Вибори 2012

Вибори 2012 17-й виборчий округ

Статті

 

Гілка обговорення подальшої долі ресурсу

http//activerain.com/image_store/uploads/2/9/8/8/8/ar1286509538892.jpgПісля завершення виборчої кампанії та обрання народного депутата України від 17 виборчого округу було б логічно припинити роботу над цим ресурсом, але враховуючи події останніх днів, коли вже відкрито іде мова про обнулення Верховної Ради та позачергові вибори постає багато питань.
Тому на сайті відкрито гілку для голосування. Всім пропонується дати відповідь на питання: Чи потрібно закрити ресурс Вибори 2012?
Перший варіант безапеляційний: ресурс слід закрити.
Другий варіант передбачає продовження роботи над ресурсом до початку роботи Верховної Ради України, а це принаймні за прогнозами 17 грудня цього року.
Третій варіант передбачає продовження роботи над ресурсом протягом всієї каденції Верховної ради нового скликання. Це передбачає відслідковування політичного життя на 17 виборчому окрузі, моніторинг роботи Григорія Заболотного, а тому ресурс може виконувати інформативну та контролюючу функцію , а також бути засобом комунікації з народним депутатом. У випадку проведення позачергових виборів робота ресурсу відразу може бути потрібною в світлі нових подій.
Четвертий варіант передбачає істотне переформатування роботи ресурсу в інший або більш масштабніший проект. Які думки є з цього приводу?
По перше, у громадян, суспільства повинен бути зв'язок зі своїми обранцями, а тому Інтернет є дуже зручним способом для цього. Також слід здійснювати моніторинг роботи народного обранця, - як він голосує, які законопроекти розробляє, з якими депутатськими запитами звертається тощо.
По третє, створювати ресурс для одного депутата є недоцільно та нецікаво, адже виникає логічне пояснення, що ресурс існує тільки для того, щоб бути кісткою в горлі депутата. Саме тому концепцію ресурсу можна пере форматувати під обласний ресурс та моніторити роботу всіх народних обранців від Вінниччини, 8 мажоритарників та 3 (4) списочника.
В цій гілці пропонується внести свої пропозиції, що слід зробити, як пере форматувати ресурс , а тому ми радо вислухаємо всі зауваження та пропозиції з цього приводу.
Разом з тим, ми запрошуємо всіх бажаючих взяти участь в розвитку проекту та створення на його основі іншого. Це можуть бути і кандидати і громадські активісти всіх політичних сил. Робоча назва проекту «Народний контроль».
Коментарі:

6.11.2012 - 15:59 #1Оленка
Пропоную закрити сайт імені мочилова Кучера! Сайт створений на бабки Матвієнка і плавно переданий по відомим обставинам Заболотному. Кучер вже не кандидат-сайт виконав свою функцію-обгадив людину, яка в сто раз для регіону більше зробила ніж ці два діда вкупі взяті. Хай живе продажна журналістика-якщо Ваш депутат Заболотний, то йдіть до нього за бабками... Впевненна пошле вас подалі...як і решту жителів 17 округу
6.11.2012 - 17:20 #2Славко
я не ладижанин, але скільки для вас кучер зробив, дав багатьом роботу, статок. і ладижин гарнішим став. медицина у вас-інші нервово курять. саме ладижин завалив кучера. за бршадь мовчу. це й є ціна дяки да добро. от тепер у нас болото є - УРА!!!! глянем, який він є оПАзіціонер хренов. багатьох черговий раз розвели як лохів. дуже прикро. до-речі, притягніть свого борейка хренова но конфетки у вінниці, духан там не кращий за курку
7.11.2012 - 18:50 #3Избиратель
Сайт, конечно же, необходимо развивать. Но в формате общем и сконцентрированном на проблемах нашего региона. Сайт действительно может стать связующим звеном с избранным депутатом.
Мне кажется, что если сайт займется проблемами Винниччины вообще - то он утонет в потоке неинтересной или неактуальной для жителей нашего региона информации. Кому что интересно - и сам найдет на просторах интернета. Ну а самое интересное можно и публиковать
8.11.2012 - 00:24 #4Артем
Шановний, хто що буде тут розвивать! Нема кучера кандидата-нема сайта! Ви що не врубились що кожна друга новина була спрямована проти нього! Результат на ліцо! Псевдоопозиціонер заболотний по хитрійсхемі пороха, який не вилазив з 17 округу, і обманув людей підсунувши матвієнка, як технічного кандидата заболотного і брехня про підтримку його протеже опозицією за тиждень до виборів і цей сайтик внесли свій вклад в результат на виборах! Кого вибрали-того заслужили. Сайту -давай до свидание!
8.11.2012 - 03:33 #5Избиратель
Оленко-Славко-Артем --- что видимо одно и то же. Кучера нема, а сайт, надеюсь, будет. Для вашего удовольствия. Если тебе это неприятно - можешь не ходить сюда. Инфа в период выборов давалась здесь разная, в том числе и та, которая играла ему на руку (например - митинг около его конторы)
8.11.2012 - 03:35 #6Избиратель
..и неужели ты думаешь, что этот сайт - на который ходят человек 40-50 - мог хотя бы на что-то влиять?
8.11.2012 - 11:51 #7Arhip
Артем, ви що смієтесь? Яким чином цей сайт міг на щось вплинути? Тут зависала публіка, на яку вплинути взагалі неможливо. -це працівникик штабів, журналісти та громадськість, яка вже давно визначилась. було б круто безперечно гадати , що ми такі впливові, але давайте не будемо перебільшувати.
8.11.2012 - 11:54 #8Arhip
Крім того. ми надавали всім можливість зареєструватись на цьому сайті і розміщувати свої матеріали. Якщо б штаб Кучера чи ще якийсь хотів би друкувати свої статті, то хто був би проти? річ у тім, що цей штаб чомусь не використав такої можливості, так само як і інші.
8.11.2012 - 11:56 #9Arhip
Щодо заангажованості, то тут критика не зовсім доречна. Ви не бачили на цьому ресурсі замовних матеріалів від Матвієнка чи ще від когось у світлі виборчої кампанії з тих, які були в місцевих ЗМІ Звісно. що досягти максимального рівня об*єктивності складно, особливо, коли ресурс формує одна людина.
8.11.2012 - 11:58 #10Arhip
Тому якщо хтось бажає допомогти на волонтерських засадах ( грошей тут ніхто ніколи не платив і не платить, як багато хто тут говорить ), то будь ласка. Формуйте обличчя ресурсу разом. Двері відкриті.
8.11.2012 - 13:13 #11Славко
#5
Избиратель
взагалі мені ні оленка ні артем не давали повноважень висловлювати їх думку. дякувати Богу-свою маю. я не ладижанин, е прихильником кучера і саме на цьому сайті отримував інфу про хід перегонів. лайна на лього вияляли немеряно-курники відпочивають. згоден, що інфа подавалась дещо протикучерівська, але маємо те що маємо.
автору решпект за тему!
8.11.2012 - 15:21 #12Избиратель
Славко, а чего Вы ожидали? Кучер пошел на выборы и должен был быть готов к критике. Любой критике. Кстати - грязи на Заболотного и Матвиенко также было не мало вылито. Если Вы не были в Ладыжине в предвыборный период, то не знаете о чем говорите
8.11.2012 - 17:07 #13Славко
#12
Избиратель
погодьтесь, критика має бути конструктивна, вірно? справа в тому, що штабники матвея та заболоти не цуралися брудної роботи: наприклад матвей типу від ОПАзиції, болотяний тупо купляв за бабоси. а кучера зробили типа відбувайлом. як на мене його біда-довірливість. і на цьому його попалила як влада так і деякі його штабники. стосовно ладижина в передвиборчий період-гм, центр округу, мусите терпіти :). цікаво, болотяний відразу шугане до ПРдунів, чи трошки поламається, а?
8.11.2012 - 17:21 #14Людина
Да ладно, Славко не был, так другие были в Ладыжине. Не нужно громких высокопарных фраз, люди не слепые, и столько грязи, сколько было вылито на Кучера - не было вылито больше ни на одного из кандидатов - не вводите людей в обман, руководствуясь только тем, что их не было в Ладыжине в предвыборный период. Против Кучера была разработана целая стратегия и к "просто критике" это не имеет никакого отношения.
8.11.2012 - 17:28 #15Людина
И если бы Кучера не привязали к ПР и не раздули на пустом месте экологическую катастрофу из органических удобрений, то болотный даже со своими мёртвыми и продажными душами не смог бы тягаться с Н.Кучером.
8.11.2012 - 17:32 #16Славко
14
Людина
100% згоден
8.11.2012 - 20:13 #17333
Да ладно, ваш Кучер в долгу не остался и дерьмостанок тоже включил на полную катушку. Все кандидаты лупили по полной. Кучер по ходу больше всех валил. И технических кандидатов имел и не одного.
8.11.2012 - 20:32 #18Людина
333, факты, пожалуйста! Буду ждать.
8.11.2012 - 20:54 #19Славко
#17
333
ваш Кучер в долгу не остался и дерьмостанок тоже включил на полную катушку
Кучер по ходу больше всех валил
бот, відповідай за базар-фуфло гониш. а технарів кучер насправді жодного немав.
8.11.2012 - 21:51 #20Arhip
Цікаві ви люди. В матеріалі жодного слова про Кучера, а тут знову цілий хор плакальниць зібрався за його тяжкою долею. Вибори вже пройшли, хто як і що робив вже не має значення. Треба жити далі, а тому якщо цей ресурс потрібен, то він буде розвиватися. Якщо ні, то згодом він припинить наповнюватись.
8.11.2012 - 21:52 #21Arhip
Пропонувалось, щоб ресурс вів моніторинг ділльності обранця від округу до наступних виборів. Якщо є бажаючі цим займатись, то будь ласка. Якщо між нардепом і виборцями не потрібно жодного засобу комунікацїі, то можна нічого не робити.
8.11.2012 - 22:25 #22Славко
Arhip, вибач, адмін! ти зробив велику і корисну роботу! решпект і уважуха тобі. пропоную модифікувати цю гілку на кшалт: депутат болотяний: моніторинг впровадження передвиборчих обіцянок та законотворча робота. він не дурний; в.о завкафедрою та проректор сільгоспбурси. а ми зі свого боку вноситимемо свої думки.
8.11.2012 - 22:42 #23Arhip
Взагалі то якщо вже по великуому рахунку тут може бути два алгоритми роботи. 1. Стати кісткою в горлі Заболотного зо всіма витікаючи. 2. Використати його як нардного депутата по максимуму. По суті -це може бути і якась робота над законопроектами, які апотрібні нашому округу. Заболотний там не знає до кінця що потрібно людям. Ми можемо його направити в правильне русло.
8.11.2012 - 22:43 #24Ирина
Славко, підтримую, а до Андрія буде проханнячко, під час моніторингу виконання обіцянок - не потрібно прикрашати дійсність, забудьте, що ви за нього голосували.Не забувайте, що я’кби він туди не потрапив - в першу чергу депутат має захищати інтереси людей того округу, який(закривши очі на фальсифікації) дав шанс йому працювати у ВР. Тут симпатії ні до чого.
8.11.2012 - 22:46 #25Arhip
Перший законопроект який я особисто йому запропоную. Це право розірвання договору оренди паю в односторонньому порядку у випадку, якщо валсник землі має намір сам обробляти землю. Сьогодні розірвати договір можна виключно за згодою орендаря або через суд, якщо орендар порушує свої зобовязання, тобто практично неможливо.
8.11.2012 - 22:46 #26Arhip
І маємо ситуацію, що власник землі не має права ні продати землю ні навіть обробляти самотужки. До мене звернулось ціле село теплицького району з такою проблемою. Вони є заручниками орендатора до 2025 року.
8.11.2012 - 23:42 #27Избиратель
Ирина, снова ты, кошёлка, о фальсификациях? Факты в студию! Или в суд давно было бы пора идти. Кончайте скулить. Выборы закончились
8.11.2012 - 23:45 #28Arhip
До речі, мені здається, що міський голова міста Ладижин попри підтримку Миколи Кучера повинен запросити Заболотного на сесію 20 листопада. Це було б правильно.
9.11.2012 - 10:20 #29Славко
#27
Избиратель
в суд давно было бы пора идти. вчи матчасть-терміни оскарження пройшли
Ирина, снова ты, кошёлка, . так до жінок звертаються тільки бики. навіть якщо її думка тебе не влаштовує-будь чоловіком блін, а не носієм яєць.
Выборы закончились. так, тепер дійсно як пропонує адмін слід моніторити болота на предмет дотримання обіцянок.
#25 Arhip ну-ну, а як порох на це подивиться? він більший латифундист, ніж кучер
9.11.2012 - 13:48 #30Избиратель
С Ириной я нежен, как с пушинкой. Почему - она знает.
Насчет заявлений о фальсификациях и сроках для опротестования результатов выборов - ЕСЛИ БЫ БЫЛ ПОВОД - СРОКОВ БЫ НЕ ПРОПУСТИЛИ. Сколько можно об этом говорить??
9.11.2012 - 15:39 #31Ирина
Нежен ты будешь со своей мамой или со своей дочкой, а для меня ты пустое место, которое не умея привлеч чужое внимание содержательной и корректной беседой, влезло в чужой разговор, на*рало, и теперь пытаешься кого-то поучать. Живёшь в обществе, не воспитали родители - воспитай себя сам. Быть хамом - много ума не надо.
9.11.2012 - 16:00 #32Ирина
А раз тебя не посвятили в причину того, почему не судятся, - значит не одна я тебя считаю пустым местом.
9.11.2012 - 16:37 #33Избиратель
) С пустым местом так не разговаривают, милая). И ответа на аргумент о не обращении в суд, если бы были реальные фальсификации - просто нет.
9.11.2012 - 16:47 #34Ирина
Не льсти себе.
9.11.2012 - 17:51 #35Arhip
Що судів, то мушу зазначити, що ми публікували відсотків 90 чужих матеріалів за які відповідає джерело,ми не несемо. Що стосується інших 10 %, то фактів поишрення недостовірної інформації щодо конкретної особи там немає. Але любий суд для інтернет-ресурсу -це класна та швидка розкрутка. Якщо б хтось подав на суд, то це була б послуга для нас.
9.11.2012 - 17:57 #36Arhip
Крім того, ми все ж таки не переступали межу недозволеного. Матеріали не були в стилі: " а ля кандидат згвалутвав студентку". як це робив один з кандидатів під час виборів, який зараз нарікає на виборців та на весь світ, що хтось в чомусь винен.
9.11.2012 - 22:58 #37Slavco
шановні!
1. п.Arhip створи гілку для розборок кучера і болота. я сам болота рвати буту першим :)
2. на даному місці зробити щось на кшалт "депутат болотяний. моніторинг діяльності весільного генерала"
хоч це не мій вибір, але це "вибір" більшості і ми маємо йому скоритися. пропоную тут висловлювати своє бачення проблем та шляхи їх вирішення.
9.11.2012 - 23:00 #38Slavco
#37
Slavco
соррі, вибачте за очепятки :))
9.11.2012 - 23:09 #39Slavco
#33
Избиратель
перепрошую, ваш пост ... И ответа на аргумент о не обращении в суд, если бы были реальные фальсификации - просто нет.
на мій погляд відповідь проста-кучер не настільки низька людина як типу засуха, домбровський, жеребнюк, ets. він ніколи не опуститься до рівня брехні та виправдовування.
9.11.2012 - 23:10 #40Slavco
#33
Избиратель
довести у нашому суді факт підкупу-соррі, це фантастика. а вам порадю поїхати по пайовиках землі поділля та глянути відомості видачі паїв та поспілкуватися з їх власниками про реальну трахомудію його отримання.
10.11.2012 - 11:30 #41Избиратель
Я не идеализирую победившего кандидата. Но и не стал бы обожествлять, делать святым его главного оппонента. Победа Заболотного в 17-м округе - бесспорная.
А проблема Кучера - это проблема его окружения. Его команда выбрала неправильную, непрофессиональную тактику. Результат её работы мы видим
10.11.2012 - 12:56 #42Ирина
Это ваше личное мнение и от действительности оно далеко. Что вы знаете о приезде министра экономики в день выборов в Ладыжин?
10.11.2012 - 13:48 #43Избиратель
Знаю что был. И что?
10.11.2012 - 17:50 #44Ирина
Если вы знаете о истинной целе визита и о последствиях, то для меня остаётся загадкой ваша позиция, либо это самообман, либо ...
10.11.2012 - 19:21 #45Избиратель
...либо - что? Если знаете больше чем я, или больше, чем мы все - расскажите. Как этот визит - тем более в день выборов - мог повлиять на их итоги? Расскажите - плюс вам. Не расскажите - значит тупо блефуете
10.11.2012 - 20:09 #46Ирина
"Расскажите - плюс вам" - ну меня вы этим не купите.Считайте, что я тупо блефую - меня это не обидит. К сожалению не могу рассказывать. Но людей держат за биомассу, людьми настолько безцеремонно манипулируют, и самое страшное в том, что они (люди) ведутся. Огромный процент народа даже не пытается разобраться сам и властям это очень удобно.
10.11.2012 - 20:18 #47Ирина
Манипулируют не только простыми людьми. В другой теме было вскользь об этом написано... но сейчас не о том... Каждый в праве сам выбирать - дело ваше. Но проще держаться нейтралитета, не так будет обидно, когда всплывёт правда.
10.11.2012 - 20:37 #48Ирина
#37 Slavco
1. полностью поддерживаю
2. поддерживаю
10.11.2012 - 20:44 #49Избиратель
Я так и знал. Все ваши слова - простое словоблудие и подозрения без фактажа. Типа: "Если кто-то кое-где у нас порой") . У вас есть семечки. Не хватает только лавки и баяна)
10.11.2012 - 20:54 #50Ирина
ахаха!!! ...не умеете вы читать между строк... ну так этого и следовало ожидать... то ваше личное дело и меня оно не касается.
10.11.2012 - 21:00 #51Arhip
Мені от цікаво. яким це чином приїзд Порошенка міг на щось вплинути? Він що чарівник і помахав чарівною паличкою? Треба вміти програвати. Матвієнку вдалось це. Він з цієї гри вийшов достойно. кучер повинен був привітати заболотного з перемогою та визнати результати виборів, якщо він має бажання займатись політикою і надалі.
10.11.2012 - 21:09 #52Ирина
Андрій, не будьте наївним, у вибори давно вже ніхто чесно не грає. Матвієнка змусили піти і ви не можете цього не знати і не можете не знати хто змусив. Якщо ви не помітили, то за Кучера взагалі мова не йде, хто б не був на його місці - переміг би лише заболотний. І якщо оппонент заболотного не судився, то на те була дуже вагома причина.
10.11.2012 - 21:19 #53Ирина
І ви дійсно допускаєте думку про те, що порошенку не було чим зайнятися 28 жовтня, що він від нефігделать заїхав у Ладижин на 20 хвилин покрасуватися природою? Люди, ввімкніть мозги !!! чому ви закриваєте очі рукою, перед тим, у що треба вглядатися?
10.11.2012 - 21:19 #54Arhip
не будьте наївним, у вибори давно вже ніхто чесно не грає.

___-

Навіть Кучер?
10.11.2012 - 21:24 #55Ирина
а до чого тут Кучер? ( Дивно, що все інше ви пропустили) ... Навіть Бара́к Хуссе́йн Оба́ма.
10.11.2012 - 21:26 #56Ирина
а до чого тут Кучер? ( Дивно, що все інше ви пропустили) ... Навіть Барак Хуссейн Обама.
10.11.2012 - 21:32 #57Arhip
Навіть Барак Хуссейн Обама.

____

Дивились фільм про антихриста?
10.11.2012 - 21:37 #58Ирина
Ні, на фільми не маю часу, нажаль.
