Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Скандалы, Новини ресурсу, Вибори мера Ладижина, Топ-5 Справа про 18 квартир кандидата на посаду міського голови – недостовірний та замовний матеріал?

Справа про 18 квартир кандидата на посаду міського голови – недостовірний та замовний матеріал?

Голова громадської організації «Ладижинська громадська рада» Андрій Скакодуб отримав лист від адвокатського об’єднання «Фортеця» з вимогою спростувати недостовірну інформацію, яка посягає на честь, гідність та ділову репутацію Юрченка Василя Анатолійовича.

Про це повідомила ГО « Ладижинська громадська рада в своєму блозі.

Адвокатська контора мотивує необхідність спростування недостовірної інформації тим, що 26 квітня 2013 року на інтеррнет-ресурсі «Новини Ладижина» було розміщено статтю «Син начальника пенсійного фонду та колишній Ладижинський суддя – учасники квартирної мафії?».

Адвокатська контора та Василь Юрченко вважають, що інформація, поширена в даній статті, є недостовірною, а тому від громадської організації «Ладижинська громадська рада» вимагають спростування даної інформації.

Громадська організація «Ладижинська громадська рада» зазначає, що вона не є автором вказаного матеріалу, тобто не є джерелом поширення можливо недостовірної інформації, а тому ніяким чином не може нести відповідальність за достовірність та обґрунтованість вказаного матеріалу, позаяк відповідальність повинні нести автори матеріалу та інтернет-ресурс, який поширив вказаний матеріал.

Громадський сайт міста Ладижин «Новини Ладижина» враховуючи непряме звернення представника гр. Юрченко Василя Анатолійовича та проаналізувавши отриману інформацію зазначає, що у відповідності з вимогами чинного законодавства України наш ресурс не є автором та джерелом поширення вказаної інформації, а тому вимоги про спростування слід адресувати на адресу Віктора Котенко та сайту Свобода, позаяк наш ресурс не може нести будь-якої відповідальності за достовірність інформації, яка міститься у вказаному матеріалі.

Але враховуючи, що Юрченко Василь Анатолійович став з вчорашнього дня кандидатом на посаду міського голови міста Ладижин, а поширена інформація може плинути на результати передвиборчої кампанії прямо чи опосередковано, ми знімаємо статтю ««Син начальника пенсійного фонду та колишній Ладижинський суддя – учасники квартирної мафії?» з нашого ресурсу.

Разом з тим, ми жодним чином не можемо спростовувати не наш матеріал по вищевказаним причинам і публікуємо лист, який отримали.

Також наш ресурс готовий розмістити роз’яснення Василя Анатолійовича Юрченко з цього приводу на нашому ресурсі.

редакція громадського міського сайту "Новини Ладижина"

http//lad.vn.ua/blog/uploads/images/autors/9267_izobrazhenie_002.jpg

http//lad.vn.ua/blog/uploads/images/autors/7901_izobrazhenie_003.jpg
27 квітень 2014 | | Автор:Arhip | Переглядів: 2230 Коментарів: 8
Написав: ВасЫль 28.04.2014 - 09:31
Дыма без огня не бывает. Весь город знает это хитрож... семейство. Так что...
Написав: Zorro 28.04.2014 - 12:21
obzor.mk.ua/nikolaevskie-novosti/5095-marazm-krepchaet-sud-arestoval-kvartiry-vmeste-s-lyudmi-video.html Читайте на здоровя)))
Написав: Олег 28.04.2014 - 12:57
Zorro, ну всё, теперь тебе тоже придет письмо от адвокатов )))
Написав: Простой читатель 28.04.2014 - 14:47
ВасЫль, не равняй всех по себе. Ты хоть знаком с этим человеком? Так и о тебе можно говорить всякую фигню, у тебя же дедушка на войне в полицаях служил, Гитлеру честь отдавал, братьев стрелял... И потом доказывай, что ты не фашист
Написав: Адвокат 28.04.2014 - 15:22
Матеріал, який був поширений в інтернеті, не відповідає дійсності. А тому його оскаржують і вимагають прибрати зі всіх інтернет-ресурсів. Проти псевдо-журналіста Віктора Котенка порушена кримінальна справа. Віктор Котенко за гроші розміщує резонансні матеріали, для того, щоб потім за гроші їх знімати зі свого ресурсу. Зрозуміло, що це вимагання грошей. В той же час він просить політичного притулку, дивись відео www.youtube.com/watch?v=0bZtxUPaXAk але ніхто йому того притулку не дає, бо аферист... У випадку з Юрченко, то це був замовний матеріал з боку рейдерів, які мали бажання через підробні документи відібрати у забудовника квартири. Але, слава Богу, цього не сталось. Прикро, що дуже часто інтернет-ресурси не несуть відповідальності за зміст матеріалів та коментарів, тим самим можуть ппринижувати честь і гідність чесних людей.
Написав: Lord 28.04.2014 - 20:55
Ігор, не пались
Написав: rasmus 29.04.2014 - 14:02
Ладыжинцам глубоко наплевать на все, что пишут в комментах. Они все равно проголосуют за новое лицо. Пусть это будет Цехмейструк, учитель техникумовский Сандуляк или же этот Юрченко. Поговорите в городе с людьми - они хотят перемен, всем уже надоела дуэль Коломейцев-Головашич. Тошнит от всего этого... Даже работники бюджетной сферы поддакивают нынешней власти, а сами хотят обновления и перемен к лучшему. Так что пишите, что хотите, доморощенные технологи и политики.
Написав: Olga 6.05.2014 - 14:45
rasmus, Уважаю! Хорошо сказал! Мы сейчас только сенсации ищем и негативную информацию, вместо того, чтоб включить свой разум и быть объективным. Обгадить и охаять можно каждого без исключения, но выйти с честью из этого всего получиться далеко не у всех.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль