Вибори 2012

Вибори 2012 17-й виборчий округ

Статті

 

Біля окружної комісії знепритомніла 19-річна дівчина!Біля приміщення окружної комісії під час сдачі протоколів та документів ДВК втратила свідоміст 19-річна дівчина, яку довели до такого стану інші особи, які також сдавали протоколи. Відео демонструє психологічний стан людей, які сдавали вже кілька днів документи.
Про це повідомляється на каналі Ю-туб: http://www.youtube.com/watch?v=1k7-nPoimgc

Голова комісії, дівчина из села Гайсинського района (Вінницької обл). Привезла в ОВК запакованні та запечатанні в конверти бюлетні. Пакунки складенні в коробку.
Поскільки бюлетні при запечатуванні не були зігнуті навпіл - пакунки віявились задовгими, та такі що не вмістились в коробку з кришкою. Поскільки коробку в такому випадку було накрити не можливо, то йї і не накривали. Нажаль це помітили двое не місцівих молодиків напідпитку, які можливо теж приїхали для здачі документів. А можливо це були одні із тих товпа яких чомусь в 5 годині ранку стояла біля Європейського а їх автобус напроти ДК. Побачивши юну порушницю хлопці вірішили поглузувати ти поверещати. Дівчина зрозуміла що десь помилилась, тай кинулась ще з однією дівчиною та коробкою з бюлетнями на утьок. Рухаючись від ДК "ПРОМЕТЕЙ" в сторону теріторіі розташування відділка міліціі, де стояла їхня автівка. Проходячи швідким темпом близь входу в Окружну Виборчу Коміссію, цей галас почули журналісти та почали задавати питання....

Далі четаєм після перегляду наданного відео.

...два шлепка по щоці...
-бий, бий, бий сильніше.
-ну що з тобою?
-Лікаря, викличте лікаря! ...
-Та вже, хтось визвав...
а хвилину перед цим дівчина знепритомніла та впала. Ніхто її не встиг підхопити.
Розбита окровавлена права колінка, та порвані колготи. Забита голова...
Лікарь що оглядав дівчину зі скорої, сказав що "-можна було нас і не визивати... "
Наверно тому що вона із під Гайсина.
-!?
Фактично витягнувши із під поїзда тиску, розплакану та шокованну дівчину машана повезла додому.

Веь цей час супровід міліціянта був ледь помітним.
Комментирование данной новости запрещено.