10.11.2012 - 21:41 #59Ирина
фільм художній чи документальний?
10.11.2012 - 21:47 #60Arhip
//www.youtube.com/watch?v=Q4tTtaJKfEg
10.11.2012 - 21:52 #61Ирина
спасибо посмотрю.
10.11.2012 - 22:33 #62славко
#51Arhip 28.10 на гайсинському цуровому десь після 15 годин був дуже великий оух транспорту. люди казали що порох бабоси привіз. правда я про бабоси узнав пару днів тому, і цим людям підстав не вірити у мене немає.
10.11.2012 - 22:58 #63Arhip
Вибори -це велика гра в якій виборці тільки думають, що він них щось залежить.
Бабло перемагає бало. Останні вибори це яскраво довели. Але сьогодні Заболотний є представником нашого округу, а тому органам влади слід орієнтуватись на нього.
11.11.2012 - 00:01 #64Slavco
#52
Ирина
100%
11.11.2012 - 00:22 #65Ирина
Андрій, дуже рада, що ви підтримали мій пост, написаний 8 днів тому. Тепер уже не важливо хто за кого проголосував, як на мене, то важливе інше - як заставити депутата працювати для людей. І це може бути спільною справою усіх, хто шукає тут правди.
11.11.2012 - 00:34 #66Ирина
а ну поясніть мені : органи нашої влади мають орієнтуватись на заболотного? з чого б це? яким чином? Обгрунтуйте.
11.11.2012 - 00:55 #67Избиратель
В ответ на пост #52 скажу, что проигрыш Кучера был реальный почти на всех участках. К чему вообще было ему опротестовывать результаты выборов, если на то не было оснований?
Доказательством тому - итог голосования в Ладыжине, который проголосовал за Заболотного. И это при всем при том, что админдавление, авторитет рыжика и прочие факторы - должны были сыграть в пользу Кучера.

Короче, не нойте. У вас нет ничего в оправдание
11.11.2012 - 01:03 #68Ирина
Slavco,
#62славко - це все прикро, довести не реально, але ці вибори дали нам змогу краще розуміти технології виборчого процесу, тому як що ми не візьмемо з цього уроку, то таке буде повторюватися ще не раз.
11.11.2012 - 01:06 #69Arhip
Як це чому? Лобіювати інтереси громади треба буде з тих чи інших питань? Гроші якісь вибити на водогін наприклад чи ще на щось? Можна безперечно оголосити йому бойкот. але кому від цього буде краще? заболотному від цього буде менеш проблем. тому громадам та владі варто використати статус Заболотного.
11.11.2012 - 01:08 #70Arhip
За підрахунками Кучер виграв на 78 дільницях, на 3 голосів було порівну, на інших переміг Заболотний. Кучер переміг в місті Гайсин на 3 дільницях. так, для себе прикидав. Можливо якщо буде завтра час, скину статистику якусь.
11.11.2012 - 01:10 #71Ирина
ну з цим не можна не погодитись; перепрошую: "орієнтуватись на нього," - зрозуміла, як брати з нього приклад.
11.11.2012 - 01:15 #72Ирина
більш реально результати можна було б оцінити, як би явка виборців була 100%, тоді не було б шансів мертвим душам, а так це все відносно. За статистику дякую.
11.11.2012 - 12:49 #73Избиратель
В нашем регионе на выборы ходят обычно около 70% избирателей. Если бы вдруг явка была бы 100% - это был бы повод не доверять результатам. Потому что это значило бы, что на выборы пришли все - и живые и мертвые..
11.11.2012 - 15:32 #74Ирина
#73Избиратель
как бы вам не хотелось в это не верить, но на этих выборах действительно были мёртвые, не прудитесь мне доказывать, что они голосовали не за заболотного, я не собираюсь с вами лично это обсуждать.
11.11.2012 - 18:58 #75Избиратель
Вашими устами говорит Её Величество Глупость. Вам бесполезно что-либо доказывать
11.11.2012 - 19:33 #76Ирина
А мне не нужно ничего доказывать - я не болею фанатизмом и отталкиваюсь исключительно от фактов, от той информации, которой владею, а вы, судя по всему - действительно фанатик. Переубеждать вас не собираюсь, но своё мнение имею и менять его только для того, что бы вы отвязались - не вижу смысла.
11.11.2012 - 20:42 #77Избиратель
) На какие ФАКТЫ вы опираетесь? Давеча что-то о министре экономики бухтели, а когда я попросил изложить факты, то вы сказали, что написали их между строк) Лучше не морочь здесь людям голову
11.11.2012 - 21:09 #78Ирина
Я не прошу у вас внимания,разговор с вами - это переливание с пустого в порожнее. Ваше принебрежительное отношение к собеседнику и нетерпимость к чужим взглядам и убеждениям делает разговор с вами неприятным. Переключитесь на кого-то другого.
13.11.2012 - 18:36 #79Андрій
Знаю одне- те що порошенко причетний з тим свавіллям яке творилося на 11 окрузі, з беркутом, сльозогінним газом і з найбільшою кількістю спорчених бюлетенів-6500 основна маса з яких за солейко з БЮТ- це факт! Адже за кого цей донецький бнзпрєдєл творився всім відомо- за одного з так званої "команди вінничини"- домбровського!
