Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство, Афиша, Новини ресурсу Оголошується перший міський конкурс «Молодий журналіст»

Оголошується перший міський конкурс «Молодий журналіст»

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/us-russia-young-journalist-exchange-program.jpg
Громадська організація «Ладижинська громадська рада» спільно з громадським міським сайтом «Новини Ладижина», Міжнародним фондом «Відродження» та «Ладижинською газетою» оголошують про початок першого міського консурсу «Молодий журналіст 2014».
До участі у Конкурсі запрошується молодь міста Ладижин віком до 25 років, - учні загальноосвітніх шкіл міста Ладижин, студенти Ладижинського коледжу, ладижинська молодь, що навчається в навчальних закладах за межами міста Ладижин, журналісти шкільних газет, газет коледжів, студентських та молодіжних видань та молоді люди, що працюють журналістами у професійних засобах масової інформації.
Конкурс проводиться з метою підтримки обдарованої молоді, залучення молодих журналістів до обговорення соціально-важливих тем, надання можливості самовизначення для учнів старших класів.
Тематика конкурсних робіт –необмежена.
Текстові роботи оцінюються за наступними критеріями: творчий підхід; використання жанрів журналістики; інформаційна насиченість; літературно-художній рівень публікацій; актуальність роботи; оригінальність бачення; орфографічна та пунктуаційна грамотність; рівень самостійності роботи (невикористання готових текстів з Інтернету або посилання на них).
Для участі в конкурсі учасник подає в електронному вигляді на нашу електронну адресу ( pravona.org@jmail.com ) наступну інформацію:
- фотографію автора, фото-ілюстрацію до матеріалів, що подаються на конкурс;
- анкету учасника (прізвище, ім’я, по батькові, навчальний заклад, клас (група), контактний телефон, електронна адреса, перелік публікацій в шкільних(студентських) виданнях, що вже публікувались протягом 2013-2014 років;
- одну-дві конкурсні роботи об’ємом до півтори сторінки А4 (гарнітура – «Times New Roman», 14 пт.);
- надруковані публікації в т.ч. опубліковані через мережу Інтернет протягом 2013-2014 років ( за наявності).
Строк подання конкурсних робіт – до 1 червня 2014 року включно. Переможець конкурсу буде визначений конкурсною комісією, яка буде складатись з професійних журналістів та літераторів і отримає грошову нагороду, - 1000 грн. Інші учасники конкурсу отримають цінні подарунки. Всі роботи учасників будуть опубліковані на громадському міському сайті «Новини Ладижина» та в «Ладижинській газеті».
Оголошення результатів конкурсу відбудеться на День журналіста – 6 червня.

оргкомітет
18 травня 2014 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1096 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль