Вибори 2012

Вибори 2012 17-й виборчий округ

Статті, Адмінресурс

 

В Ладижині виконавчий комітет заборонив агітувати на міській площі

http//dozor.kharkov.ua/content/documents/10704/1070308/.shortcut-article.jpg
Як повідомляє радіо Ладижин на останньому засіданні виконавчого комітету Ладижинської міської ради розглядалось питання про організацію та підготовку до виборів народних депутатів України на території Ладижинської міської ради. Про це питання доповідав начальник відділу організаційної та кадрової роботи міської ради Іван Котик.
В рішенні, прийнятому виконкомом враховано весь процес підготовки та проведення виборів, матеріального забезпечення дільниць тощо.

Окрім цього виконавчий комітет своїм окремим рішенням доповнив перелік місць, які в Ладижині спеціально відведені для політичної агітації.
Тепер до переліку зон, де можна розміщувати листівки, плакати та агітаційні намети додалася ринкова площа міста - в не базарні дні- , й територія навколо ТРК «Європейський».

Але члени виконавчого комітету не погодили включення до переліку «Площі Фонтанів», тож відтепер усіляке розміщення на центральній площі агітаційних наметів - не законне.

До сьогоднішнього дня на міській площі розмщувався агітаційний намет об*єднаної опозиції "Батьківщина-Фронт змін" та намет-громадська приймальня народного депутата України Анатолія Матвієнка. Крім того, агітаційний намет опозиції розміщувався в базарні дні на базарній площі, тому найбільш вирогідним мотивом для прийнятття такого рішення може бути обмеження конкурентів у можливостях для агітації.
Комментирование данной новости запрещено.