Вибори 2012

Вибори 2012 17-й виборчий округ

Статті

 

Балога, Порошенко та Рибаков сформують міні-групи у парламенті

http//lad.vn.ua/2012/uploads/images/default/984a1944.jpg

Віктор Балога, Петро Порошенко та Ігор Рибаков всерйоз зайнялися формуванням своїх міні-груп. В умовах відсутності переваги влади над опозицією, активізацією конкуренції між групами Клюєва і Льовочкіна, ця трійка лідерів буде здатна впливати і на бюджетну політику, і на розподіл кадрових квот
[INVALID IMG BB CODE]
Про це пише політолог Андрій Золотарьов у своїй статті, опублікованій у виданні «Факти».
Віктор Балога створив свою групу з трьох кандидатів, які пройшли: він сам, брат Павло і кум Василь Петьовка. Незважаючи на нечисленний склад групи, Віктор Іванович все ж буде впливати на кадровий перерозподіл у Верховній Раді, враховуючи великий досвід роботи у владі та вміння домовлятися.

Петро Порошенко має у своєму розпорядженні чотири голоси: власний, а також Олександра Домбровського, Григорія Заболотного та Владислава Атрошенка. Це цукор, кондитерські вироби і – Вінниччина, досить серйозні активи, які в сукупності з великим досвідом роботи у владі, також як і Віктору Балозі, дадуть серйозні можливості для отримання своїх дивідендів у новому парламенті.

Ігор Рибаков також продовжить розпочату політичну гру, маючи три мандати - власний, а також Юрія Крука і Михайла Опанащенка. Останні, що не є секретом, пройшли у Верховну Раду при фінансовому забезпеченні та під кураторством Рибакова. На думку експерта, Рибаков буде не менш впливовим, ніж лідери інших міні-груп, оскільки ні від кого не залежить матеріально. Цілком імовірно, що до міні-групи Ігоря Олександровича приєднаються ті, хто не хоче «світитися» у провладній фракції, а також деякі депутати від Об´єднаної опозиції та УДАРу.

Володимир Литвин зазнав серйозних втрат у багнетах, тепер у нього всього чотири мандати: свій і мажоритарників - Сергія Гриневецького, Валерія Мошенського та Сергія Лабазюка, що для початку політичних ігор цілком достатньо. Двічі спікер Володимир Литвин явно не проти піти на третю каденцію. Проте, варто зазначити, що основна боротьба за вплив буде зосереджена здебільшого між трьома міні-групами Балоги, Порошенка і Рибакова – упевнений політолог Андрій Золотарьов.
Комментирование данной новости запрещено.