Вибори 2012

Вибори 2012 17-й виборчий округ

Григорій Заболотний, Статті

 

Григорія Заболотного називають претендентом на крісло губернатора області

У понеділок, 26 листопада, на сайті офіційного представництва Президента України з'явився Указ № 654/2012 - про звільнення Миколи Джиги з посади голови Вінницької облдержадміністрації.
"Звільнити ДЖИГУ Миколу Васильовича з посади голови Вінницької обласної державної адміністрації у зв'язку з обранням його народним депутатом України. Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ", - йдеться в Указі.
Хто буде наступним губернатором Вінниччини? Ця тема номер один дуже жваво обговорюється у кулуарах. Серед можливих претендентів знову називають відомих на Вінниччині Валерія Бевза, Олександра Домбровського і Григорія Заболотного. Щоправда, Олександр Георгійович і Григорій Михайлович обрані народними депутатами, тож навряд чи відмовляться від мандатів.
Звучать у контексті майбутнього призначення і просто неймовірні прізвища: як-то Литвин-молодший, Нестор Шуфрич і навіть (ну хто б міг подумати?) Янукович-молодший.http//lad.  vn.ua/2012/uploads/images/default/45_das_10_3.jpg
Утім, на своїй прес-конференції після обрання народним депутатом ще губернатор Микола Джига казав, що на посаді голови Вінницької обласної державної адміністрації він хоче бачити чесного аграрія із Вінниччини. Про це вже мав і розмову з Віктором Януковичем. Під це визначення цілком підходить перший заступник вінницького губернатора Іван Мовчан. Тим більше, що він мав балотуватись по 15-му округу і вже навіть заявив про це. Але потім по цьому округу пішов на вибори і переміг губернатор Микола Джига, а Іван Мовчан очолив обласний штаб Партії Регіонів на виборах.
Поки що Іван Михайлович виконує обов'язки голови облдержадміністрації.
Хоча, як правильно підмічено, робити прогнози у політиці - діло невдячне.
Сам же Микола Джига цього вівторка на врученні автомобіля МНСникам сказав, що робить це вже як радник Президента України.
- Але усі деталі розкривати не буду, - заінтригував Микола Васильович.

Джерело: http://www.misto.vn.ua/ua/home/podii/5409
Комментирование данной новости запрещено.