Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - RSS-Ladyjin, Суспільство, Скандалы, Новини ресурсу Громадському сайту «Новини Ладижина» оголосили війну. Сайт під загрозою закриття.

Громадському сайту «Новини Ладижина» оголосили війну. Сайт під загрозою закриття.

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/internet-free-05.jpg

Наш ресурс вже кілька тижнів штормить. Спочатку наш сайт атакували і навіть одного дня на 5 годин заблокували роботу ресурсу. Ми навіть не здогадувались, з ким можна пов’язати таку опіку роботою сайту, адже список тих, кому невигідні публікації на «Новинах Ладижина» досить довгий.

Тиждень тому нам стало відомо хто саме намагається знищити сайт і, як трапляється завжди сьогодні, вирішили використати правоохоронні органи.

10 жовтня цього року було відкрито кримінальне провадження по факту завдання матеріальної шкоди внаслідок публікацій на громадському сайті «Новини Ладижина» Розслідуванням кримінальної справи займається Ладижинський міський відділ міліції в особі слідчого слідчого відділення Ладижинського МВ УМВС України у Вінницькій області старшого лейтенанта міліції Рябоконя Р.П.

Приводом для відкриття кримінального провадження стала заява керівництва переробного комплексу ТОВ «Вінницька птахофабрика» ( ТМ «Наша Ряба»). В заяві ідеться мова про те, що внаслідок публікацій наклепницького характеру на сайті Нашій Рябі завдано збитки в розмірі 30 тисяч гривень. Виявляється, що один із партнерів Нашої Ряби після того, як прочитав публікації на нашому ресурсі, відмовився укладати договір з Рябою. Внаслідок наших наклепницьких публікацій Наша Ряба понесла збитки в розмірі 30 тис гривень.

Ладижинський слідчий Рябокінь Р.П., досить старанно взявся за розслідування цієї гучної справи, рівень оперативно-розшукових дій, які влаштував цей слідчий, просто вражають. Нагадаємо, слідчий Рябокінь Р.П. відомий тим, що не знайшов складу злочину в справі про травмування хлопчика на атракціоні «Дитячий лабіринт» (матеріали журналістського розслідування публікувались на нашому ресурсі).

Людей, причетних хоч якось до нашого ресурсу вже кілька раз допитували спочатку відряджені в область Рябоконем Р.П. слідчі з Ладижина, а сьогодні слідчі одного із обласних управлінь МВС за постановою того ж Рябоконя.

Як з’ясувалось тільки сьогодні, в якості наклепницької вказується стаття «Гестапівки Євгенія та Лариса з нашорябівського переробного Освенциму» , в першій же стрічці якої вказано, що стаття є передруком з обласної газети " 33 канал" № 41 від 2 жовтня 2013 року, себто наш ресурс не може нести юридичної відповідальності за цей матеріал.

На наш подив, ця справа про банальне передрукування матеріалів із друкованого видання, наклад якого в десятки тисяч разів більший за кількість переглядів нашого ресурсу, набуває неадекватних події масштабів: в ній вже задіяний один з обласних відділів УМВС, до якого викликають для дачі свідчень осіб, тим чи іншим чином причетних до роботи сайту.

В зв’язку з цією дивною кримінальною справою існує кілька версій, які хоч якимось чином можуть пояснити те, що відбувається, про які нам стало відомо.

1. Керівництво Ряби в Ладижині не виконало план за 3 квартал і в зв’язку з цим шукає причин для виправдання перед Києвом, видумуючи міфічного партнера, що відмовився від контракту внаслідок публікації критичних матеріалів на нашому сайті? Невже в Києві повірять в те, що маленький міський сайт має такий вплив на суспільну думку, що міг зірвати план? Виникає питання про те, а чи власне існує взагалі той партнер та його злощасний контракт?
2. Ще однією версієює є зацікавленість деяких міський топ-чиновників в закритті сайту, який дає альтернативний офіційному погляд на суспільне та господарське життя міста. На користь цієї версії свідчить і характер питань, на які домагається знайти відповідь слідчий Рябокінь. Зокрема, - хто та яким чином реєстрував доменне ім’я сайту, які при цьому укладались угоди, і ще цілий рад подібних суто технічних запитань, що ніяким чином не стосуються змісту чи авторства спірної статті. Під час допитів ні наш міфічний партнер Ряби ні самі публікації ніяким чином не цікавлять слідство. Слідство цікавить лише максимально вся інформація про роботу ресурсу, а кримінальне провадження використовується лише як юридична можливість зловживати процесуальними правами та отримувати доступ до інформації з обмеженим доступом.
3. Третьою версією є - зачистка інформаційного простору до майбутніх місцевих виборів, адже в 2015 році кількість користувачів Інтернет може сягнути доволі серйозних показників і якщо сьогодні вплив Інтернету на суспільну думку є незначним, то за півтора роки ситуація може змінитися.

