Вибори 2012

Вибори 2012 17-й виборчий округ

Програми партій: політична партія "Україна майбутнього"

Передвиборча програма
ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «УКРАЇНА МАЙБУТНЬОГО» (УМ)
«Свобода для розвитку. Створимо Європу в Україні»
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «УКРАЇНА МАЙБУТНЬОГО» – це партія гуманістичної спрямованості. Головна цінність нашої партії – свобода Людини, яка, на нашу думку, дає можливість кожному діяти відповідно до своїх здібностей та інтересів, здійснювати особистий вибір і нести за нього повну відповідальність.
У кожного з нас є мрії: в них ми вільно пересуваємось країною та за її межі, сміливо обираємо місце для відпустки, навчальний заклад для наших дітей або для себе, отримавши диплом з улюбленої спеціальності, знаходимо високооплачувану роботу відповідно до неї, користуємось досягненнями цивілізації й водночас живемо у гармонії з природою та оточуючими. Але повертаючись до реальності, йдемо до корумпованих ВНЗ, де отримуємо нікому непотрібну спеціальність; їздимо відпочивати відповідно до бюджету, а не уподобань, остерігаємось подорожей до Європи, не маючи гарантії отримання візи.
Ми, представники ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «УКРАЇНА МАЙБУТНЬОГО», зрозуміли: ми хочемо жити в Європі, не виїжджаючи за межі України. Ми хочемо створити Європу в Україні.