Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство, Скандалы, Новини ресурсу Дякуємо ладижинській владі за потужну розкрутку нашого сайту

Дякуємо ладижинській владі за потужну розкрутку нашого сайту

http//earth-chronicles.ru/Publications/92/39/219c8cf95167608eb2980acb0.jpgВід імені громадської організації «Ладижинська громадська рада» та редакції громадського міського сайту «Новини Ладижина» хочемо висловити подяку ладижинській владі за просування нашого інтернет-ресурсу, інформаційну підтримку та потужну піар-кампанію, адже без зусиль нашої влади ми навряд чи досягнули б того рівня, що маємо сьогодні.

Сьогодні кореспондент сайту «Новини Ладижина» звернувся до кількох комунальних установ за коментарями з приводу отримання інформації в гуманітарній сфері для того, щоб підготувати матеріал для сайту, тобто висвітлити кілька акцій і як результат – повна відмова.

Підставою для цього стало усне розпорядження заборонити всім комунальним установам міста надавати будь-яку інформацію нашому сайту під загрозою звільнення з роботи.

Слід відмітити, що працівники комунальних установ чітко дотримались вказівки і не повідомили « триклятим ворогам з сайту» ніякої дуже «секретної» інформації, але це не заважає нам отримувати інформацію з офіційних відкритих джерел, до яких є доступ, що ми і будемо робити.

Ми створили наш сайт для всієї громади міста, він відкритий для всіх бажаючих, існує завдяки підтримці Ладижинської громадської ради, віднедавна також і за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Шкода, що місцева влада вибудовує стіну між собою і не нашим сайтом, а де-факто громадою міста Ладижин, але гадаємо, що вона такими діями себе заганяє в глухий кут.
2 жовтня 2013 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1011 Коментарів: 5
Написав: York 2.10.2013 - 18:56
Андрію, ти якби з голоду пух би, тобі ніхто шматка хліба не дав би. Не обсирай людей, матимеш повагу.
Написав: Читач 2.10.2013 - 21:40
Точно так !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Написав: Ніна 2.10.2013 - 22:11
Шановні Ладижани, розумні люди вже давно зрозуміли, що все треба ділити, тоді буде легше владувати. В нашому славному місті Ладижині, це сталося 12 років тому и удосконалюеться по цей час. Я не здивуюся, якщо комусь буде заборонено переступати пороги будь-якіх владних коридорів, лише через те, що він не вміє, або не бажає прогинатися перед Мером.
Написав: York 2.10.2013 - 22:39
Ніно, йди вчи повадки грибів
Написав: небайдужий 3.10.2013 - 01:16
Вітаю. Справді добре що Ви є. Не тому що найкращі а тому що інформації багато не буває. А на злих та невдоволених не звертайте увагу.
певно це люди які від влади мають не менше невдоволення але бяться мера тому свою злість та невдоволення на вас виміщають...

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль