Вибори 2012

Вибори 2012 17-й виборчий округ

Григорій Заболотний, Федір Кравець, Статті

 

Федіра Кравця знімають з виборів також на користь Заболотного....

http//udar-kandidat.org/files/thumb/1344286832.jpg
"УДАР Віталія Кличка" оприлюднила заяву про зняття частини кандидатів у мажоритарних округах на користь колег по опозиції заради перемоги над кандидатами - висуванцями влади. Також у партії закликають демократів зробити такий же крок на користь кандидатів "УДАРу" в частині інших округів.

Заява політичної партії «УДАР»

Партія «УДАР» заради перемоги, формування демократичної більшості у парламенті нового скликання та відсторонення від влади Партії регіонів, провівши переговори щодо ситуації в одномандатних округах з ВО «Батьківщина», заявляє:
1. Для того, щоб в мажоритарних округах на виборах до Верховної Ради не перемогли представники влади, «УДАР» і ВО «Батьківщина» повинні зробити все від них залежне.

2. ВО «Батьківщина» пристала на позицію партії «УДАР» щодо визначення єдиних кандидатів у мажоритарних округах за підсумками незалежних соціологічних досліджень і оцінки рівня підтримки кандидатів громадянами, а також їхніх перспектив об'єднати голоси виборців і перемогти представників Партії регіонів та її сателітів.

3. Усвідомлюючи свою відповідальність перед українським народом та своїми виборцями, від партії «УДАР» на користь кандидатів від «Батьківщини» свої кандидатури знімають 26 висуванців.

Ми розраховуємо на те, що ВО «Батьківщина», виходячи з тих самих міркувань, відкличе своїх кандидатів з 22 округів.

Ми виходимо з того, що єдиним критерієм вибору кандидатів є забезпечення результату – недопущення перемоги Партії регіонів – а не особисті амбіції політиків чи політичних сил.

4. Шестеро кандидатів від «УДАРу» знімаються на підтримку опозиційно налаштованих самовисуванців. Ми розраховуємо, що цих самовисуванців ми підтримаємо спільно з «Батьківщиною».

5. В округах, де перемога представників влади не є імовірною, або де зняття кандидатури від «УДАРу» чи «Батьківщини» не змінює ситуації на окрузі, ми виходимо з принципу політичної конкуренції і закликаємо виборців підтримати демократичну силу, чия позиція їм ближча.

Партія «УДАР» не примушувала своїх кандидатів зняти кандидатури. Абсолютна більшість з них зробили свідомий вибір. На з’їзді ми забезпечили відповідну правову процедуру.

Ми очікуємо симетричних кроків ВО «Батьківщина», виходячи з результатів переговорів і підтримки кандидатів на виборчих округах.

На нашому окрузі знімають кандидатуру Федіра Кравця, нашого земляка з Ободівки.

Коментарі:

14.10.2012 - 22:23 #1Arhip
Для чого ці вибори? Вибір без вибору?
14.10.2012 - 23:35 #2Зритель
Это не выборы - это массовая скупка шоколадным зайцем всея области кандидатов для своего дедушки гриши. Единственная проблема которую они, "сверьхлюди", не учли - что голосовать будут простые люди! А защищать результаты голосования этих простых людей будут другие простые люди!!! И еще есть общественные организации, которые не будут просто так смотреть на эту вакханалию!!!
15.10.2012 - 00:24 #3dentokind
скільки коштує совість матвієнка? "30 серебряников" ?! Зрадив своїх виборців! Продався за безбідну старість!!! Ганьба йому!!!
15.10.2012 - 01:02 #4Arhip
Нічого подібного. Його кинули, тому він просто з цієї ситуації знайшов кращий вихід. Інколи в любому випадку робиш помилку. В його ситуації як не крутись, все-одно помилишся...
15.10.2012 - 01:05 #5Arhip
Знаю пана Федіра. Справжній козак. Його просто примусили знятись. Це не вибори. Це херня на посному маслі... їх легітимність буде нульовою, тому наш депутат не пробуде і року на посаді, -= повішають або просто знімуть в кращому випадку. готуємось до повної люстрації влади.
15.10.2012 - 23:00 #6Фекла
Архіп - покайтесь і просніться! Вас Матвієнко надув- от так взяв бабло від Петі і кинув. Петя спить і бачить себе прем'єром. Навіть мера вашого купив- той Кучера злив. Ви ж я думаю бачите, що ОВК теж скуплене Заболотним, а по всьому округу незаконно морди Заболотного на електростовбах, де лампочок навіть немає, зате бордики "Час Заболотного настав"по тисячі гривень. От тобі і адмінресурс, т такий от пасянчик. Тільки забули хлопці, що на все воля Божа!
15.10.2012 - 23:21 #7Arhip
Чим принципово відрізняється Заболотний від Кучера? Обидва є представниками агрохолдингів і будуть учасниками фракції з мажоритарників під головуванням Порошенка. Ці вибори без вибору. Єдине, що громадськості буде тепер складно забезпечити громадський контроль за нашою Рябою, адже мандат Кучера багато означає.
15.10.2012 - 23:23 #8Arhip
До речі, Олеся Донія також опозиція кинула, так само як Матвієнка. Гадаю, що тепер в опозиції єдиний вихід - підтримати Бойдаченка, який набирає мксимум зо 5 %, тому подарунок Кучеру зробили класний.
15.10.2012 - 23:25 #9Arhip
До речі, я пролобіював свій проект по євросуду і забезпечуваав юридичний супровід діяльності громадських приймалень Матвієнка, виборчим процесом я не займався, тому питання хто кого кинув тут не стоїть на порядку денному. Я виконую свою роботу за фахом, - надаю юридичні послуги. до речі, багато людей завдяки мені отримали безплатну правову допомогу. Мене це влаштовує.
Комментирование данной новости запрещено.