Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Новини ресурсу Сьогодні, 26 грудня відбудуться збори Всеукраїнського об’єднання «Майдан»

Сьогодні, 26 грудня відбудуться збори Всеукраїнського об’єднання «Майдан»

Сьогодні о 18.00 в ПК Прометей відбудуться установчі збори Всеукраїнського об’єднання «Майдан». Запрошуються всі, хто підтримує Майдан в Києві.
Реєстрація о 17.30
26 грудня 2013 | | Автор:victoria | Переглядів: 845 Коментарів: 3
Написав: Оголтелый 26.12.2013 - 12:35
Снова вопли и сопли - надоело!!!!!!!!!! angry
Написав: Viktor 26.12.2013 - 13:06
Якщо "Майдан" у Ладижині буде створюватись лише із нинішніх міських опозиційних сил, то, нажаль, буде виглядати як політична технологія перед наступними міськими виборами... Якщо ж "Майдан" буде створено з громадськості (яка можливо сьогодні ще нездатна самоорганзуватись)то шанс є. Потрібні не політичні гасла, а пробудження свідомості і гідності людей. Громада має виставити свої вимоги як до влади, так і до опозиції
Написав: Arhip 26.12.2013 - 13:57
Якщо ви Вікторе будете тільки робити висновки в мережі і все, то таке громадське обєднання буде створено тими, хто прийде на збори. Приходьте, пропонуйте. На громадські слухання в місті приходять тільки представники Ладижинської громадської ради, яка не є опозицією. В міському штабі допомоги майдану, до речі, люди досить різні за політичними поглядами, а дехто навіть є антагоністами, що не заважає працювати для спільної мети. Я підозрюю, що з оточення міського голови досить багато людей хотіло б офіційно приєднатись до цих процесів, але цьому заважають імовірні репресії зі сторони мера.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль