Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Афиша, Новини ресурсу, Топ-5 Новація на сайті: реєстрація для користувачів

Новація на сайті: реєстрація для користувачів

http//osvita.ua/doc/images/news/54/54/325433-001_i.jpg
Враховуючи результати голосування, яке ми проводили останніх кілька місяців, за результатами яких більшість проголосувала за введення реєстрації для користувачів, ми вирішили я порядку експерименту ввести обов’язкову реєстрацію на сайті для всіх користувачів.

Відтепер коментарі можуть залишати виключно зареєстровані користувачі.

Це рішення було викликано зокрема і пропозиціями наших дописувачів і навалою тролів-коментаторів, які в багатьох випадках використовують лайку, закликають до всіляких незаконних речей.

Сподіваємось, що ви зрозумієте нас і це рішення не викличе у вас проблем.

При реєстрації на сайті для логіна слід використовувати англійські літери.
ІР-адреси зареєстрованих користувачів сайту, так же як і ІР-адреси авторів статей та коментарів, не можуть бути ніким використані для їх ідентифікації, оскільки є недоступними.
8 липня 2014 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1972 Коментарів: 12
Написав: Pyatkovskiy 9.07.2014 - 10:27
Ну очень тупая регистрация! Неужели нельзя сделать регистрацию через социальные сети. А так это ширма, для того чтобы пиарить одним человеком через несколько зарегистрированных ников необходимые сайту идеи. Псевдо демократия и двойные стандарты, так присущие всем ладыжинским оппозиционерам.
Написав: OstapBender 9.07.2014 - 10:30
Та нормальна реєстрації, така як кругом. Дякую власникам сайту, за розуміння ситуації та впровадження реєстрації. А то раніше, через коментарів тролів, бридко було читати та коментувати. Маю надію, що все зміниться. Наснаги вам та терпіння!!
aleksandr
Написав: aleksandr 9.07.2014 - 13:55
Pyatkovskiy, Правильно зделали...Я только ЗА !!!
Написав: Wanch 9.07.2014 - 18:56
Пиару достаточно. Я уже говорил, что нужно друг к другу
относиться(по современному)толерантно.
Мы не умеем себя вести в рамках уважения, обязательно
переходим на личности и стараемся уколоть чем больнее.
Если человек выразил своё мнение,- он на него имеет
право! Если кто не согласен; пусть озвучит свое мнение.
Но зачем оскорблять? Это не красит, а наоборот
показывает человеческую невоспитанность и напросто,-
глупость. Ведь человек сам за собой не замечает, что
своими пошлыми выражениями выставляет в первую
очередь свою не уравновешанность и не уважение.
Как же тогда к нему будут относиться уважительно?
Если кто написал статью, то и обсуждайте её,
выражайте свое мнение, но не переносите своё
недовольство и злость на того, кто думает иначе.
Моё мнение заключается в том, что никакая регистрация
НЕ ВОСПИТАННОГО индивидуума НЕ ИСПРАВИТ!
Написав: Pyatkovskiy 9.07.2014 - 20:30
Wanch! В вопросе культуры с тобой полностью согласен.upupupupupupupupupup Но хотелось бы, чтобы один человек имел один ник и не более. А так мы имеем дело с двумя, тремя человеками, которые имеют 30 ников и создают уже мнение большинства. А это уже подлог!
Написав: patriot-Lad 9.07.2014 - 21:19
victoria, поверни мій коментар по Чайковському, написаний близько 17 години, у статті "Очільник Народної самооборони міста Ладижина став бійцем «Айдару»", не примушуй мене копнути цю тематику глибше! Жодних некоректних висловів там не було. Отже будьте послідовними, бо прийдеться добавити більше експресивності і тоді ви яскравіше відчуєте моє ставлення до мовленого, до адресата та до модераторів!!!

--------------------
Це технічно неможливо
Написав: Arhip 9.07.2014 - 23:55
Шановні, була ситуація, коли під однією айпі-адресою одна людина сама вела діалог під різними ніками. Тролінг дуже відлякував користувачів, тому нам довелось ввести таку новацію.
Написав: patriot-Lad 10.07.2014 - 08:55
Arhip, ти говориш за яку новацію? Про реєстрацію, чи про безпідставне видалення мого коментаря. Мені хтось пояснить причини, чи ваш сайт так і залишатиметься "кузницей мнения большинства посредством пиара трех "молотобойцев"".

--------------------
Якщо це цінний коментар, можно ж його повторити. Якщо ні - не морочіт людям голову
Написав: OstapBender 10.07.2014 - 17:32
patriot-Lad, що ти так розійшовся. Прокоментуй ще раз, то ж не проблема.
Написав: Pyatkovskiy 10.07.2014 - 23:11
На этом сайте появилась цензура. И я поддерживаю всех, кто отстаивает своё право на мнение и право быть услышанным. Что сильно не нравиться псевдооппозиционерам- Сутикам, Скакодубам и их враждебно настроеным сторонникам.Регистрацию я поддерживаю но цензуру нет и не понимаю почему я не могу зарегистрировать Владислав Пятковский, как я подписывался раньше, но зарегистрировать такой ник сайт мне не дал
Написав: Arhip 10.07.2014 - 23:44
Тому що цей двіжок передбачає техгнічну можливаість для реєстрації тільки англ.літерами. Вітаємо вас з реєстрацією на сайті.
Написав: patriot-Lad 11.07.2014 - 07:57
Ostape, я ще не розійшовся! Ти будеш одним із перших хто це відчує! А якщо ти вважаєш, що завжди можна повторити те, що народжується своєчасно і відчути повторно той емоційний тон відчуттів, то ти далеко помиляєшся...
Адміністратори ,приберіть цього Вольфганга Амадея Моцарта із свого сайту і я, як ви виражаєтесь,перестану "морочити людям голову".
P.S. Відчуття –це психічне відображення в корі головного мозку окремих властивостей предметів і явищ у їх безВ­посередній дії на органи чуття людини/
Інтенсивність відчуттів – кількісна характеристика відчуттів, більша чи менша сила їх виявлення, яка залежить від сили подразника, що їх викликає.
Загальними закономірностямивідчуттів виступають взаємодія відчуттів, емоційний тон відчуттів, адаптація, сенсибілізація, синестезія.
Емоційний тон відчуттів – зв’язок відчуттів з емоціями.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль