Вибори 2012

Вибори 2012 17-й виборчий округ

ВО «Свобода», Статті

 

Вищий адмінсуд визнав законним спосіб формування окружкомів. "Свобода" готує позов до Євросуду

http//compromat.ua/images/2010_07_20/12796470.51.jpg
Вищий адміністративний суд відмовився визнати недійсною постанову Центральної виборчої комісії №604 про утворення окружних виборчих комісій на вибори депутатів Верховної Ради. Про це сказано в повідомленні прес-служби партії "Всеукраїнське об'єднання "Свобода".

Таким чином, суд повністю відмовив у задоволенні позову "Свободи".

"У своєму рішенні суд не був оригінальний і скористався аргументацією суду першої інстанції. У рішенні фактично було переписано заперечення, що надавала ЦВК", - сказано в повідомленні.

При цьому "Свобода" заявляє про підготовку відповідного позову в Європейський суд з прав людини.

Нагадаємо, 24 серпня стало відомо, що до складу 225 окружних виборчих комісій не буде включено жодного представника від партії "УДАР Віталія Кличка" та ВО "Свобода". Це - результатів жеребкування, яке було проведене на засіданні ЦВК. При цьому до складу окружкомів в обов'язковому порядку включили кандидатури п'яти парламентських фракцій.

27 серпня "Свобода" прогнозувала основні фальсифікації результатів виборів Верховної Ради на рівні окружних виборчих комісій.

29 серпня "Свобода" звернулася з позовом до Київського апеляційного адміністративного суду, вимагаючи визнати нечинною постанову Центральної виборчої комісії №604 про утворення окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України, в результаті чого до складу жодного окружкому не ввійшли представники ВО "Свобода".

30 серпня Київський апеляційний адміністративний суд відхилив у повному обсязі позов "Свободи" про визнання недійсною постанову ЦВК про утворення окружкомів на виборах Ради.
Комментирование данной новости запрещено.