Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Топ 3, Влада, Новини ресурсу Громадськість Ладижина шукає міського голову

Громадськість Ладижина шукає міського голову

http//shkolazhizni.ru/img/content/i114/114159_or.jpgГромадська організація «Ладижинська громадська рада» оголосила конкурс на здобуття вакантної посади міського голови.

Інформація про це розміщена в офіційному блозі організації.

Зокрема, повідомляється, що останнім часом організація отримує десятки звернень від жителів міста Ладижин з приводу зміни місцевої влади міста. Особливо гострими є питання, що стосуються посади міського голови міста Ладижин. В 2015 році відбудуться місцеві вибори на яких місто Ладижин зможе обрати депутатів місцевої ради та міського голову міста Ладижин, тому з 2015 року посада міського голови міста Ладижин стане вакантною.

Ладижинська громадська рада вважає, що висування кандидатів на посаду міського голови на такій ранній стадії дехто може назвати передчасним, але кандидат повинен працювати на громаду вже сьогодні, а не за 2-3 місяці до виборів. Місто повинно мати чіткі орієнтири, адже ситуація, коли думкою виборців маніпулюють за 1-2 місяці до виборів є неприпустимою. Не є секретом, що програми кандидатів пишуться з колін і не витримують жодної критики.

Для потенційного претендента на посаду міського голови головним пріоритетом має бути народна програма розвитку міста, адже сьогодні реально є час поговорити з кожним виборцем в місті, проаналізувати всю ситуацію в місті тощо.

Пріоритетом Ладижинська громадська рада вважає розвиток міста, а не лобіювання вузькопартійних інтересів, тому було прийнято рішення про оголошення конкурсу на здобуття вакантної посади міського голови міста Ладижин в 2015 році.

Ладижинська громадська рада запрошує всіх, хто має бажання стати головним менеджером міста в 2015 році, до співпраці. Кожну пропозицію обіцяють розглянути і у випадку, якщо бачення розвитку міста буде збігатись, ця кандидатура буде підтримана.

Тій людині, що згодиться очолити місто, Ладижинська громадська рада обіцяє повну підтримку, - правову, організаційну та будь-яку іншу допомогу.

На початковому етапі було оголошено перший етап конкурсу в якому висувати кандидатури може кожний житель міста незалежно від політичних вподобань, соціального статусу, релігійних віросповідань, віку тощо. Кандидатом на міського голову може стати як представник влади так і представник опозиції. Головним критерієм є професіоналізм та вміння працювати в команді.

Строк прийняття пропозицій - до 1 грудня 2013 року.

Джерело: http://lad.vn.ua/blog/rada/ladizhinska-gromada-ogoloshue-konkurs-na-zdobuttya-vakantnoi-posadi-miskogo-golovi.html
29 жовтня 2013 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1809 Коментарів: 12
Написав: Олександр 31.10.2013 - 00:05
Подумавши трошки не бачу більш гідної кандидатури як Андрій. Андрій, ти тримайся. Ти борець і тобі потрібно брати весь процес в місті під свій контроль. А ми всі тобі допоможемо. Успіхів.
Написав: Arhip 31.10.2013 - 00:18
Дякую за довіру, аде наступні 10 років я не буду висуватись ніде ні на які посади, я про це писав в своєму блозі. У мене інші життєві орієнтири, Маю бажання залишитись в третьому секторі і займатись тим, чим займаюсь зараз. Особиста свобода для мене - головна цінність, а не посада, як багато хто думає. Готую кілька законопроектів і маю намір зайнятись законотворчою діляьністю через народних депутатів з якими знайомий особисто. Щодо цієї ініціативи, то це буде народний праймеріз, повинен бути народний кандидат і народна програма розвитку міста на наступних 20 років.
Написав: Олександр 31.10.2013 - 00:46
Жаль, я блогів не читаю кожен день, можливо щось не дочитав. Просто іншого кандидата, хто реально переживає за долю міста не видно. Значить будемо ще 10 років терпіти владування Рижого.
Написав: Arhip 31.10.2013 - 01:06
Його на 10 років не вистачить і немає вже що красти в місті, вже все розтягнули...
Написав: York 31.10.2013 - 08:57
Ой, Андрійко, та ти-б і не потягнув! Тобі і так добре живеться, осторонь! "Опозиціонер" ти наш! ))))
Написав: Мухтар 31.10.2013 - 13:00
А я лично голосую за СУЦ(т)ИКА. Он главный гицель города, он абещал будку мне и моим молочным сородичам построить.Абещал кормить нас лично из сиськи. И ваабще он вкусно пахнет. Всема лапами за него. Гав, гав……
Написав: York 8.12.2013 - 20:29
Так знайшла громадськість Ладижина міського голову? 1 грудня вже давно минуло))) Чи ви вже цю іграшку закинули? Вже граєтеся в "Майдан"?
Написав: юрий 24.12.2013 - 21:20
найкращий мер-це Игор Магера! Він справжній опозиціонер, добрий господарник.Тільки він достойний того,щоб очолити наше місто! Якщо Кличко переможе на виборах президента-Рижого ,Скакодуба,Головашич, Косяка посадять до в"язниці. Наша надія й наша гордість- Магера. УДАР це сила яку не здолають ні Регіони , ні Батьківщина, ні які підлі Громадські зради. Магері -крісло мера!Бандитам тю!рми
Написав: Костя 24.12.2013 - 21:35
Юра, а сутика не посадят до вязниці? Залишат при дворі шутом? В сутика це добре виходить)))
Написав: Arhip 26.12.2013 - 14:32
А чи знає міський голова Валерій Коломєйцев, що в нього в міській раді працює кандидат на міського голову Ігор Магера? По суті він голова опозиційної партії, вже двічі депутат міської ради. Чому б не бути кандидатом. От тільки риторики не чути опозиційної в місті від кандидата Ігоря Магери. Одного бажання мало. І чи дасть дозвіл міський голова свому працівнику висуватись?
Написав: Василь 27.12.2013 - 10:54
Сутик! І де то видео з сесії що ти обіцяв?
Написав: Веталь 27.12.2013 - 23:01
Сесiя 2013 12
lad.vn.ua/rss-ladyjin/26-sesiya-ladizhinskoi-miskoi-radi-video.html

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль