Завантаження. Почекайте будьласка...

Увага! Антипремія "Скандал року -2012!"

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/hf-08uscdba.jpg Громадська організація «Ладижинська громадська рада» та громадський міський сайт «Новини Ладижина» оголошують про здобуття першої міської антипремії «Скандал року-2012».
Мета Антипремії – оцінити найбільш скандальні події минулого року та осіб, які причетні до цього.
Антипремія є некомерційним та неполітичним проектом.

Підготовчий етап передбачає формування номінацій, позаяк ми прагнемо визначити, які сфери суспільного життя в місті Ладижин викликають найбільше нарікань та критики.
Тому чекаємо від вас в цій гілці ваших пропозицій по номінаціям. 7 номінацій, які будуть найбільш вдалими, ми висунемо на конкурс.
Присудження антипремії відбувається в кілька етапів. Перший етап передбачає висунення претендентів на номінації. На цьому етапі слід заповнити форму та вислати на нашу електронну адресу ( про перелік номінацій, бланк заявки та інші питання ми повідомимо пізніше). Цей етап буде тривати до 1 травня цього року. Ми гарантуємо повну анонімність учасників.
На другому етапі ми виставимо на голосування на нашому ресурсі всіх претендентів, будемо намагатись максимально убезпечитись від накруток, але по максимуму це зробити неможливо без реєстрації на сайті (реєстрації ми робити не будемо). Ми відкинули затвердження «компетентним журі» результатів голосування, бо в любому випадку це буде виглядати досить суб’єктивно. Голосування буде тривати до 1 червня цього року.
Підведення результатів голосування та оголошення переможців буде відбуватись на день журналістики на початку червня цього року.
2 квітень 2013 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1421 Коментарів: 2
Написав: Arhip 3.04.2013 - 15:32
Отримали перші пропозиції по номінаціям6 Відкат року, земельний деребан року.
Написав: Arhip 4.04.2013 - 23:31
Запропонували ще дві номінації: брехня року та чорний піар року

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль