Вибори 2012

Вибори 2012 17-й виборчий округ

Статті

 

Ім"я ОПОРИ неправомірно використовують невідомі


03 жовтня на сайті Цензор.нет опубліковано текст під заголовком «Шановні виборці 92 округу, остерігайтесь! На вибори йде Сергій Кацуба», автором якого неправомірно вказано Громадянську мережу ОПОРА. У публікації закликають виборців не голосувати за кандидата у 92 виборчому окрузі Сергія Кацубу та описують «брудні методи» агітації, начебто, здійснені кандидатом

Громадянська мережа ОПОРА заявляє, що ніколи не закликала виборців голосувати за когось чи проти когось та не має жодної причетності до вище згаданої публікації. Спостереження ОПОРИ є незалежним та політично незаангажованим.

ОПОРА — це неурядова, позапартійна і незалежна всеукраїнська мережа громадських активістів. Громадське спостереження ОПОРИ – це тип активної діяльності мережі, спрямований на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням через тотальний громадський контроль.
http//oporaua.org/templates/opora/images/logo.png
ОПОРА засуджує подібні спроби втручання у процес спостереження за виборами народних депутатів України 2012 року. Самовільне використання назви організації, що займається незалежним моніторингом виборчого процесу, є неприпустимим. Організація закликає усіх суб’єктів виборчого процесу утриматись від подібних кроків.

Джерело: http://oporaua.org/news/2913-ima39ja-opory-nepravomirno-vykorystovujut-nevidomi

Коментарі:

18.10.2012 - 23:22 #1Спостерігач
що і потрібно було довести...
18.10.2012 - 23:27 #2Arhip
http://www.opora.vn.ua/vnnichchina-kervnicztvo-rad ostancz-vdmovlyatsya-rozmshhuvati-roliki-kandidata .html
Комментирование данной новости запрещено.