Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Новини ресурсу, Топ 3 Увага! Пропонуємо до вашої уваги форум Новин Ладижина

Увага! Пропонуємо до вашої уваги форум Новин Ладижина

У зв’язку з реалізацією проекту ре-старту громадського міського сайту «Новини Ладижина», що включає в себе збільшення технічних можливостей, новий дизайн тощо пропонуємо для роботи наш форум, який ми анонсуємо, як міський форум міста Ладижин.

Поки що реєстрація на сайтах Блоги Ладижина. новини Ладижина та форумі різна, тобто потрібно реєструватись окремо на кожному ресурсі, але ми розглядаємо технічну можливість для того, щоб реєстрація була одна на всіх ресурсах.

Відтепер на форумі можна буде створити власну тему для обговорення, обговорити голосування, які ми виставляємо на сайті, внести пропозиції та зауваження щодо роботи сайту і т.д.

Пропонуємо вам апробувати наш форум , а також внести свої пропозиції щодо покращення його роботи, якщо щось вас в роботі форуму не влаштовує.
26 грудня 2013 | | Автор:Arhip | Переглядів: 903 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль