Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство, Скандалы, Новини ресурсу Дякуємо ладижинській владі за потужну розкрутку нашого сайту

Дякуємо ладижинській владі за потужну розкрутку нашого сайту

http//earth-chronicles.ru/Publications/92/39/219c8cf95167608eb2980acb0.jpgВід імені громадської організації «Ладижинська громадська рада» та редакції громадського міського сайту «Новини Ладижина» хочемо висловити подяку ладижинській владі за просування нашого інтернет-ресурсу, інформаційну підтримку та потужну піар-кампанію, адже без зусиль нашої влади ми навряд чи досягнули б того рівня, що маємо сьогодні.

Сьогодні кореспондент сайту «Новини Ладижина» звернувся до кількох комунальних установ за коментарями з приводу отримання інформації в гуманітарній сфері для того, щоб підготувати матеріал для сайту, тобто висвітлити кілька акцій і як результат – повна відмова.

Підставою для цього стало усне розпорядження заборонити всім комунальним установам міста надавати будь-яку інформацію нашому сайту під загрозою звільнення з роботи.

Слід відмітити, що працівники комунальних установ чітко дотримались вказівки і не повідомили « триклятим ворогам з сайту» ніякої дуже «секретної» інформації, але це не заважає нам отримувати інформацію з офіційних відкритих джерел, до яких є доступ, що ми і будемо робити.

Ми створили наш сайт для всієї громади міста, він відкритий для всіх бажаючих, існує завдяки підтримці Ладижинської громадської ради, віднедавна також і за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Шкода, що місцева влада вибудовує стіну між собою і не нашим сайтом, а де-факто громадою міста Ладижин, але гадаємо, що вона такими діями себе заганяє в глухий кут.
2 жовтня 2013 | | Автор:Arhip | Переглядів: 888 Коментарів: 5
Написав: York 2.10.2013 - 18:56
Андрію, ти якби з голоду пух би, тобі ніхто шматка хліба не дав би. Не обсирай людей, матимеш повагу.
Написав: Читач 2.10.2013 - 21:40
Точно так !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Написав: Ніна 2.10.2013 - 22:11
Шановні Ладижани, розумні люди вже давно зрозуміли, що все треба ділити, тоді буде легше владувати. В нашому славному місті Ладижині, це сталося 12 років тому и удосконалюеться по цей час. Я не здивуюся, якщо комусь буде заборонено переступати пороги будь-якіх владних коридорів, лише через те, що він не вміє, або не бажає прогинатися перед Мером.
Написав: York 2.10.2013 - 22:39
Ніно, йди вчи повадки грибів
Написав: небайдужий 3.10.2013 - 01:16
Вітаю. Справді добре що Ви є. Не тому що найкращі а тому що інформації багато не буває. А на злих та невдоволених не звертайте увагу.
певно це люди які від влади мають не менше невдоволення але бяться мера тому свою злість та невдоволення на вас виміщають...

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль