Вибори 2012

Вибори 2012 17-й виборчий округ

Григорій Заболотний, Статті

 

На 17 виборчому окрузі поливають фарбою бігборди

У центрі міста Бершаді зіпсували фарбою кілька бігбордів кандидатів у народні депутати України. Фарбою залили і Григорія Заболотного. В самому центрі міста зіпсували його портрет. Довірена особа звернулася із заявою до міліції про пошкодження.
http//www.myvin.com.  ua/content/user_files/images/07(44).jpg
Жителі Бершаді помітили цей вияв не доброзичливості до свого земляка та не приховували емоцій. Адже Григорія Заболотного пам’ятають тут як мудрого керівника для якого на першому місці завжди були люди, а потім все решта.
http//www.myvin.com.ua/content/user_files/images/%D0%91%D0%B5%D0%B2%D0%B7.jpg
«Усім людям не можеш подобатися, для всіх не будеш добрим. Але те що залили вже Заболотного це нечувано. Він працював головою районної адміністрації, і дбав про життя району. Я на майбутніх виборах голосуватиму за Заболотного. Бо думаю, що будучи у Верховній Раді його виборцям житиметься краще, - говорить місцевий житель Григорій Бевз/

Неподалік від одного із зіпсованих бігбордів знайшли пластикову пляшку, з якої швидше за все і брали речовину для псування бордів.

«Коли ми побачили, що бігборди залили невідомою речовиною, то відразу ж звернулися до міліції із заявою. Зараз ведуть розслідування. На мою думку Григорій Михайлович не заслуговує такого відношення із боку бершадців. Він багато чого зробив для людей які тут живуть, тому потрібно мати повагу до нього та до політичної реклами яку він проводить. Саме зараз люди мають показати свою підтримку, а не займатися брудною справою. Пляшку яку ми знайшли, особисто завезу на експертизу до міліції. Адже цікаво чим все ж таки облили , – сказав Петро Гоцуляк».

http//www.myvin.com.ua/content/user_files/images/08(52).jpg

Бершаці вважають, що так робити не можна, якщо хтось не задоволений роботою кандидата в народні депутати то потрібно це говорити відверто, а не поливати вночі фарбою чи будь-чим.

Коментарі:

5.10.2012 - 08:51 #1Іван
А вони (ті хто залив бігборд), потім підуть до церкви, помоляться за скоєне.Їм господь і пробачить за їхні вчинки!Але також щоб ніхто цього не побачив.
6.10.2012 - 17:50 #2думка
Це політтехнології штабу Заболотного. Тепер всі будуть жаліти Грішу.Якось незрозуміло як швидко цей факт потрапив до вінницьких сайтів, а борд обмастили лише один???? Просто привід для реклами в Інтернеті
Комментирование данной новости запрещено.