В випадку кожної із цих версій справа, що супроводжується таким дивним кримінальним провадженням, може завершитись процесуальним документом, який може поставити під питання подальше існування нашого сайту. Сайт можуть заблокувати в любий момент.

Хотіли б зазначити, що ми не намагались розкрутити скандал та заробити на цій темі рейтинги і останній тиждень намагались врегулювати конфлікт з Нашою Рябою мирним шляхом. Але за тиждень перемовин нам так і не надали ні переліку матеріалів, які є наклепницькими та в яких є недостовірна інформація, ні конкретних тез з цією інформацією, ні тексту спростування. Натомість, за останній тиждень до розкручування кримінальної справи вже було підключено одне з обласних управлінь МВС, позаяк в ладижинських слідчих кримінальна справа розвалюється. Керівництво Нашої Ряби замість того, щоб підготувати офіційного листа про спростування конкретної недостовірної інформації і направити його нам, звернулось до правоохоронців, які в свою чергу вже 20 днів намагаються знайти бодай щось проти нашого ресурсу.

Складається враження, що ніхто власне нічого не бажає спростовувати, а задача цієї кримінальної справи зовсім в іншому – знайти законну чи незаконну можливість закрити ресурс і тим самим свободу слова в Інтернеті. Нам шкода, що серйозна компанія, яка має позитивну ділову репутацію в Європі, а в Україні отримує лише нагороди та подяки, позиціонує себе як європейську компанію, але використовує зовсім не європейські методи та веде боротьбу проти засобів масової інформації старими поліцейськими методами.

Тому, сподіваючись на громадську підтримку нашого ресурсу, ми будемо інформувати громаду міста про подальший перебіг подій. Також звертаємось до редакції газети «33 канал» про висвітлення цього скандалу, який тільки набирає обертів, адже це видання мимоволі стає також учасником війни між найбільшою курячою корпорацією країни та засобами масової інформації. Також просимо підтримати нас інформаційно інші ресурси та засоби масової інформації.

редакція громадського сайту м. Ладижин «Новини Ладижина»
30 жовтня 2013 | | Автор:Arhip | Переглядів: 2576 Коментарів: 12
Написав: Подопригора 31.10.2013 - 00:05
А й правильно! Давно вас закрити треба!
Написав: Анна 31.10.2013 - 00:38
Тут завжди є щось новеньке, закривати не треба !!!!!!!!!!!!!!!
Написав: BB 31.10.2013 - 02:42
То, якщо давно пора закрити, виникає думка " а чому ВИ тут шастаєте?" Людей об'єднують спільні інтереси, вони висловлюють свої погляди на якісь теми. Досить, вже поназакривали українські школи, бо бачте бюджет тріщить. За цей сайт, пане Подопригора, ви налоги не платите. Будьте ввічливі.
Написав: Анна 31.10.2013 - 11:48
...Можна закрити "Нове місто" і т.д і т.п
Написав: Ivan 31.10.2013 - 12:48
Шановні, поділіться інформацією, стосовно нового будинку на Піонерському. Кажуть, в міськраді почали массово розлучуватись, щоб отримати там квартиру
Написав: Харламов 31.10.2013 - 12:58
Ні, закривати ні в якому разі не можна. Цей сайт для мене як КОМЕДИ КЛАБ тільки в текстовому режимі. Прийшов з роботи, поганий настрій зіпсований начальством, почитав статті і коментарі, похохотав пару часиків, настрій і піднявся)))
Написав: свидетель 31.10.2013 - 16:06
Ivan, там все для своих рыжих морд. Не парься.
Написав: York 31.10.2013 - 17:45
Судити може й не треба, але різок надавати варто було б...
Написав: Александр 7.11.2013 - 15:16
Я иногда читаю статьи на сайте, но суть их не отображает реальную действительность, создаётся впечатление, что его создатель обижен жизнью, имеет зависть к людям реализовавшихся в этой жизни, что просматривается в текстах. Мне искренне жаль этого человека. Данная статья, по всей видимости, ещё один ход к тому, что бы показать свою незначительную значимость. Советую автору бросить истерику, оглянуться вокруг и трезво посмотреть на процессы, которые проходят в нашем городе и отображать в своих статьях реальность жизни города и их насущные проблемы.
Написав: Arhip 7.11.2013 - 15:26
Через рожеві окуляри?
Написав: York 7.11.2013 - 16:11
Олександр, БРАВО! Аrhiр-ФФУУУ!
Написав: serg 7.11.2013 - 22:51
Александр браво. І в Ладижинській громадській раді зібрались всі такі.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль