Вибори 2012

Вибори 2012 17-й виборчий округ

Статті

 

Експерти вважають, що Порошенко може піти на вибори мера Києва

КИЇВ. 17 грудня. УНН. Народний депутат Петро Порошенко може взяти участь у виборах київського міського голови у 2013 році. Про це під час прес-конференції сказав політтехнолог Тарас Березовець, передає кореспондент УНН.

"Одним з важковаговиків-гравців, який однозначно буде брати участь у цій кампанії, є Петро Порошенко. Це людина, яка може влаштувати і владу, і опозицію. Тим більше, що президентських амбіцій він не виявляв, до жодної партії або фракції він не входить і у нього в принципі були б досить непогані шанси",- зазначив Т.Березовець.
http//lad.vn.ua/2012/uploads/images/default/f2r0to7b.jpg
З Т. Березовцем також погодився політолог Володимир Фесенко, який наголосив, що П.Порошенко вже зараз готується до виборів мера Києва.

"Згідно з різною інформацією, Петро Олексійович готується до київських виборів. Можливо у нього були якісь ілюзії щодо посади спікера, але вони не виправдались. Але я вважаю, що він почав дистанціюватися від влади", - вважає експерт.

Як повідомлялося, мер Києва Леонід Черновецький, чиї обов'язки минули 3 червня, написав заяву про відставку. 12 липня Київська міська рада прийняла до відома факт дострокового припинення повноважень мера міста Черновецького на підставі його особистої заяви.

Згідно з рішенням Київради, тимчасово здійснює повноваження київського міського голови секретар міськради Галина Герега.

Джерело: http://www.unn.com.ua/uk/news/1170314-eksperti-vvazhayut-scho-poroshenko-mozhe-piti-na-vibori-mera-kiyeva
Комментирование данной новости запрещено.