Завантаження. Почекайте будьласка...

Увага! Антипремія "Скандал року -2012!"

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/hf-08uscdba.jpg Громадська організація «Ладижинська громадська рада» та громадський міський сайт «Новини Ладижина» оголошують про здобуття першої міської антипремії «Скандал року-2012».
Мета Антипремії – оцінити найбільш скандальні події минулого року та осіб, які причетні до цього.
Антипремія є некомерційним та неполітичним проектом.

Підготовчий етап передбачає формування номінацій, позаяк ми прагнемо визначити, які сфери суспільного життя в місті Ладижин викликають найбільше нарікань та критики.
Тому чекаємо від вас в цій гілці ваших пропозицій по номінаціям. 7 номінацій, які будуть найбільш вдалими, ми висунемо на конкурс.
Присудження антипремії відбувається в кілька етапів. Перший етап передбачає висунення претендентів на номінації. На цьому етапі слід заповнити форму та вислати на нашу електронну адресу ( про перелік номінацій, бланк заявки та інші питання ми повідомимо пізніше). Цей етап буде тривати до 1 травня цього року. Ми гарантуємо повну анонімність учасників.
На другому етапі ми виставимо на голосування на нашому ресурсі всіх претендентів, будемо намагатись максимально убезпечитись від накруток, але по максимуму це зробити неможливо без реєстрації на сайті (реєстрації ми робити не будемо). Ми відкинули затвердження «компетентним журі» результатів голосування, бо в любому випадку це буде виглядати досить суб’єктивно. Голосування буде тривати до 1 червня цього року.
Підведення результатів голосування та оголошення переможців буде відбуватись на день журналістики на початку червня цього року.
2 квітень 2013 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1393 Коментарів: 2
Написав: Arhip 3.04.2013 - 15:32
Отримали перші пропозиції по номінаціям6 Відкат року, земельний деребан року.
Написав: Arhip 4.04.2013 - 23:31
Запропонували ще дві номінації: брехня року та чорний піар року

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль