Вибори 2012

Вибори 2012 17-й виборчий округ

Статті

 

Голоси українців куплятимуть за 50 - 300 гривень

http//03656.in.ua/uploads/posts/2012-04/image_133415640743.jpgВартість голосу на цьогорічних парламентських виборах - від 50 до 300 гривень. Це сума для невеликих населених пунктів - у столиці платитимуть більше. У КВУ кажуть, що нинішні вибори - дуже споживацькі Про це заявили у Комітеті виборців України, повідомляє «5-й канал».

На думку представників КВУ, саме прямий підкуп у мажоритарних округах буде вирішальним під час голосування. Нині спостерігачі вже зафіксували кілька фактів підкупу виборців, зокрема - на Вінниччині та Луганщині.

Утім, жодної кримінальної справи за цими епізодами - як і взагалі за фактом підкупу кандидатами за всю історію виборів в Україні - так і не порушили. Як заявив голова КВУ Олександр Черненко, "ці вибори є дуже споживацькі.

Виборець дуже розчарований, він не бачить того, за кого він хотів би голосувати. А цей - хоч гроші дає. Це явище стає масовим, і якщо його зараз не зупинити, я відчуваю, що на мажоритарці у нас багато кандидатів просто куплять виборців".
Комментирование данной новости запрещено.