Вибори 2012

Вибори 2012 17-й виборчий округ

Статті

 

Домбровський квартири просити не буде, а інші депутати-вінничане?

180 новообраних депутатів вже написали заяви на отримання житла у Києві. Про це розповів голова регламентного комітету Володимир Макеєнко у середу під час підготовчої групи.

Він констатував, що "такої великої кількості заявок не було ще ніколи". Заявки подавали представники всіх політ сил, що пройшли до парламенту. "Зараз у мене близько 180 заяв. Наш готель може забезпечити місце для 80", - повідомив Макеєнко.

http//lad.vn.  ua/2012/uploads/images/default/16d994b500306f42719fdc1e466dba2a9371b019.jpg
Він наголосив на необхідності з'ясувати фінансовий статус кандидатів перед ухваленням рішення. З Вінниччини до парламенту потрапили 12 депутатів. З них — семеро вперше.

"Я такої заяви не писав і писати не буду. Будучи мером Вінниці та губернатором Вінниччини не дозволяв собі отримати службову квартиру. Вважаю це неприпустимим. А тих депутатів, які з першого дня вимагають київських квартир, вважаю рудиментами (недорозвинені органи — "ГПУ"). Не для того треба йди у парламент. Правильною вважаю польську систему. Там депутатам сейму надають службові квартири, а після виборів житла переходять наступним депутатам", - каже Олександр Домбровський. Самовисуванець, переміг по одномандатному виборчому округу №11.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прогульщики-"регіонали" понесуть відповідальність, якщо не з'являтимуться у Раді - Мірошниченко

Комуніст Михайло Герасимчук теж відхрещується від заяви на столичне житло. Він пройшов до парламенту по списку від КПУ. "Не встигли дістатися корита, а вже "давай". Я буду жити в готелі. Заяви на квартири не писав, але може й напишу через рік-два. Це буде залежати від економічної ситуації в країні", - сказав Михайло Іванович.

Екс-губернатор Микола Джига пройшов від Партії Регіонів як мажоритарник по округу № 15. "У мене є власна квартира в Києві вже 20 років. Нічого мені не треба", - сказав він.

З депутатами Віктором Жеребнюком, Григорієм Заболотним, Геннадієм Ткачуком та Володимиром Продивусом не вдалося зв'язатися. Прес-служба мільйонерки Оксани Калетник запевняє, що депутатка такої заяви не писатиме.

Поліна РОМАНОВА
Джерело: <a href="http://gazeta.ua/articles/politics/_vinnicki-deputati-zapevnili-scho-kvartir-ne-prosili/469921">Gazeta.ua</a>
Комментирование данной новости запрещено.