Вибори 2012

Вибори 2012 17-й виборчий округ

Статті

 

Радіо Ладижин: Міністр Порошенко відвідав ОВК №17.

Автор: Тетяна Тронець, Радіо Ладижин
Явка на 17 виборчому окрузі найбільша не тільки в області, а й по Україна в цілому – про це телефоном журналістам Радіо Ладижин заявив Міністр економічного розвитку і торгівлі України Петро Порошенко, який близько 19-ї години відвідав штаб окружної виборчої комісії 17 округу в Ладижині.
Про це повідомляє радіо Ладижин.
http//lada-fm.com.ua/uploads/posts/2012-10/1351452840_961356.jpg
«Я вражаю, що на 17 окрузі вдалося, мені принаймні не відомо про жодні інциденти. Явка, яка є на цьому окрузі,вона є одна з найвищих у Вінницькій області і в цілому по країні, що свідчить про високу активність виборців, високу громадянську позицію. Я це тільки вітаю, і сьогодні, мені задається, що в окружній виборчій комісії є гарна робоча атмосфера, відсутність конфліктів і я цьому абсолютно щиро цьому радію»,- сказав у ексклюзивному коментарі Радіо Ладижин Петро Порошенко

Контролює ситуацію з виборами до Верховної Ради і громадянська мережа «Опора».

За перебігом виборів на 1800 дільницях України стежать активісти мережі.

За словами регіонального координатора «Опори» у Вінницькій області Олега Левченка, на рахунку мережі це вже 8-мі вибори.

Цього року «Опора» вперше практикує роботу на мажоритарних виборчих округах в тому числі і № 17, центр якого знаходиться в Ладижині.

Як каже Олег Левченко, на 18-ту годину ситуація на виборчих дільницях 17-го виборчого округу була досить стабільною, проте звичайні порушення таки мали місце.

Також регіональний координатор від «Опори» зазначив, що приблизні результати підрахунку голосів громадянська мережа матиме вже на ранок понеділка 29 жовтня, якщо звичайно не буде масових порушень як на виборчих дільницях округу так і в окружній комісії.

Нагадаємо, на виборах 2010 року похибка між результатом ЦВК і даними «Опори» складала не більше 1 %.

З 20-ї години 28 жовтня в приміщенні сесійної зали Ладижинської міської ради, де сьогодні знаходиться ОВК 17 округу, почалося робоче засідання, яке, за словами голови ОВК Михайла Бяліка, триватиме кілька діб, поки не будуть підраховані і прийняті всі протоколи і пакети від всіх 217 виборчих дільниць округу.
Комментирование данной новости запрещено.