Вибори 2012

Вибори 2012 17-й виборчий округ

Статті

 

ЦВК вирішила засекретити результати виборів

http//novynar.img.com.ua/img/forall/a/974/66.jpgПід час передачі до ЦВК оперативної інформації про підрахунок голосів в приміщенні серверної будуть знаходитися тільки системний адміністратор, оператори системи, голова окружної комісії та член комісії, відповідальний за перевірку протоколів
Відповідне рішення ухвалено ЦВК під час засідання 25 вересня, передає «ЛІГАБізнесІнформ» .
Як зазначив заступник голови ЦВК Андрій Магера, Центрвиборчком при проведенні виборів використовує єдину операційно-аналітичну систему «Вибори» для попередньої передачі інформації про перебіг і результати голосування. Згідно з прийнятими правилами з моменту завершення голосування та початком прийому окружними комісіями протоколів про підрахунок голосів на дільницях, окружні комісії за допомогою системи «Вибори» передають до ЦВК оперативну інформацію про підрахунок голосів.
Результати протоколів оголошуються, інформація вноситься до системи «Вибори». У приміщенні серверної мають право перебувати системний адміністратор, оператори системи, голова окружної комісії і член комісії, відповідальний за перевірку протоколів.
Разом з тим член ЦВК Ігор Жиденко вніс пропозицію, щоб в приміщення серверних мали право перебувати кандидати в депутати, уповноважені особи суб´єктів виборчого процесу, офіційні спостерігачі.
Однак Центрвиборчком відхилив пропозицію, оскільки «додаткові люди в серверній можуть лише ускладнити процедуру передачі даних та привести до помилок».
Крім того ЦВК відхилив пропозицію, щоб відправлені результати голосування після відправки до ЦВК одразу вивішувалися на інформаційному стенді в окружних комісіях.
Комментирование данной новости запрещено.