Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство, Афиша, Новини ресурсу Оголошується перший міський конкурс «Молодий журналіст»

Оголошується перший міський конкурс «Молодий журналіст»

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/us-russia-young-journalist-exchange-program.jpg
Громадська організація «Ладижинська громадська рада» спільно з громадським міським сайтом «Новини Ладижина», Міжнародним фондом «Відродження» та «Ладижинською газетою» оголошують про початок першого міського консурсу «Молодий журналіст 2014».
До участі у Конкурсі запрошується молодь міста Ладижин віком до 25 років, - учні загальноосвітніх шкіл міста Ладижин, студенти Ладижинського коледжу, ладижинська молодь, що навчається в навчальних закладах за межами міста Ладижин, журналісти шкільних газет, газет коледжів, студентських та молодіжних видань та молоді люди, що працюють журналістами у професійних засобах масової інформації.
Конкурс проводиться з метою підтримки обдарованої молоді, залучення молодих журналістів до обговорення соціально-важливих тем, надання можливості самовизначення для учнів старших класів.
Тематика конкурсних робіт –необмежена.
Текстові роботи оцінюються за наступними критеріями: творчий підхід; використання жанрів журналістики; інформаційна насиченість; літературно-художній рівень публікацій; актуальність роботи; оригінальність бачення; орфографічна та пунктуаційна грамотність; рівень самостійності роботи (невикористання готових текстів з Інтернету або посилання на них).
Для участі в конкурсі учасник подає в електронному вигляді на нашу електронну адресу ( pravona.org@jmail.com ) наступну інформацію:
- фотографію автора, фото-ілюстрацію до матеріалів, що подаються на конкурс;
- анкету учасника (прізвище, ім’я, по батькові, навчальний заклад, клас (група), контактний телефон, електронна адреса, перелік публікацій в шкільних(студентських) виданнях, що вже публікувались протягом 2013-2014 років;
- одну-дві конкурсні роботи об’ємом до півтори сторінки А4 (гарнітура – «Times New Roman», 14 пт.);
- надруковані публікації в т.ч. опубліковані через мережу Інтернет протягом 2013-2014 років ( за наявності).
Строк подання конкурсних робіт – до 1 червня 2014 року включно. Переможець конкурсу буде визначений конкурсною комісією, яка буде складатись з професійних журналістів та літераторів і отримає грошову нагороду, - 1000 грн. Інші учасники конкурсу отримають цінні подарунки. Всі роботи учасників будуть опубліковані на громадському міському сайті «Новини Ладижина» та в «Ладижинській газеті».
Оголошення результатів конкурсу відбудеться на День журналіста – 6 червня.

оргкомітет
18 травня 2014 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1122 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль