Вибори 2012

Вибори 2012 17-й виборчий округ

Статті

 

ОПОРА: На Вінниччині 24 лютого відбудуться довибори до облради

Вінницька обласна виборча комісія призначила на 24 лютого 2013 року перевибори двох депутатів облради замість тих, які склали свої повноваження у зв'язку з обранням до Верховної Ради.

18 грудня 2012 депутати Вінницької облради достроково припинили повноваження 4 депутатів у зв'язку з обранням у Верховну Раду

Облрада припинила повноваження Віктора Тимошенка, обраного до ВР як самовисуванця в одномандатному окрузі № 198 у Черкаській області, Миколи Джиги як висуванця Партії регіонів в окрузі № 15 (Вінницька область), Григорія Заболотного як самовисуванця в окрузі № 17 (Вінницька область) та Олександра Домбровського як самовисуванця в окрузі № 11 (Вінницька область).

В.Тимошенко і М.Джига у Вінницьку облраду обиралися за списками Партії регіонів, О.Домбровський і Г.Заболотний - як висуванці партії "Єдність".

Таким чином, на Вінниччині обиратимуть депутатів до облради у виборчих округах №3 (Бершадський район) та №14 (Калинівський район).

КПУ вирішила делегувати до обласної ради молодих представників партій. Так, у Бершадському районі за довіру виборців позмагається 26-річний Максим Кирилюк, – перший секретар Гайсинського райкому КПУ, а також голова Громадської ради при Гайсинській РДА.

У Калинівському районі кандидатом висунуто 27-річного секретаря Вінницького обкому КПУ Сергія Драчука. Він також на громадських засадах працює помічником – консультантом народного депутата України від КПУ Михайла Герасимчука.

Вінницька обласна організація ВО «Свобода» визначилась з кандидатом, який балотуватиметься до Вінницької обласної ради в Калинівському районі.

Так, згідно з рішенням обласної партконференції, єдиним кандидатом від Об’єднаної опозиції по округу №14 стане свободівець Костянтин Васюк, який чолює Калинівську міську парторганізацію ВО «Свобода» і є депутатом Калинівської міської ради.
http//lad.vn.ua/2012/uploads/images/default/thumbnail-20121029112923n.jpg
Вінницька обласна організація Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» висунула кандидатом у депутати в одномандатному мажоритарному виборчому окрузі №3 Олексія Порошенка - сина екс-міністра економіки, а нині депутата Верховної Ради Петра Порошенка.

Вінницька обласна організація Партії регіонів висунула своїми кандидатами на довиборах депутатів Вінницької обласної ради голову Калинівської районної державної адміністрації Василя Поліщука та голову Бершадської районної ради Михайла Бурлаку.

Прес-служба Громадянської мережі ОПОРА у Вінницькій області
Комментирование данной новости запрещено.