Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство, Статьи, Новини ресурсу Ладижинська громадська рада отримала гранд від фонду "Відродження" на розвиток громадського міського сайту «Новини Ладижина»

Ладижинська громадська рада отримала гранд від фонду "Відродження" на розвиток громадського міського сайту «Новини Ладижина»

http//yes-ukraine.org/imglib/_newimage/Yalta-annual-meeting/9-ta-yaltinska-shchorichna-zustrich/partneri/partneri/mizhnarodniy-fond-vidrodzhennya/irf_logo_little.jpg

В квітні-травні цього року міжнародний фонд «Відродження» оголосив конкурс на отримання грандів по напрямку «Засоби масової інформації» на розвиток регіональних інформаційних онлайн-платформ.

Громадська організація «Ладижинська громадська рада» взяла участь в цьому конкурсі і подала на розгляд Міжнародного фонду «Відродження» наш проект, який в результаті був підтриманий.

В результаті ми отримали два мікрогранди на загальну суму 86 тисяч гривень, які планується відповідно до проекту використати протягом наступних 9 місяців.

З метою виконання проекту ми плануємо істотно осучаснити та модернізувати наші ресурси, - це сайт «Новини Ладижина» та сайт «Блоги Ладижина», що передбачає додаткові технічні можливості, новий дизайн тощо. Також передбачається наступного року провести перший конкурс в історії міста «Молодий журналіст року» та вже вдруге провести антипремію «Скандал року 2013».

Крім того, ми плануємо активізувати нашу роботу та здійснювати збір інформації власними силами з метою збільшення частки власного інформаційного продукту та розширити наші інформаційні продукти впровадивши нові напрямки.

Тому чекайте від нас найближчим часом істотних змін нашого ресурсу та цікавих новинок. Очікуємо і від вас пропозицій, - що слід змінити, які технічін можливості повинні тут бути і т.д.

Цей сайт є громадським сайтом всього міста, а тому кожний зможе долучитись та творити інформаційний простір міста Ладижин.

пресс-служба громадської організації
«Ладижинська громадська рада»

29 вересня 2013 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1488 Коментарів: 15
Написав: skeptik 29.09.2013 - 21:17
Прийміть мої вітання! Це дійсно вагомий здобуток та непересічна подія у медіапросторі Ладижина. Очікую від вас не лише оновлення дизайну, але й підвищення якості текстів та більшої інформатисвності. Бажаю використати цей шанс на повну. Не перетворіть величезну можливість вашої якісної зміни, на розчарування тих хто у вас вірить.
Написав: Arhip 29.09.2013 - 22:14
Дякуємо!!
Написав: York 29.09.2013 - 23:06
Запускайте порнуху безкоштовну на сайті, можливо, хоч щось нормальне для міста зробите!!!
Написав: Люда 29.09.2013 - 23:49
ЙИНХ
Написав: люда 30.09.2013 - 00:56
Йорк будет первым пользователем.
Написав: pravda 30.09.2013 - 09:20
Как человек, который пишет о том что "молодь ходить по вулицях, і хапає один одного за інтимні місця" может быть адекватным журналистом? О_о?? И Комментарии предыущии зачем удалять было??
Написав: Arhip 30.09.2013 - 11:48
Люблю своє місто. Тільки тут як ніде більше можуть підтримати добрим словом та протягнути руку допомоги. Кожного разу відчуваєш добро від людей, тому не хочеться їхати з цього міста більше нікуди.
Написав: pravda 30.09.2013 - 14:29
Так з міста їхати не охота, особливо коли в кишені 86 тисяч гривень - в Києві це ніщо а от в Ладижині вже в мери можна балотуватись! Ось іще твоя творчість Андрію, яку я дуже сильно ціную:
"Я - Просто Пацієнт, Олігофренічного Відділення №121, це смуток за моєю душею, за моїм минулим, за моїм нездійсненним майбутнім..,"
Написав: Arhip 30.09.2013 - 14:44
До речі, ця поезія сподобалась Сергію Пантюку, секретарю Національної спілки письменників України. Вні її відмітив як одну з найкращих з того альманаху...
Щодо мерства ви напевно пожартували. Я не збираюсь балотуватись навіть в депутати в нашому місті. Мені вистачає того, що я роблю сьогодні цілком. Гада, що залишусь в третьому секторі надовго, тому можете не перейматись...
Написав: Arhip 30.09.2013 - 14:48
У всіх в команді нашого мера якась паранойя, що все, що робиться в місті, на кшталт того, що робить наша громадська рада -це все виключно з метою усунути від влади мера і дорватись до корита, тому вся політика влади по відонешенню до інакомислію диктуєтсья через призму суперництва.
Написав: pravda 30.09.2013 - 14:48
Дуже шкода що наше місто втрачає такого ерудованого, молодого та енергійного хлопа як Ви. Оскільки впевнений, що під час балотування на національному рівні - ви обовязково переможете, Андрію! До речі, чи можна якось дізнатись більше про Вашу поезію? Хочу бути вкурсі Ваших творчих здобутків, як то й же Пантюк...
Написав: Arhip 30.09.2013 - 14:57
Моя творчість ніколи нікого не цікавила в цьому місті, крім моїх друзів зі Стожарів... Чомусь мене за межами Ладижина знають більше, аніж тут.
Написав: pravda 30.09.2013 - 15:14
Андрію все так!!! Просто справжнього генія за життя мало хто визнає!!! Ваша творчість мене надихає, якщо чесно! Ось наприклад з памяті моєї ще один уривок: "Суд,прокуратура,казначейство, пенсійни
Написав: pravda1 30.09.2013 - 15:17
...пенсійний фонд, статистика - це все створено намаганнями одного рудого кучерявого дідуся з молодими амбіціями, та нестримним заповзяттям та енергією..." Одним словом, Андрію - я теж пишу вірші беручи з Вас як з наставника приклад...зацініть ось: сижу, читаю, пишу, літаю, думаю, не знаю - бачу не бачу...франузький, європейський, атб - це все моє і все твоє... Чекаю на Ваші поради Андрію та критику!
Написав: Arhip 30.09.2013 - 19:54
Мені вас шкода, шановне панство. Моя поезія -це дійсно дуже страшний компромат, який повинен мене знищити, як політика. От тільки проблема в тім, що я не є політиком, тому я ніколи не працював над створенням липової репутації. Вона мені просто не потрібна для того, щоб жити. Як хочу, так і пишу, так і живу і нічого змінювати не збираюсь. Бажаю і вам здобути ту свободу, яку маю я сьогодні.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль