Вибори 2012

Вибори 2012 17-й виборчий округ

Статті

 

Григорій Заболотний взяв участь в круглому столі з проблем молоді

30 листопада у столиці відбулася 3-я Всеукраїнська конференція Всеукраїнської громадської організації «Координаційний центр громадської безпеки України». Тема її роботи була сформульована наступним чином: «Патріотичне, духовне та фізичне виховання молоді – складові відродження України».

У роботі зібрання взяли участь представники кількох відомств (у тому числі – правоохоронних), що покликані турбуватися про виховання молоді, а також громадських організацій та духовенства. На розгляд конференції були винесені питання співпраці усіх зацікавлених відомств та суспільних інститутів в напрямку патріотичного та фізичного розвитку підростаючого покоління українців, створення сприятливих умов для активного залучення дітей та юнацтва до культурного життя суспільства, їх соціальної адаптації.

– Вільний доступ до спиртних напоїв, наркотиків та інших подібних чинників створює негативний вплив на молоде покоління громадян України. Влада самотужки не вирішить цю проблему. Її можна вирішити лише за умови тісної співпраці суспільства, громадських організацій та інститутів влади, – наголосив народний депутат України Григорій Заболотний.

В якості одного зі шляхів вирішення проблеми духовного, патріотичного та фізичного виховання молоді організатори конференції бачать створення мережі доступних спортивних секцій, в яких члени Всеукраїнської громадської організації «Координаційний центр громадської безпеки України», міністерств, установ та організацій проводитимуть на громадських засадах заняття із підростаючим поколінням. Одне з особливих місць у цій роботі займають структурні підрозділи Міністерства внутрішніх справ України та ветеранські організації працівників відомства.

http//lad.vn.ua/2012/uploads/images/default/12-300x200.jpg

Кілька промовців закликали учасників зібрання згадати кращі зразки виховання патріотизму, здорового способу життя, що вже себе зарекомендували в різний час, у тому числі – і за часів існування СРСР. Зокрема, позитивним моментом було назване проведення Всеукраїнського етапу військово-патріотичної гри «Зірниця». Однак основним завданням, на думку окремих спікерів, є виховання у молоді нетерпимості до соціально негативних явищ, прищеплення дітям правильного розуміння таких істин, як добро і зло.

Джерело: http://mvs.gov.ua/mvs/control/main/uk/publish/article/799573;jsessionid=A4CB3F2436453829C5832E03A2344AA6
Коментарі:

4.12.2012 - 23:05 #1Slavco
аффтар!! соррі, а коли болотяний вже став " народний депутат України Григорій Заболотний." наче це має відбутися 12.12 після підписання присяги, а?
5.12.2012 - 13:52 #2111
ч.1 ст. 2 ЗУ "Про статус народного депутата України": Повноваження народного депутата починаються після складення ним присяги на вірність Україні перед Верховною Радою України з моменту скріплення присяги особистим підписом під її текстом.
Проте, тут питання не до Архіпа, а до працівників МВС які опублікуввали дану статтю.
5.12.2012 - 23:36 #3Slavco
#2
111
:)) а ти думаєш, що цей прес-секретар мент вчив(ла) право???
6.12.2012 - 14:56 #4111
#3
Slavco
Скажем так....Диплом має)))
6.12.2012 - 20:48 #5Slavco
ще раз перечитав статтю і непонятка виходить:
1. яке відношення болото має до громадської організації «Координаційний центр громадської безпеки України»
2. він типа проректор з іновацій в аграгній бурсі - вищеозначена контора сприяє збільшенню надоїв ци урожайності буряка??
3. згоден з передостаннім абзацем, але п.1?????????
Комментирование данной новости запрещено.