Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Топ 3, Скандалы, Новини ресурсу Завершилась судова справа ТОВ «Вінницька птахофабрика» проти громадського сайту «Новини Ладижина»

Завершилась судова справа ТОВ «Вінницька птахофабрика» проти громадського сайту «Новини Ладижина»

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/8751_kos.jpg16 червня 2014 року відбулось останнє судове засідання у справі за позовом ТОВ «Вінницька птахофабрика» проти нашого інформаційного ресурсу . На цьому засіданні представник ТОВ «Вінницька птахофабрика» подав заяву про залишення позовної заяви без розгляду.

Як ми раніше писали , приводом для подання ТОВ «Вінницька птахофабрика» позовної заяви послужили три статті з критичними матеріалами стосовно умов праці на «Переробному комплексі» ТОВ «Вінницька птахофабрика».

Справа слухалась у Вінницькому міському суді протягом шести місяців. За цей період ми витратили досить багато часу, будучи змушеними постійно приділяти увагу перебігу судової справи.

Не багато від цієї судової тяганини виграли й наші опоненти, в усякому разі – щодо своєї репутації. Зокрема, якщо в google.com.ua набрати фразу «Вінницька птахофабрика», то посилання на статтю про дану, досить сумнівну, судову справу з’являється на восьмому місці. По запиту «Загороднюк Петро Федорович» аналогічне посилання на наш сайт – на п’ятому місці. По фразі «Анастасія Саботюк» наш сайт в пошуковій видачі Гугла в даний час знаходиться на першому місці.

Редколегія сайту «Новини Ладижина» була й залишається відкритою до спілкування в інтересах нашого міста та його жителів. Сподіваємось, що і представники від «Наша ряба» будуть використовувати більш толерантні форми взаємодії із місцевими інформаційними ресурсами, аніж – через посередництво суду або правоохоронних органів.
18 червня 2014 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1785 Коментарів: 7
Написав: ВасЫль 18.06.2014 - 23:38
Вона Соботюк.
latifundist.com/dosye/sobotyuk-anastasiya-bogdanovna-34605
Скакодуб, будь добрий, закрий свій Говносайт, не ганьби журналістику.
Написав: ОЛЕКСАНДР ЧАЙКОВСЬКИЙ 19.06.2014 - 02:25
КУРІ РЯБІ САЙТ ПІДРІЗАВ "КРИЛЬЦЯ"... НЕ ЗМОГЛА РЯБЕНЬКА ДИКТУВАТИ СВОІ ПРАВИЛА...МИ ЗАСТАВИМО "РЯБУ" ПОВАЖАТИ ПРАВА ЛЮДИНИ... БРАВО СКАКОДУБ !!! 2-0 В НА КОРИСТЬ ГРОМАДИ МІСТА...
Написав: ava 21.06.2014 - 23:27
ВасЫль, Вона Кузьменко
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=608447749193778&set=a.523963114308909.1073741827.100000856764677&type=3&theater
Написав: Що до чого 2.07.2014 - 13:45
То Ряба хоть вибачилась? Чи гроші заплатила відкупні? пишіть правду.
Написав: Arhip 2.07.2014 - 14:12
Ніхто не вибачався. Гроші ніхто нікому не платив.
Написав: ОЛЕКСАНДР ЧАЙКОВСЬКИЙ 2.07.2014 - 15:23
Що до чого, Рябенька хотіла дуже високо взлетіти , але в суді стали виявлятися іще інші постидні факти тому і відкликала позов , бо судитися з сайтом - це всерівно , що битися з вітряками.
Написав: Михалыч 3.07.2014 - 10:41
ВасЫль, може вони людину пожаліли, а ви їх віддячуєте лайкою. Нашорябівський стиль?

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль