Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Новини ресурсу, Топ 3, RSS-Ladyjin З Новим Роком та Різдвом Христовим!

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Шановні ладижинці, вінничани та всі, хто став постійним читачем нашого ресурсу!

Редакція громадського сайту «Новини Ладижина» від усього серця рада привітати усіх Вас зі святами, що добром, надією і родинним теплом зігрівають наші серця – Новим 2014 роком та Різдвом Христовим!

Ще один рік, сповнений сподівань і тривог, здобутків і втрат, відходить у минуле. На порозі нового року ми традиційно оцінюємо й аналізуємо пройдене, підсумовуємо прожите і зроблене.

2013 рік став для нашого ресурсу вдалим, ми впевнено зайняли достойне місце в інформаційному просторі міста, отримали своє постійне коло читачів та дописувачів, вперше виграли гранд на розвиток регіонального електронного ЗМІ від міжнародного фонду «Відродження», оновили ресурс та запустили кілька спецпроектів.

За рік, що минув, істотно зросла наша аудиторія, кількість переглядів за день вже не сотня-дві, як було рік тому, а більше однієї тисячі, а інколи навіть більше двох тисяч переглядів за день.

Ми намагались пропонувати всю інформацію, що стосується нашого міста, якою б вона не була. Звичайно, що була і критика на нашу адресу, наш ресурс постійно зазнає «обструкції», як на наших сторінках, так і у чиновницьких кабінетах різного рівня , але ми це сприймаємо тільки позитивно, адже було б гірше, якщо б нас ніхто не помічав і в гілках коментарів була б тиша.

Ми вперше зазнали утисків та переслідувань, - це і хакерські атаки і перша кримінальна справа, що була порушена проти нашого ресурсу, яка була закрита за відсутності складу злочину. Ми витримали шалений тиск, що чинився на наш ресурс і нашу редакцію і вступаємо в новий рік сильними і впевненими в тому, що ми на правильному шляху.

На сьогодні ми маємо 6 проектів з яких новими проектами в цьому році став оновлений сайт «Новини Ладижина», форум міста та спецпроект Національний історико-культурний заповідник «Батіг».

Ми не змогли, як ми того хотіли, розкрутити всі проекти по програмі «Максимум», але сподіваємось це зробити наступного року.

Нехай 2013 рік принесе всім нам успіхи у добрих починаннях, бо саме ці успіхи формують суспільний оптимізм, додають впевненості у завтрашньому дні. Нехай Новий рік і Святе Різдво увійдуть до кожної домівки добрими, щедрими і радісними. У святкову пору, коли торжествують Небо і Земля, коли кожну українську оселю веселить багатоголосся різдвяних колядок, засилаємо Вам, дорогі краяни, міцного здоров'я, душевного спокою, добробуту і щастя. Нехай новонароджений Ісус зішле Господнє благословення на кожну родину, принесе віру і надію, радість і любов.

Прийміть сердечні вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

Нехай прекрасні зимові свята принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому.

Редакція громадського сайту «Новини Ладижина».
30 грудня 2013 | | Автор:victoria | Переглядів: 737 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль