Вибори 2012

Вибори 2012 17-й виборчий округ

Статті

 

Оксана Калетник приєдналась до комуністів

http//www.vinnitsa.info/images/mod_news/2012-11-27kaletnyk_o_zoom_width_225.pngУ Компартії впевнені, що сформують фракцію, і вже переманили одного самовисуванця.

Як відомо, по новому регламенті, за який голосували також і комуністи, партія має право створити фракцію, якщо її представники пройшли і за списками, і по мажоритарці.

"До нашої фракції приєднається Оксана Миколаївна Калетник, що перемогла в одному з округів Вінницької області", - заявив Симоненко.

Однак, оскільки Калетник балотувался не від КПУ, а як самовисуванець, це не зможе бути підставою для формування фракції.При цьому Симоненко категорично заявив, що КПУ в коаліцію з ПР входити не збирається. "Компартія ні в які коаліції входити не буде!" - категорично заявив лідер комуністів.Як відомо, жоден з кандидатів, висунутих КПУ в мажоритарних округах, не здобув перемоги на виборах.Оксана Калетник є двоюрідною сестрою Ігоря Калєтніка — голови Держмитслужби, який теж став депутатом за списками КПУ. Батько Ігоря Калєтніка — Григорій є депутатом від Партії регіонів, але у новий парламент обирався, як самовисуванецьУкраїнська правда
Комментирование данной новости запрещено.