13.11.2012 - 18:57 #80Андрій
Порошенко навіть купив на цьому окрузі представниця-переможницю від батьківщини! Про що ви кажете?! А на 17 окрузі за мовчазної згоди опозиції просто обдурити народ-заявивши що заболотного підтримала опозиція! Це тактично вірний хід-люди схавали А выд заболотного дорогу ви дудки отримаєте, так само як і від кучера вже дудки! Хіба він уже зовсім не всобі і святий-після того як проголосувало його рідне місто ладижин-яб на його місці ні копійки в соціалку не давав-всі в сад....до заболотного
13.11.2012 - 22:21 #81Slavco
#79 Андрій
#80
НА ПІДТВЕРДЖЕННЯ ЦЬОГО ПОСТУ h ttp :/ /focus.ua/politics/250525/
стосовно кучера, як на мене, ладижин йому кидалово зробив. саме ладижин, а не гайсин чи тростянець
13.11.2012 - 23:15 #82КефІр
Отой так. Кинули пана. А пан тепер ображений. Каже: не зроблю їм за це дорогу. Де дам геть курки смаженої на свято..Ідіть ..до другого пана. Ай-ай
13.11.2012 - 23:55 #83Slavco
#82
КефІр
1.цікаво, якщо ТИ зробив комусь добро, а ТОБІ за це плюнули в душу -ЯКІ ТВОЇ ДІЇ?? (апріорі зі психикою у тебе ОК)
2. а з чого ти взяв, що кучер не виконує обіцянок? факти в студію.
соррі, при відсутністі відповіді мушу визнати, що ти троль :((
14.11.2012 - 00:28 #84КефІр
Пан каже: Я вам добро робив, за невиплачені податки куркою годував, а ви не вибрали мене депутатом :( Ви плюнули мені в душу :(
14.11.2012 - 00:41 #85Людина
#84 КефІр
Я теж хочу знати про невиплачені податки - а ну документи покажи.
14.11.2012 - 11:48 #86Slavco
#85
Людина
100%, і якщо кефір такий обізнаний-хай дасть статистику виплати податків по кучеру та болоту.
а це флуд троля #84КефІр "за невиплачені податки куркою годував" . чи він по цукру та цукерках?
14.11.2012 - 15:24 #87Людина
ти ба яке - і карієсу не боїться, і ліпка не спопниться.
14.11.2012 - 15:33 #88Slavco
#87
Людина
:))
15.11.2012 - 16:19 #89111
Янукович дал Порошенко новую должность
www.segodnya.ua/politics/power/YAnukovich-dal-Poroshenko-novuyu-dolzhn ost.html
Тепер Заболотний точно піде в опозицію))))
15.11.2012 - 17:52 #90Slavco
#89
111
ага, аж засвистить. не факт, що порох вклав такі бабоси в болото, домбру та себе коханого покине ВР. ну і як варіант- щось не тееее з головою. а болото як на мене буде відбивати бабки. для округу крім бершадщини нічого позитивного не бачу.
15.11.2012 - 18:12 #91111
#90 Slavco
"для округу крім бершадщини нічого позитивного не бачу. "
А що позитивного для бершадщини? Що він зробив для бершадщини перебуваючи на посаді голови обласної ради?
15.11.2012 - 19:56 #92Slavco
це варто спитати його земляків, мені самому цікаво знати відповідь
15.11.2012 - 21:25 #93Избиратель
Ну чего вы, курицины дети, никак не успокоитесь? Мы сделали выбор за меньшее зло. И выбора не было реального у нас. Кучер на месте, пусть работает на благо региона. Он не политик. Пусть занимается сельским хозяйством лучше
15.11.2012 - 22:08 #94Slavco
#93
Избиратель
ми діти своїх батьків, а ви творіння троллів. перечитайте пост #78
15.11.2012 - 23:54 #95Людина
Здається завтра в новинах мабудь о 18,00 на ладижинському радіо має бути іинтерв’ю з М.Кучером до дня сільського господарства.
16.11.2012 - 00:00 #96Людина
Slavco, бачу ви теж розкусили Избирателя, чи Кефіра, чі як там його іще... - троль многоликий (рус.)
16.11.2012 - 00:43 #97Избиратель
)) Пост №78 перечитал. Ирочка (она же Slavko, она же Людина), привет)
Радио послушаю. Только другую волну. Благо - в Ладыжине их уже две)
16.11.2012 - 00:55 #98Людина
дивно, а як це ти не зайшов під "333" ??? так вірно з’явилась інша хвиля підпільна назва "гоблін-радіво" для гоблінів від гобліна ну і для троллів теж - насолоджуйся !
16.11.2012 - 01:02 #99Людина
та я не тільки Славко та Ірочка, я ще 111, Оленка, Артем, Андрій і всі, всі, всі - хто голосував проти того за кого ти тут сорочку на грудях січеш. Диви - мене так багато, а тебе так мало... може підеш на*х? тебе тут не люблять:((( і твоє болото теж...
16.11.2012 - 01:40 #100Избиратель
Я не пирожок, чтобы кому-нибудь нравиться. А вот если я таких как ты раздражаю - меня это забавляет. На йух иди сама)
А на счет радио - наверти на своей радиоле 101,1 FM)) Хана вашему рыжему радио!))
16.11.2012 - 09:34 #101Людина
Ось тут з тобою неможна не погодитись - ти не пірожок, ти кучка собачого лай*а - у нього теж такі властивості як і у тебе: нікому не подобається і коли наступиш - довго і гидко смердить. Бач які ми різні - тебе це забавляє, а у мене ти викликаєшь відразу. Нікуди ти від рижого радіо не дінешся - на 101,1 вся музична база вкрадена зі 103,9 - НАСОЛОДЖУЙСЯ!!! У команді болота чесно жити не вміють, ви не можете не ср*ти там де живете - і це вас об’єднує!
16.11.2012 - 11:41 #102Избиратель
Самое смешное, когда в качестве аргумента в споре применяются личные оскорбления в адрес оппонента) Я таких методов не применяю, но это не значит, что не могу. Во всяком случае - это показывает - насколько ты "Людина")
На счет радио - скажу, что база музыки не собственность рыжего радио. Со временем вероятно у нового радио будет и своя. Весь кайф в том, что там не будет дебильных программ и новостей как в "Ладе"))
16.11.2012 - 12:22 #103Людина
"...личные оскорбления в адрес оппонента) Я таких методов не применяю..."- може у тебе провали у пам’яті? чи твої ручки без тебе писали? ось тобі аргументи: #23 Избиратель у темі "Заболотний переміг Кучера з перевагою у 8%?", і пропускаємо ще низку аргументів такого типу - закінчуємо останнім: "#93Избиратель: Ну чего вы, курицины дети, никак не успокоитесь? "
16.11.2012 - 12:27 #104Людина
Коли дівчина виходить заміж і жених у неї "не перший" - вона потім все життя може розповідати казочки про чесність, але він її не повірить. Так що на 101,1 уже є клеймо і чесним воно не буде ніколи! В інтернеті валом безкоштовної музики, але вкрасти тягне крадія...
16.11.2012 - 13:10 #105Избиратель
Иногда вежливости приходится учить. Что в этом плохого?)
А клейма и ярлыки не тебе развешивать) Только вот в каждом твоем посте так и слышится скулежь и обида. Плач по несбывшимся планам и желаниям. Но свою жилетку для плача тебе я предоставлю) Сморкайся в другом месте :)
16.11.2012 - 13:21 #106Людина
От бач яке ти однобоке, якщо ти людей паскудиш, - то вчиш вєжлівості, а як сам натроллив та нарвався, то це доказ того, що всі крім тебе не халосі. Мда... криза жанру... зовсім погано - навіть відповідати лінь. Посмішка в тебе натянута - скрізь сльози, але нічого посміхайся - "шеф любит идиотов".
16.11.2012 - 14:10 #107Избиратель
Ты права. Из падлы человека не сделаешь. Даже если падла прикрывается благозвучным ником. Вот как ты, например) Но кто сказал, что я задаюсь этой целью?
А вот поездить по мозгам падл - для меня - разлечение
16.11.2012 - 14:34 #108Людина
Ну то вперед сам з собою кращої падли за тебе годі і шукати - онанізм це в тебе у крові, та чого там і у руках теж !!!
16.11.2012 - 15:27 #109Избиратель
Ого, какой пассаж)) У кого чего болит, тот о том и говорит)
17.11.2012 - 09:48 #110Slavco
#97
Избиратель
)) Пост №78 перечитал. Ирочка (она же Slavko, она же Людина), привет)
тролляра болотяна, от тільки ти постиш за чвоє болото. із 109 коментів я не знайшов жодного твого прихильника. і тобі боту болотяному я вже писав, що мені НІХТО не давав повноважень писати від їх імені, на цьому сайті я авторизований і пишу ТІЛЬКИ ПІД СВОЇМ ніком.
17.11.2012 - 13:31 #111Избиратель
Тот, кто не за вашу кучу, тот тролляра.. Тот, кто против кучи - не имеет права говорить.. Прекрасная логика) Точно также, как ваше требование немедленно закрыть этот сайт, потому что он как бы против кучи) Замечательно, феерично, браво!
17.11.2012 - 14:51 #112Людина
Slavco, що ти наробив? :-))) ... у троллів істерика...
