Вибори 2012

Вибори 2012 17-й виборчий округ

Григорій Заболотний, Статті

 

Григорій Заболотний запрошував свій електорат на вибори смсками

Виборці округу №17 що об'єднує Тростянецький, Гайсинський, Теплицький, Бершадський райони та місто Ладижин отримали СМС із запрошенням прийти на вибори: "28 жовтня — день виборів. Не забудьте проголосувати! Ваш Григорій Заболотний". Про це повідомляє gazeta.ua

Скільки людей отримали таке повідомлення зараз невідомо. На окрузі конкурують самовисуванець Григорій Заболотний - проректор з питань інноваційного розвитку та міжнародної діяльності Вінницького національного аграрного університету, безпартійний та самовисуванець Микола Кучер директор, ПрАТ "Зернопродукт МХП", безпартійний.
http//gazeta.ua/img/preview/463/463647_300.jpg
"Я цю есемес отримала о восьмій ранку, - розповідає Любов Шевчук з села Севиринівка Тростянецького району. - Мої подружки також казали що їх отримали, а також чоловік і діти. Я за себе не переживаю, бо свій телефон роздаю всім, а от де взяли номер чоловіка навіть цікаво, адже в нього невелике коло знайомств.

У місті Ладижині теж розсилали запрошення на телефони.

"Смс отримав близько дев'ятої ранку. В той час якраз закінчив говорити з головою виборчої комісії і вона розповідала що отримала точнісінько таке ж повідомлення, - розповідає Григорій Лобатенко з Ладижина. - Я здогадуюсь де взяли мій номер. Чотири місяці тому до мене підходили агітатори від народного депутата Анатолія Матвієнка. Тоді не мав часу їх слухати то вони попросили мій номер ніби для звіту. Я дав. Потім про те забув. Два тижні тому на мій номер зателефонувала жінка, представилась Марією. Нагадала, що Матвієнко зняв свою кандидатуру на користь Григорія Заболотного. Попросила прийти на вибори і підтримати їхнього кандидата.

Скільки людей отримали повідомлення зараз невідомо.

Тамара ТИСЯЧНА
Комментирование данной новости запрещено.