Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Скандалы, Новини ресурсу, Вибори мера Ладижина, Топ-5 Справа про 18 квартир кандидата на посаду міського голови – недостовірний та замовний матеріал?

Справа про 18 квартир кандидата на посаду міського голови – недостовірний та замовний матеріал?

Голова громадської організації «Ладижинська громадська рада» Андрій Скакодуб отримав лист від адвокатського об’єднання «Фортеця» з вимогою спростувати недостовірну інформацію, яка посягає на честь, гідність та ділову репутацію Юрченка Василя Анатолійовича.

Про це повідомила ГО « Ладижинська громадська рада в своєму блозі.

Адвокатська контора мотивує необхідність спростування недостовірної інформації тим, що 26 квітня 2013 року на інтеррнет-ресурсі «Новини Ладижина» було розміщено статтю «Син начальника пенсійного фонду та колишній Ладижинський суддя – учасники квартирної мафії?».

Адвокатська контора та Василь Юрченко вважають, що інформація, поширена в даній статті, є недостовірною, а тому від громадської організації «Ладижинська громадська рада» вимагають спростування даної інформації.

Громадська організація «Ладижинська громадська рада» зазначає, що вона не є автором вказаного матеріалу, тобто не є джерелом поширення можливо недостовірної інформації, а тому ніяким чином не може нести відповідальність за достовірність та обґрунтованість вказаного матеріалу, позаяк відповідальність повинні нести автори матеріалу та інтернет-ресурс, який поширив вказаний матеріал.

Громадський сайт міста Ладижин «Новини Ладижина» враховуючи непряме звернення представника гр. Юрченко Василя Анатолійовича та проаналізувавши отриману інформацію зазначає, що у відповідності з вимогами чинного законодавства України наш ресурс не є автором та джерелом поширення вказаної інформації, а тому вимоги про спростування слід адресувати на адресу Віктора Котенко та сайту Свобода, позаяк наш ресурс не може нести будь-якої відповідальності за достовірність інформації, яка міститься у вказаному матеріалі.

Але враховуючи, що Юрченко Василь Анатолійович став з вчорашнього дня кандидатом на посаду міського голови міста Ладижин, а поширена інформація може плинути на результати передвиборчої кампанії прямо чи опосередковано, ми знімаємо статтю ««Син начальника пенсійного фонду та колишній Ладижинський суддя – учасники квартирної мафії?» з нашого ресурсу.

Разом з тим, ми жодним чином не можемо спростовувати не наш матеріал по вищевказаним причинам і публікуємо лист, який отримали.

Також наш ресурс готовий розмістити роз’яснення Василя Анатолійовича Юрченко з цього приводу на нашому ресурсі.

редакція громадського міського сайту "Новини Ладижина"

http//lad.vn.ua/blog/uploads/images/autors/9267_izobrazhenie_002.jpg

http//lad.vn.ua/blog/uploads/images/autors/7901_izobrazhenie_003.jpg
27 квітень 2014 | | Автор:Arhip | Переглядів: 2209 Коментарів: 8
Написав: ВасЫль 28.04.2014 - 09:31
Дыма без огня не бывает. Весь город знает это хитрож... семейство. Так что...
Написав: Zorro 28.04.2014 - 12:21
obzor.mk.ua/nikolaevskie-novosti/5095-marazm-krepchaet-sud-arestoval-kvartiry-vmeste-s-lyudmi-video.html Читайте на здоровя)))
Написав: Олег 28.04.2014 - 12:57
Zorro, ну всё, теперь тебе тоже придет письмо от адвокатов )))
Написав: Простой читатель 28.04.2014 - 14:47
ВасЫль, не равняй всех по себе. Ты хоть знаком с этим человеком? Так и о тебе можно говорить всякую фигню, у тебя же дедушка на войне в полицаях служил, Гитлеру честь отдавал, братьев стрелял... И потом доказывай, что ты не фашист
Написав: Адвокат 28.04.2014 - 15:22
Матеріал, який був поширений в інтернеті, не відповідає дійсності. А тому його оскаржують і вимагають прибрати зі всіх інтернет-ресурсів. Проти псевдо-журналіста Віктора Котенка порушена кримінальна справа. Віктор Котенко за гроші розміщує резонансні матеріали, для того, щоб потім за гроші їх знімати зі свого ресурсу. Зрозуміло, що це вимагання грошей. В той же час він просить політичного притулку, дивись відео www.youtube.com/watch?v=0bZtxUPaXAk але ніхто йому того притулку не дає, бо аферист... У випадку з Юрченко, то це був замовний матеріал з боку рейдерів, які мали бажання через підробні документи відібрати у забудовника квартири. Але, слава Богу, цього не сталось. Прикро, що дуже часто інтернет-ресурси не несуть відповідальності за зміст матеріалів та коментарів, тим самим можуть ппринижувати честь і гідність чесних людей.
Написав: Lord 28.04.2014 - 20:55
Ігор, не пались
Написав: rasmus 29.04.2014 - 14:02
Ладыжинцам глубоко наплевать на все, что пишут в комментах. Они все равно проголосуют за новое лицо. Пусть это будет Цехмейструк, учитель техникумовский Сандуляк или же этот Юрченко. Поговорите в городе с людьми - они хотят перемен, всем уже надоела дуэль Коломейцев-Головашич. Тошнит от всего этого... Даже работники бюджетной сферы поддакивают нынешней власти, а сами хотят обновления и перемен к лучшему. Так что пишите, что хотите, доморощенные технологи и политики.
Написав: Olga 6.05.2014 - 14:45
rasmus, Уважаю! Хорошо сказал! Мы сейчас только сенсации ищем и негативную информацию, вместо того, чтоб включить свой разум и быть объективным. Обгадить и охаять можно каждого без исключения, но выйти с честью из этого всего получиться далеко не у всех.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль