Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Афиша, Суспільство, Новини ресурсу УВАГА! Чекайте на оголошення результатів першої антипремії «Скандал року»!

УВАГА! Чекайте на оголошення результатів першої антипремії «Скандал року»!

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/hf-08uscdba.jpgГромадська організація «Ладижинська громадська рада» та громадський міський сайт «Новини Ладижина» спільно з «Ладижинською газетою» наприкінці квітня цього року оголосили про старт першої міської антипремії «Скандал року-2012»

В квітні місяці стартував перший етап антипремії, - це визначення номінацій та висування номінантів в кожній номінації.

В період з липня по серпень місяць цього року тривало голосування, як через наш сайт, так і через «Ладижинську газету».

В найближчі кілька днів ми підрахуємо результати голосування та оголосимо переможців в кожній номінації.

Результати першої антипремії «Скандал року» чекайте о 24.00 в наступну середу 28 серпня на нашому сайті, а також в наступному номері «Ладижинської газети»¸ який вийде в четвер 29 вересня.

Нагадуємо вам перелік номінацій:

1 Брехня року.
водогін по вулиці Слобода
кінотеатр та бассейн в Європейському
непідвищення комунальних тарифів на тепло взимку 2012 року
2 Відкат року
чиновник з виконкому взяв хабар в 2 млн. у.о. з будівництва 9-поверхівки
собівартість клону комунальної газети «Нове місто» під час виборів склала 45 коп.
виділення приміщення молочної кухні під житло конюху
3 Земельний деребан року
будівництво Ковчегу 2 - майстерні по ремонту земснарядів (біля міського пляжу)
самовільна забудова біля човневих гаражів (біля БНС Ладижинської ТЕС)
самовільна забудова біля біля Південного бугу ( в районі Ладижинської Швецарії)
4 Чорний піар року
клони комунальної газети Нове місто
сфальшована газета об’єднаної опозиції
сфальшовані листівки Земляків
5 Бєспрєдєл року
побиття Алієва Бахтіяра міліціянтами
розгон дискотеки до дня молоді
побиття міліціянтами двох ладижинців, яким не виплатили зарплати
6 Екологічне лихо року
злиття каналізаційних стоків Трояндою та Дубравою
пропала вода в криницях, - оголошено надзвичайний стан
Наша Ряба скидає стоки в Сільницю
7 Політичний скандал року
провалене відкликання депутата Завальної
зняття Анатолія Матвієнка з виборів
програш Миколи Кучера на виборах
8 Сама розбита вулиця року
вулиця Заводська
вулиця Шевченко
вулиця Робітнича
9 Сама темна вулиця року
вулиця Суворова
вулиця Кутузова
вул. Б. Петрунів
10 Афера року
застосування блокуючих пристроїв на припарковані на газонах автомобілі
будівництво дендрологічного парку
купівля двох машин - «пилососів» за 6 млн. грн.
22 серпня 2013 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1209 Коментарів: 21
Написав: Правда 28.08.2013 - 10:59
Ось і закінчилось голосування, але так ніхто і не довідався про чиновника з виконкому який взяв хабар в 2 млн. у.о. з будівництва 9-поверхівки. Хто він? Це таємниця, в нього немає прізвища? Так за що голосували люди? За фантазії гарлапанів? Прикро, коли гарлапани використовують довірливість простих громодян в своїх підлих цілях. Андрій, де рішення суду, де презумпція невинуватості, де доказова база?
Написав: Arhip 28.08.2013 - 11:58
Цей матеріал в жовтні минулого року набрав 1100 переглядів, тому цей скандал нам запропонували дописувачі в цій номінації. Прізвища в матеріалі не було, тому матеріал не посягає на честь , гідність та ділову репутацію якогось конкретного чиновника, тобто мова про презумпцію невинуватості не йде. ніхїто цього принципу не порушував. Нам не відомом прізвище цього чиновника, але на сесії цю інформацію спростовували в минулому році про свою непричетність. Самі знаємо хто.
Написав: Правда 30.08.2013 - 00:48
Так був хабар чи ні? І де ті свідки-наркомани-заробітчани? Хіба можна повірити що хабарі в 2 млн. у.о. даються/беруться в присутності робітника? Ну смішно. Вони на глаз визначили суму хабаря? Чи може чиновник з виконкому дав цим наркошам потримати в руках таку суму баксів. Адже навряд чи вони в житті бачили такі гроші))) Гарлапани, займіться краще ділом, а не казочками.
Написав: Stееl 30.08.2013 - 01:15
А и правда! Откуда инфа про 2000000$ ?!!! Если исть информация, то обязанны подать заяву в прокуратуру! А иначе это сокрытие преступления! Или клевета! Откуда информация, Arhip или как там тебя? Андрюха?!!
Написав: Правда 30.08.2013 - 09:47
Да від Андрюхи тут мало що залежить. Сказали йому що друкувати, то і друкує. Дивує просто вузьколобість організаторів цих голосувань. Про чиновника вже розібрались, це просто сон наркоманів. Про кінотеатр. Чому ті що голосували за це питання не ходили в кіно? Як би вони кожного дня ходили в кінотеатр, то був би аншлаг і його не закрили
