Вибори 2012

Вибори 2012 17-й виборчий округ

Статті, Григорій Заболотний, Агітаційні матеріали

 

Про Вінницькі Рошенівські фонтани (PR).

fontany2012.jpg (64.58 Kb) Пощастило і мені побувати в Вінниці на відомих в Україні і далеко за її межами Вінницькіх світло - музичних фонтанах. Чому саме пощастило? А тому що власного транспорту я не маю і у Вінниці після настання темної пори доби ну ніяк в мене не виходить. Бо весь громадській транспорт , який рухається до Ладижина вирушає поки ще світло на дворі.
І от під патронатом кандидата в депутати Верховної Ради України від Ладижина, Григорія Заболотного,висуванця Вінницької громадської організації «ЗЕМЛЯКИ», та кандидата в народні депутати від одного з округів міста Вінниці, Петра Порошенка мені та ще двомстам ладижинцям пощастило відвідати це чудо, так і хочеться сказати природи, але не тільки природи а і рук людських та техніки. А ще бажання нашого земляка Петра Порошенка зробити добре для вінничан. І це насправді для всіх бажаючих побачити цю красу.
Як людині, яка підтримує кандидата в народні депутати Заболотного Григорія Михайловича, мені доводилось чути та читати в пресі, що Порошенко на якісь там нечесні (крадені)гроші ці фонтани зробив, та ще й якісь податки за них не сплатив. Я довго думала над цими питаннями і ось до чого привели мої думки та міркування:
Ну по-перше скажімо про те що майже вся Україна вже розкрадена. Розкрадені підприємства, санаторії, заклади спорту, культури, дитячі садки, та школи, землі як сільськогосподарські, так і несільськогосподарського призначення. Одні землі розкрадені «законно» або через хабарі, а другі під виглядом довгострокової оренди, яка при житті господаря і навіть його нащадків навряд чи закінчиться . При тому господар получає паї, яки дуже далекі від реальної плати у бік зменшення. Але коли орендарю, чогось треба від власника землі , він трохи добавить пай(виходить є з чого). Чому ж раніше не добавляв? Чому саме в неврожайний рік?
Крали всі хто хотів і хто тільки міг. Немає навіть сенсу називати імена та прізвища тих крадіїв, бо їх знають всі. Хто не знає може заходити на сайт Верховної Ради України, Секретаріату президента, Уряду України та у всі владні структури по вертикалі знизу до гори, або навпаки, та уважно читає Українську пресу. Настав час коли про це говорять не соромлячись всі. Мовчать хіба що нерозумні,байдужі або ледачі. Кажуть: « Всі крадуть, але треба обирати когось». І обирають!!!. Обирають по своїх міркуваннях – хто
гарних, хто вже багатих( бо чогось вірять, що ті вже більше не будуть красти), хтось жінку, хтось улюбленого політика і так далі… Я довго думала, а як же буду цього разу голосувати я, коли вже все відомо і наче вже немає з кого обирати. Свій розрахунок я почала від початку. Крали, як я вже казала всі, а ось повертати ніхто нічого не повертав, у всякому разі мені про це не відомо. Може хтось мені про це нагадає?
А ось Порошенко ( як що хтось наполягає на тому, що він крав),першій хто повернув у Вінницю у вигляді фонтанів. Побудував він ті фонтани не напередодні виборів, а набагато раніше. І я гадаю, що вартість тих фонтанів набагато більша, ніж був стартовий капітал його бізнесу. І тепер люди всієї області, та з інших областей і навіть держав милуються цим чудом. І в подальшому, не знаю наскільки тих фонтанів вистачить( не думаю, що як в Ладижині на пару років, але це окрема тема), люди будуть також милуватися ними. Сотні глядачів, безкоштовно та без будь яких заборон, перешкод та обмежень ( як на Ладижинському міському пляжі, якій можна відвідувати лише від 5-ої ранку до 22-гої,бо треба відпочивати мешканцям приватного готелю, який належить родичу міського голови), на протязі цілої години спостерігають за тим яскравим явищем. Організатори фонтанів, потурбувались навіть про зручності. Для відвідувачів влаштували на березі Південного Бугу сидіння. Продумано було все на користь людини.
Петро Порошенко їде до Верховної Ради командою Вінничан, в якій є і наш земляк Григорій Михайлович Заболотний. Про те що Порошенко пройде у Верховну Раду, сумніву немає ні в кого, але як кажуть росіяни: «Один в поле не воин», а тому звертаюся до виборців 17 округу проголосувати на виборах до Верховної Ради за нашого земляка Григорія Михайловича Заболотного, тому що знову ж такі за прислів’ям Росіян: «Скажи мне кто твой друг и я скажу кто ты». А товариш Заболотного – Порошенко. З приходом Заболотного у Верховну Раду,для підтримки нашого земляка Порошенка, Вінницька область отримає нові повернення та турботу про людей.

Павлова Елена
Коментарі:

5.09.2012 - 14:56 #1Викалюк
Леночка, разсмешила ты своей джинсой даже бабушек))) Сейчас нинка активируется на мой коммент))) Она как дешевый поношенный броненосец в ваших земляках, вместе с ванькой))) ты лучше бы написала о гришкиных делах темных, да украденых землях в хмельнике и сексуальных домоганиях к студентке! Ведь твои земляки задавали ему вопрос в листовке?
5.09.2012 - 22:56 #2КЕФИР
Нарешті! Прийшов мессія!!!))
6.09.2012 - 06:45 #3Шоколад
Ні це не мессія. Мессія кинув 300 тисяч на проведення АртФесту - свято для молоді, яка вже про це і не згадує. І більше ніхто нічого не повинен получати.
6.09.2012 - 09:34 #4Спостерігач
АДМІНІСТРАЦІЯ! Де позначка "політична реклама"? "Джинсуєте"!!!! КЕФИР, про мессію, це ти влучно!!!!+1000
6.09.2012 - 13:00 #5Викалюк
Звідки така інформація про сумму в 300 тисяч??? Чому не 500 чи 100??? Цікаво було би почути якусь логіку в коментарях шоколада, а не тільки піар петі та гріші))
7.09.2012 - 16:32 #6Шоколад
Артур, а ты внимательно почитай свою рекламу с самого начала, включи логическое мышление. Из рекламы чётко видно что 300 тысяч, а не другая сумма.
Комментирование данной новости запрещено.