17.11.2012 - 21:38 #113Slavco
#111
Избиратель, а в якомі пості я пропонував закрити сайт????? у вас що бред на фоні беляка???? схаменіться!! ми повинні поважати іншу точку зору: це намагались довести вам я, людина, ірина, артем, андрій. погодьтесь- ви не вмієте вести діскусію-зриваєтесь на емоції, образи-цим і викликаєте на себе аналогічні дії. одужуйте :)
23.11.2012 - 18:17 #114леся
Падлюка Избиратель, із-за таких як ти- брехливих, хитрих та недалеких, такі як Наш Кучер- порядних, працьовитих та розумних ніколи не буде в Раді. Їм там не місце просто- а твій і уже наш кандидат Заболотний, то взірець того, чому ми так погано живемо. Тому що обираємо старих партработніків, котрі окрім як корупцією на держ посадах та тріпанням язиком-нічим іншим не вміють займатися. Ось скажи- що твій Заболотний зробив для регіону, а тепер зрівняй з справами Кучера. Включи мізки
23.11.2012 - 19:13 #115Slavco
#114
леся, маленьке зауваження: ввімкнути можна те що є в наявності :))
26.11.2012 - 11:26 #116111
Чечетов хвалиться, що "регіони" переманили 40 "тушок"
40 самовисуванців написали заяви про входження у фракцію Партії регіонів.
www.pravda.com.ua/news/2012/11/26/6978134
Скоро дізнаємось до кого в опозиції Заболотний.
P.S. Всього самовисуванців 43.
26.11.2012 - 13:14 #117Людина
#116 111
А де "Избиратель" ??? Щоб бити себе в груди і волати, що Кучер регіонал, а болото від клану Тимошенко???
26.11.2012 - 15:18 #118Slavco
117
він бабоси свої відбив-ресурс ізвіліни вичерпано
26.11.2012 - 15:20 #119Огарь
Заболотний буде тушкою порошенка, який вже набрав собі з депутатів десятко і буде торгуватися, строячи з себе незалежного. Так що не боїсь - апазиціонер Заболотний буде при Петі і все тут.
27.11.2012 - 12:54 #120Избиратель
Заболотный не будет с регионами. А вот Кучер - без сомнения - уже сейчас был бы во фракции ПР. Не думаю, что среди вас найдется тот, кто будет утверждать обратное
27.11.2012 - 16:55 #121Елена
Однаково в якій вони фракції- головне що зробили, як себе зарекомендували. Заболотний, де тільки не побував за 20 років правління в Вінниці- партій зо десяток змінив/ Доречі наша обласна БЮТ сама продажна виявилася- мало того, що з регіонами вкупі голосує- так всі місця на виборах продала, тільки в 2 округах Бютівців виставила-які виграли, але за ніч в 11 та 14 округах за сприянням того самого Порошенка-пройшли за мовчазної згоди БЮТ провладні кандидати Домбровський та Жебрівський
27.11.2012 - 21:28 #122Людина
#120 Избиратель а що це ти все про Кучера ноєш? У тебе до нього якісь почуття? Думаю тобі ніфіга не світить у нього є дружина - він натурал!
27.11.2012 - 21:55 #123Slavco
122
ну й рубанув чьотко!:) переконуюся у справжності твого посту 108
121
вірно, бют флудив що болото апазіціонер, а як петя його гарно кинув. мабуть порох жид, як і і наш кутузов мля
27.11.2012 - 23:14 #124Избиратель
Развивая смысл моего поста №109 скажу, что Елена - проститутка, Людина - голубой, Slavko - онанист ))
27.11.2012 - 23:36 #125Елена
цей Ізбіратель вже впав нижче плінтуса! Оце жовчі та підлості людина має сповна... Співчуваю
27.11.2012 - 23:52 #126Людина
Избиратель, оті дві загадкові посмішки в кінці 124 посту, ти до нас всіх заграєш ?!! то ти щей збоченець(ото хвора фантазія) !!! ай яй яй, то ви там усі такі у болота? то й не дивно, що у депутата-проститута (цитую: "Заболотний, де тільки не побував за 20 років правління в Вінниці- партій зо десяток змінив") такі самі фанати. Того він і злий такий - вітамина "Єб" не вистачає.
28.11.2012 - 00:19 #127Людина
#125Елена, дійсно поспівчувати треба.... тим з ким він живе і працює. Людина професійно танцює на граблях - напхав пір’я у д*пу і думає, що він павлін !!!
28.11.2012 - 02:11 #128Избиратель
Дамы! Вы это... В зеркале на себя внимательно смотрите??
28.11.2012 - 17:42 #129111
www.segodnya.ua/politics/pnews/Deputaty-novoy-Rady-podali-rekordnoe-ko lichestvo-zayavok-na-polucheniya-zhilya.html
Ще не встигла ЦВК зареєструвати кандидатів як ті приступили до "пакращення" :)
29.11.2012 - 00:26 #130Slavco
124
ого, цей поц тролярний має можливість читати свою медичну картку і навіть діагнози свої перерахував???? психам її на руки не видають, мабуть болотяний посприяв.
126
вітаміни таким не допоможуть. вони приречені довіку.
125
а з чого ви взяли що він людина? це бот троль болотяний. мав одну ізвіліну - і тої капець. прочитайте його пост 128. весь діагноз троля його рукою
1.12.2012 - 19:35 #131Людина
# 130 Slavco, ...похоже мы его потеряли... аминь.
3.12.2012 - 00:05 #132Slavco
#131 Людина
спалах активності троляри - раз в 8-10 днів, от вазелін у нього закінчится і може буде тут. але як на мене саме цей ресурс здох-тема неактуальна :(
Комментирование данной новости запрещено.