Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Новини ресурсу, Топ 3 Увага! Пропонуємо до вашої уваги форум Новин Ладижина

Увага! Пропонуємо до вашої уваги форум Новин Ладижина

У зв’язку з реалізацією проекту ре-старту громадського міського сайту «Новини Ладижина», що включає в себе збільшення технічних можливостей, новий дизайн тощо пропонуємо для роботи наш форум, який ми анонсуємо, як міський форум міста Ладижин.

Поки що реєстрація на сайтах Блоги Ладижина. новини Ладижина та форумі різна, тобто потрібно реєструватись окремо на кожному ресурсі, але ми розглядаємо технічну можливість для того, щоб реєстрація була одна на всіх ресурсах.

Відтепер на форумі можна буде створити власну тему для обговорення, обговорити голосування, які ми виставляємо на сайті, внести пропозиції та зауваження щодо роботи сайту і т.д.

Пропонуємо вам апробувати наш форум , а також внести свої пропозиції щодо покращення його роботи, якщо щось вас в роботі форуму не влаштовує.
26 грудня 2013 | | Автор:Arhip | Переглядів: 799 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль