Вибори 2012

Вибори 2012 17-й виборчий округ

Статті

 

Григорій Калєтнік образив жінку-депутата

http//lad.vn.ua/2012/uploads/images/default/12756425.jpgДепутат Григорій Калетнік образив вагітну колегу Ірину Геращенко, коли та виступала з трибуни парламенту.

Цей інцидент стався, коли Геращенко виступала щодо постанови про євроінтеграцію.

"Знаєте, я розумію, що в нашому залі зібралися не випускники пажеського корпусу і інституту благородних дівиць, але те, що собі дозволяють депутати Партії регіонів, свідчить, що тут зібрались ті, для кого кумир поручик Ржевський", - обурилась Геращенко.

"Ці люди сидять в першому ряду, і їх поведінка не дуже схожа на поведінку народних депутатів. Я прошу регламентний комітет розглянути їх поведінку, цих депутатів, які висловлюються словами, які і в підворотні не почуєш", - сказала депутат.

Вона сказала, що не повторюватиме вислови регіонала. "Хай вони ними спілкуються в своїй клоаці", - заявила Геращенко.

Пізніше у Фейсбук Геращенко написала, що Калетнік відпускав репліки на зразок: " та йди вже, не давати ій слова, закрити ій рота і т.д.. .. "

Після інциденту до місця Калетніка підійшов Віталій Кличко і провів там розмову.

Григорій Калетнік є батьком віце-спікера Ігоря Калетніка, та дядьком ще однієї депутатки Оксани Калетник. Під час виборів Калетніка звинувачували в застосуванні адмінресурсу до студентів вінницького аграрного університету, яких змушували агітувати у вихідні за кандидата. Крім того головного конкурента Калетніка посадили до тюрми в розпал виборчої кампанії.

Джерело: Українська правда
Комментирование данной новости запрещено.