Вибори 2012

Вибори 2012 17-й виборчий округ

Статті

 

Третина мажоритарників - представники бізнесу

Із 3109 кандидатів у народні депутати по мажоритарних округах 1082 є представниками бізнесу. Про це пише ZN.UA, посилаючись на дані Центрвиборчкому про кандидатів по мажоритарних округах.
Аналіз свідчить, що в парламент зібралися представники різних професій - слюсарі, шахтарі, єгері, митники, даїшники, судові виконавці, водолази, водії, фельдшери, секретарки, охоронці, маклери.

При цьому 293 кандидата в нардепи (майже кожен десятий - ред.) офіційно є безробітними.

Аналіз кандидатів також показує, що майже половина з них є безпартійними, а саме 1453 людини.

«Не треба їх плутати з самовисуванцями, бо у багатьох з самовисуванців в кишені лежить партійний квиток. А це означає, що нинішні партії-лідери з великою натяжкою можуть претендувати на репрезентативність суспільних настроїв», - зазначає видання.

Нагадаємо, вибори до Верховної Ради України відбудуться 28 жовтня 2012 року за змішаною пропорційно-мажоритарною системою: 225 депутатів обираються за списками політичних партій (бар'єр для проходження в Раду - 5%), ще 225 - в мажоритарних округах. Відповідні зміни до закону про вибори народних депутатів прийняла ВРУ 17 листопада 2011 року. «За» закон, розроблений спеціальною комісією Верховної Ради, проголосували 366 депутатів.

30 липня в Україні стартувала передвиборча кампанія виборів Верховної Ради.
http//www.your-sea.ru/images/stories/9.jpg
Додамо, що ЦВК зареєструвала 87 політичних партій для участі у виборах (кандидатів 2 643). Окрім цього, ЦВК зареєструвала 2 641 особу-кандидата в депутати Верховної Ради по мажоритарних округах. Як повідомлялось, ЦВК ухвалила рішення не транслювати підрахунок голосів в інтернеті після того, як завершиться процес голосування.

Джерело: http://zaxid.net/home/showSingleNews.do?tretina_mazhoritarnikiv__predstavniki_biznesu&objectId=1265217

Комментирование данной новости запрещено.