Вибори 2012

Вибори 2012 17-й виборчий округ

Статті

 

"1+1" замовив аж два екзит-поли, а "5 канал" транслюватиме телемарафон "Вибори 2012" через YouTube

"1+1" замовив два екзит-поли, щоб отримати найточніший прогноз парламентських виборів. Про це повідомляє прес-служба каналу. Зокрема, "1+1" долучився до каналів-замовників екзит-полу SOCIS та ТNS – "Інтера" та ICTV. А також новинна служба каналу ТСН замовила власний екзит-пол центру "Соціальний моніторинг".

Опитування виборців у цьому дослідженні буде проводитися двома методами – анонімне експрес-опитування на виході за технологією "віч-на-віч" та самозаповнення міні-анкет, яке імітує процедуру таємного голосування, повідомляє mediasapiens.ua.
http//s1.n1.  by/sites/default/files/imagecache/article/news/12/19/72584/1292772304.jpg
Надалі отримані дані узгоджуватимуться. Планується опитати 20 тисяч виборців на 400 дільницях. Попередні дані опитування будуть мають бути отримані станом на 14.00, 18. 00 та 20.00 та будуть презентовані на національному рівні, статистична похибка не перевищуватиме 2,2% для політичних партій – лідерів та 1,5% для інших.

Результати досліджень будуть оголошені в ефірі 28 жовтня одразу після закриття виборчих дільниць о 20.00. у межах політичного спецпроекту "Вибори 2012". Уточнені дані екзит-полу будуть названі після 22.00.

Тим часом, телемарафон "Вибори 2012" на "5 каналі" розпочнеться 28 жовтня о 07:00 і триватиме щонайменше упродовж доби. Весь телемарафон транслюватиметься в YouTube.

Трансляція розпочнеться з 7 ранку за адресою www.youtube.com/5channel. Її можна буде переглядати не лише на комп’ютері, але й з будь-якого мобільного пристрою – на всіх планшетних ПК та смартфонах: Windows, iOS, Android та Symbian.

Ведучими марафону стануть Яна Конотоп, Святослав Цеголко, Сергій Дорофеєв, Роман Чайка. Планується, що тривалість марафону залежатиме від насиченості поствиборчих подій.

Ефір "5 каналу" буде наповнений тематичними сюжетами, оперативними повідомленнями у випусках новин про перебіг голосування у різних регіонах країни. З 14:00 розпочнуться тематичні гостьові студії з експертами: хід голосування, роль соціологів, українські вибори у світі.

З 17 години марафон перейде у формат ток-шоу у павільоні "5 каналу". Перебіг подій на виборах, програми партій та кандидатів, порушення, створення більшості – теми обговорення із лідерами п’яти ключових політичних сил, представників громадськості та оцінок експертів.

Раніше повідомлялось, що 28 жовтня користувачам національного Інтернет-порталу UKR.NET на умовах анонімності запропонують відповісти на запитання, за яку політичну силу вони віддали свій голос на виборах. Результати Інтернет екзит-полу будуть опубліковані на порталі 28 жовтня о 20.00.

А два українських телеканали - ICTV та "Інтер" - у день парламентських виборів 28 жовтня презентують результати "Всеукраїнського телевізійного екзит-полу", проведеного спільно з компаніями TNS та Центром соціальних і маркетингових досліджень SOCIS.

Джерело: http://newsru.ua/ukraine/25oct2012/ordered.html

Комментирование данной новости запрещено.