Написав: Люда 30.08.2013 - 10:28
Вони ті що голосували за це питання про кінотеатр, наслухались рекламми на радіо ЛАДА. Наслухались про те що в европейскому вже працює басеен. Тай наівні прийшли в нього щоб поплавати. Тай як сміялися ті продавці, тай як сміялась я, коли у мени молода сім'я запитувала де вхід в басеен!!! :)))
Написав: Arhip 30.08.2013 - 11:21
Шановні, припиніть істерику і проаналізуйте уважно. Лист про 2 млн. хабаря був опублікований в жовтні 2012 року, а побиття двох ладижинців було набагато пізніше. 20 листопада. В жовтні наш ресурс ще не був знайомий з двома ладижинцями над якими жорстоко познущались наші міліціянти. Лист ми отримали без підпису, в ньому ідеться мова не про живі гроші, а про два під’їзди з квартирами, які оцінюються в таку суму.
Написав: Arhip 30.08.2013 - 11:22
Авторів листа ми особисто не знаємо, але попередньо перевіривши інформацію через свої джерела, ми впевнились, що такий факт мав місце.
Мови про наклеп іти не може, ми не повідомляли ні прізвища чиновника, ні навіть міста в якому знаходиться 9-поверхівка. Якщо б у нас були факти та докази, то повірте, що заява вже була б в прокуратурі, анонімний лист ні до чого не пришиєш.
Написав: Arhip 30.08.2013 - 11:23
Стосовно кінотеатру та бассейну. Список невиконаних обіцянок нашої влади поповнився ще двома. До цього був молочний павільйон, магазин живої риби, молодіжно-розважальний центр, школа естетичного виховання, карєзнавчий музей…
Кінотеатр показував фільми, що вже транслювались навіть по телевізору, старі-престарі. То хто ж буде ходити туди?
Написав: Arhip 30.08.2013 - 11:23
Чомусь наші діти їдуть у Вінницю, щоб подивитись 3д-мультики. Кінотетатрр не мав ні ліцензії, ні прокатних посвідчень та взагалі це складно назвати кінотеатром. Два басейни влада поховала під землею. Третій в думках та мріях. Всього три.
Якщо працюєте в команді міського голови, то замість того, щоб відпрацьовувати троллями ви б йому допомогли реалізувати цей список невиконаних обіцянок.
Написав: Люда 30.08.2013 - 14:54
що до кінотеатру то він був запланований також як нездійсненна мрія. В ньому даже витяжку повітря непланірували, а тільки так простиню...
Написав: Правда 30.08.2013 - 19:12
Андрій, ви не ображайтеся. Але не тільки я хотіла б знати прізвище того чиновника-хабарника. Цю людину 100% хотіли б знати всі жителі міста. Але якщо ви зараз говорите, що ця 9-ти поверхівка напевно не в нашому місті і чиновник не з нашого міста, то для чого цей "цирк на дроті" з цим голосуванням? Яку інформацію ви перевіряли і які у вас факти?
Написав: Arhip 30.08.2013 - 19:44
Ображатись працюючи в Інтернеті неможливо, позаяк це взаємовиключні речі. Всі чудово в місті розуміють, хто цей чиновник. Є випадки, коли краще не робити тих речей про які ви просите. Ми можемо лише проінформувати жителів міста, вплинути на цього чиновника ми не можемо, бо у нас немає доказів і ми моські у порівнянні з ним. Але я чогось гадаю, що цей скандал рано чи пізне вибухне вже по іншому.
Написав: Богдан 30.08.2013 - 21:13
Arhip сам пишет коментарии и отвечает на них!
Написав: York 30.08.2013 - 21:14
Хлопці ! Це сайт сплетення і провокаційних статей! Ну звичайно і трохи новин! Ще одна інтернет- " Ладижинська Газета" Самозакоханий Arhip грає з публікою , у своїх інтересах! Однак цей засіб масової інформації! І з обвинуваченням з приводу ДВОХ МІЛЬЙОНІВ У.Е. треба розібратися ! Мені здається Arhip вам треба наймати адвоката! ..
Написав: Ладыжинец 30.08.2013 - 21:18
Однако! Правду-матку рубите!
Написав: Arhip 30.08.2013 - 22:05
Пане заступник, я сам собі адвокат...
Написав: Читательница 31.08.2013 - 20:22
Андрюша, это может ты моська, хотя бы потому, что доказательств у тебя нет, закулисной информацией с такими моськами как ты естественно никто не поделится, а полялякать безосновательно язык у тебя чешется. Ты не заметил что к такому стилю базаров у народа только брезгливость возникает?
Написав: Arhip 31.08.2013 - 21:46
Щось не помічав.
Написав: Правда 4.09.2013 - 20:28
Понятно, виходить ніякого хабаря не було і чиновник це літературний вимисел. Згадується, що в кінці минулого року на сайті було опитування. Так там вроді друге місце зайняло про скандал в місцевій Батьківщині. Думаю, що ця тема набагато цікавіша була б в конкурсі "Скандал року". До того ж всім цікаво чим все закічилось. Тільки не звинувачуйте мене в любові до мера. Я завжди голосувала на виборах за Батьківщину на всіх рівнях, тому мені дана тема не байдужа.
Написав: Юрченко 4.09.2013 - 21:44
Правда! Ты абсолютно права!!!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль