Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Новини ресурсу, Топ 3 Увага! Пропонуємо до вашої уваги форум Новин Ладижина

Увага! Пропонуємо до вашої уваги форум Новин Ладижина

У зв’язку з реалізацією проекту ре-старту громадського міського сайту «Новини Ладижина», що включає в себе збільшення технічних можливостей, новий дизайн тощо пропонуємо для роботи наш форум, який ми анонсуємо, як міський форум міста Ладижин.

Поки що реєстрація на сайтах Блоги Ладижина. новини Ладижина та форумі різна, тобто потрібно реєструватись окремо на кожному ресурсі, але ми розглядаємо технічну можливість для того, щоб реєстрація була одна на всіх ресурсах.

Відтепер на форумі можна буде створити власну тему для обговорення, обговорити голосування, які ми виставляємо на сайті, внести пропозиції та зауваження щодо роботи сайту і т.д.

Пропонуємо вам апробувати наш форум , а також внести свої пропозиції щодо покращення його роботи, якщо щось вас в роботі форуму не влаштовує.
26 грудня 2013 | | Автор:Arhip | Переглядів: 881 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль