Вибори 2012

Вибори 2012 17-й виборчий округ

 

П’ятірка найбільш активних обговорень за 2012 рік.

http//lad.vn.ua/2012/uploads/images/default/croissance.jpgВ 2012 році стартував наш проект. В наступному році ресурс буде працювати і розвиватися. Сьогодні ми пропонуємо вашій увазі п’ятірку найбільш коментованих матеріалів, в гілці яких відбувались шалені пристрасті та з’ясування стосунків між опонентами.

5 сходинку зайняв матеріал: ЗВЕРНЕННЯ КАНДИДАТА У НАРОДНІ ДЕПУТАТИ УКРАЇНИ ПО ВИБОРЧОМУ ОКРУГУ №17 МИКОЛИ КУЧЕРА ( 41 коментар).
http://lad.vn.ua/2012/kucher/zvernennya-kandidata-u-narodni-deputati-ukraini-po-viborchomu-okrugu-num17-mikoli-kuchera. html
Микола Кучер перед виборами звернувся до виборців та застерег їх від провокацій та брудних технологій. В заяві містився майже повний перелік технологій. Крім того, звернення цікаве тим, що в ньому Микола Кучер зрікався партії регіонів і називав себе незалежним кандидатом в народні депутати України. Звернення надійшло виборцям 105 -тисячним накладом в газеті "Громадське коло".

4 сходинку зайняла гілка обговорення: Технічні кандидати на 17 окрузі. Хто вони? ( 45 коментарів).
http://lad.vn.ua/2012/none/tehnichni-kandidati-na-17-okruzi_-hto-voni-beremo-uchast-v-obgovorenni.html
В гілці пропонувалось обговорити кандидатів 17 виборчого округу, яких залишилось на момент обговорення 12 чоловік, хто веде самостійну гру, а хто є технічним кандидатом і є виборчою технологією.

3 сходинку здобула гілка обговорення: Хто переможе? Кучер чи Заболотний? і чому... ( 50 коментарів).
http://lad.vn.ua/2012/none/hto-peremozhe-kucher-chi-zabolotnii-i-chomu_-obgovorennya.html
Пропонувалось напередодні виборів обговорити шанси двох найбільш імовірних претендентів на перемогу на 17 виборчому окрузі. Хто мав найбільші шанси перемогти. Микола Кучер чи Григорій Заболотний? Чому саме він? Що буде робити переможець в Верховній раді України? Де він буде. В опозиції чи владі?

На другій сходинці знаходиться матеріал: Заболотний переміг Кучера з перевагою у 8%? ( 59 коментарів)
http://lad.vn.ua/2012/none/zabolotnii-peremig-kuchera-z-perevagoyu-u-8.html
Наш ресурс першим повідомив перші результати виборів на 17 виборчому окрузі за результатами оперативного опрацювання протоколів у виборчих штабах.

І лідером рейтингу стала гілка: Гілка обговорення подальшої долі ресурсу (132 коментарі).
http://lad.vn.ua/2012/statti/gilka-obgovorennya-podalshoi-doli-resursu.html
В гілці пропонувалось внести свої пропозиції, що слід зробити, як пере форматувати ресурс . Наш заклик викликав досить активні дебати з цього приводу.
Комментирование данной новости запрещено.