Вибори 2012

Вибори 2012 17-й виборчий округ

Володимир Волковський

 

Передвиборча програма: Володимир Волковський

Передвиборна програма кандидата в депутати Верховної Ради
Волковського Володимира Григоровича

Я вважаю головними бідами нашої держави дві головні проблеми. Перша - це прагнення бізнесменів пролізти у владу або купити представників влади. Друга це похідне першої - корупція в органах влади і управління.
Ще Маркс писав, що капіталіст при 100% прибутку зневажає всі людські закони, а при 300% - нема такого злочину, на який він не ризикнув би, хоча б під страхом шибениці.

Для боротьби з цими ганебними явищами я пропоную:

1. Заборонити бізнесменам обиратися в законодавчі органи влади і займати керівні посади в держустановах. На нашу виборчому округу висунувся бізнесмен Михайло Кучер. Я буду переконувати виборців, що за нього, як бізнесмена у владі голосувати небезпечно.

2. Визнати несумісними державну службу і підприємницьку діяльність; зобов'язати всіх осіб, що заміщають державні посади в структурах законодавчої та виконавчої влади (за винятком органів місцевого самоврядування), продати належні їм бізнеси або мажоритарні частки в них;

3. Встановити суворий контроль за доходами та витратами осіб, які займають посади в структурах влади, а також членів їх сімей; зобов'язати органи Прокуратури негайно порушувати перевірки за будь-яким документованим свідченнями та їх розбіжності з задекларованими даними.
Створити спеціальну посаду в прокуратурі - прокурор по боротьбі з корупцією.

4. Запровадити у законі норму про конфіскацію майна громадян, чия участь у корупційних угодах визнана судом, а також членів сімей цих громадян, якщо судом доведено, що це майно отримано в результаті корупційної діяльності їх родичів;

5. Скасувати термін давності щодо корупційних злочинів;

6. Здійснювати відеоспостереження за робочим місцем чиновника.

7. Термін роботи на керівних постах в будь-яких органах влади не повинен перевищувати 10 років.

8. Здійснити «принцип одного вікна» в роботі з громадянами. Запровадити електронне спілкування чиновників з громадянами. Запровадити електронний контроль за документообігом в держустановах.

9. Створити в державі єдиний орган по боротьбі з корупцією, на чолі з представником опозиції. Верховну Раду також повинен очолювати представник опозиції.

10. Скоротити кількість депутатів Верховної Ради у 2 рази: до 225 чоловік.

11. Повсюдно вести пропаганду законослухняної поведінки, тобто показувати, що може бути, якщо чиновник буде займатися корупційними схемами. Громадяни зобов'язані інформувати державні органи про всі випадки вчинення корупційних правопорушень.

12. Встановити державний контроль за великими банками країни.

13. Максимально знизити використання готівкових грошей. Перейти на електронну форму розрахунків.

14. Чітко розподілити медичні послуги на платні і безкоштовні.

15. Створити «бази ганьби» з даними про викритих у хабарництві чиновниках.

16. Зарплата чиновника має бути на рівні, відповідному зарплаті менеджера в комерційних структурах, і слід постійно підвищувати її в міру накопичення досвіду.

17. Забезпечити прозорість, конкуренцію і об'єктивність при проведенні конкурсів і аукціонів на право укладення державних і муніципальних контрактів.

18. Прирівняти заступництво чиновника підприємцям до отримання хабара.

19. Запровадити смертну кару за корупцію.

20. Важливий крок у боротьбі з корупцією - всі прийняті закони і документи не повинні містити протиріч та різного роду лазівок для хабарників.

21. Україні потрібні чиновники-організатори високого рівня, умілі керівники. На їх підготовку слід спрямувати всі зусилля державної системи освіти. Кількість чиновників має бути скорочено у 2-3 рази. За чиновниками, які займають ключові пости, пов'язані з розподілом фінансів, видачею дозволів, встановлень права на власність, запровадити максимально жорсткий контроль. Необхідно створити кадровий резерв держслужбовців і зробити їх діяльність відкритою для народу.

За чесну владу!
Комментирование данной новости запрещено.