Вибори 2012

Вибори 2012 17-й виборчий округ

ВО «Свобода», Антон Бойдаченко, Статті

 

Антон Бойдаченко пішов в самоволку?

Депутати Львівської облради від "Свободи" Михайло Задорожний і Остап Канака, які йдуть на вибори як самовисуванці по округах "Батьківщини", є зрадниками.

Про це на прес-конференції заявив лідер "Свободи" Олег Тягнибок, повідомляє Zik.ua.
http//i2.kp.ua/m/300x225/125958.jpg
За його словами, висунення цих кандидатів є несанкціонованим, оскільки не погоджувалося "Свободою" і її партнерами з "Батьківщини".

"Це нас не хвилює. "Свобода" на своєму з’їзді не висувала кандидатів ні по Дрогобицькому, ні по Перемишлянському округах", – заявив Тягнибок.

Він додав, що відповідно до домовленостей з "Батьківщиною", "Свобода" висунула своїх кандидатів лише на чотирьох округах Львівщини. Ті ж представники "Свободи", які вирішили йти самостійно, будуть оголошені зрадниками і виключені з партії.

За словами Тягнибока, Задорожний і так не є членом об’єднання, а Канаку політвиконком виключив з партії, як тільки дізнався про його рішення само висуватися.

ЦВК вже повідомили, щоб в бюлетенях Канака не значився як представник "Свободи".

Тягнибок також заявив, що багато подібних прикладів є й по інших областях України, але "Свобода" не причетна до них.

За цим, на його думку, можуть стояти "хворобливі амбіції окремих людей" або можливе "стимулювання" посадами, фінасами чи в якийсь інший спосіб.

Як відомо, 15 серпня 2008 року одним із останніх Центральна виборча комісія зареєструвала Антона Бойдаченка, який є членом партії ВО "Свобода". Такий крок викликав цілу низку питань, адже на 17-цятому виборчому окрузі опозиція не висунула нікого пообіцявши, що підтримає одного з кандидатів, що вже працюють на виборчому окрузі.
Чи погоджував Антон Бойдаченко своє висування з опозицією та партією Свобода дізнаємось трохи згодом.
Коментарі:

26.08.2012 - 22:10 #1Roman

Кандидатура Бойдаченка узгоджена з ВО "Свобода" та "Батьківщина". Він йде, як єдиний кандидат від Опозиції. На час, коли було прийнято рішення про його балотування, реєстрація від партій вже припинилася. А оскільки "Батьківщина" не виставила свого кандидата, було прийнято рішення, що ним стане Бойдаченко.
http://20minut.ua//news/-10240959.html

Комментирование данной новости запрещено.