Вибори 2012

Вибори 2012 17-й виборчий округ

Григорій Заболотний, Статті

 

Григорій Заболотний привітав губернатора-регіонала з призначенням

http//t3.gstatic.com/images?q=tbnANd9GcTaqyLJIsZYGZpMZJ07EVMnhUJ0T96q2fzKQJMtGKuWA559FH9V3wt=1Вінниччина отримала нового очільника. Указом президента України головою Вінницької обласної державної адміністрації став Іван Мовчан. Урочисте представлення “нового господаря області” відбулося 24 грудня у приміщені обласної держадміністрацій.

Потрібно зазначити, що урочистості розпочалися із майже трьохгодинним запізненням. Іван Мовчан разом віце-прем’єр-міністр України Юрієм Бойком прилетіли із Києва, де відбулося офіційне призначення та вручення посвідчення голови Вінницької держадміністрацій. Але як говориться у народному жарті “начальник не спізнюється - начальника затримують важливі справи”.

Захід розпочався близько 20:00. У актовому залі були присутні голови районних адміністрацій, народні депутати, начальники департаментів та інші високопосадовці області. За головною президією розмістилися міський голова Володимир Гройсман, народний депутат та попередній голова ОДА Вінницької області Микола Джига, віце-прем’єр-міністр Юрій Бойко, Іван Мовчан та голова обласної ради Сергій Татусяк.

Перше слово надали Юрію Бойко. Високопосадовець зачитав указ президента про призначення нового голови ОДА та висловив надію, що Вінницька область втримає та підсилить той темп, що був поставлений попереднім керівником.

- Вінницька область за останні роки продемонструвала динамічний розвиток, - сказав віце-прем’єр-міністр. - Вперш за все, це залучення та початок роботи з великими інвесторами. Я можу сказати, що аналогів таких інвестицій, як сьогодні є у Вінницькій області, дуже мало в Україні, і досвід Вінниччини є прикладом для інших областей. По динаміці промислового розвитку Вінниця вийшла на 3 місце по країні. Завдяки діям керівників області, Вінниччина перейшла з 22 місця на 10 по темпам соціально-економічного розвитку. Вінницька область може стати локомотивом у аграрно-промисловому комплексі держави. Тому від себе та від керівництва уряду, ще раз хочу подякувати Миколі Васильовичу та привітати Івана Михайловича.

Після промови Юрія Бойка до слова запросили колишнього керівника облдержадміністрації Миколу Джигу. Народний депутат подякував за теплі слова, та привітав свого наступника. Нардеп висловив свою впевненість, що Іван Мовчан якнайкраще підходить на посаду керівника області. Найголовнішим Микола Джига відзначив те, що посаду зайняв досвідчений аграрій-вінничанин.

Іван Мовчан звернувся до присутніх із словами вдячності.

- Я хочу низько вклонитися Миколі Васильовичу за те, що він повірив в мене і ми маємо гідний результат спільної роботи, - сказав голова обласної державної адміністрації вінницької області Іван Мовчан. - Хочу завірити і президента, і усіх присутніх, що започаткована традиція, та визначена система роботи попереднього керівництва буде продовжена. Я переконаний, що нам є над чим працювати, тому що величезний шмат роботи зроблений, але ще чекає велика серйозна кропітка робота задля Вінниччини.

Привітали нового керівника і народні депутати Григорій Заболотний та Олександр Домбровський, а також міський голова Володимир Гройсман та голова обласної ради Сергій Татусяк.

Таким чином керування областю перейняв у свої руки Іван Мовчан. За його словами курс роботи, що визначив Микола Джига буде продовжений, а головне його завдання, як керівника - це розвиток області та вивід регіону на перші позиції в Україні. Будемо сподіватися, що новому очільнику це вдасться, а результат побачимо з часом.

Джерело: http://a7d.com.ua/novini/9787-noviy-kervniy-oblast-maye-zrobiti-z-regonu-agrarno-promisloviy-lokomotiv.html
Комментирование данной новости запрещено.