Вибори 2012

Вибори 2012 17-й виборчий округ

Соціалістична партія України

 

Передвиборча програма: Соціалістична партія України

СВОБОДА, СПРАВЕДЛИВІСТЬ, СОЛІДАРНІСТЬ!
СПУ – за демократичний соціалізм! Змінимо Україну – разом!
Передвиборча програма Соціалістичної партії України до виборів у Верховну Раду України 28 жовтня 2012 року

http//i5.focus.ua/m/200x150/-10138.jpg
За роки незалежності наша країна стала державою, де вся влада належить олігархічним кланам. Вищий законодавчий орган – Верховна Рада - обернулася на ревного поборника інтересів олігархів, а наскрізь корумпований державний апарат став запопадливим їхнім прислужником. Абсолютна більшість людей перебуває у бідності, зневірилася у справедливості, можливості кращого майбутнього.
Уже відібравши в народу України левову частку його багатств, сьогодні олігархи зазіхають на головний статок – землю, аби перетворити всю країну на власний маєток, назавжди зробивши наших співвітчизників своїми покірними рабами.
Далі байдуже спостерігати за трагедією нашої Вітчизни – не можна!
Єдиним виходом із цієї ситуації є шлях розбудови суспільства, перевірений практикою цивілізованих європейських держав, заснований на принципах Свободи, Справедливості та Солідарності - демократичного соціалізму.
Виходячи з Програми СПУ та проголошеного Маніфесту «До суспільства соціальної справедливості!», СПУ розпочинає рішучу боротьбу за повне "перезавантаження" країни, повернення народу незаконно награбованого, знищення корупції, утвердження суспільного ладу, в якому реалізується влада народу, верховенство права, рівність усіх перед законом, підвищення рівня життя для кожного.
З цією метою ми пропонуємо:
1. Запровадити істинне народовладдя!
Відновити парламентсько-президентську республіку.
Ліквідувати районні державні адміністрації, передавши їхні функції радам, їхнім виконкомам, селищним та міським головам.
Запровадити вибори за відкритими партійними списками.
Законодавчо забезпечити виборність суддів.
2. Повернути народу національні багатства, забезпечити їхнє збереження і раціональне використання!
Підприємства стратегічного значення, природні монополії, розподільчі та транзитні мережі – повернути в державну та комунальну власність, перевіривши виконання умов приватизації, починаючи з 1992 року.
3. Створити умови для розвитку економіки і підприємництва!
Провести радикальну дерегуляцію підприємницької діяльності. На основі досвіду найефективніших економік світу спростити систему реєстрації, оподаткування та звітності при забезпеченні прозорості, підвищення відповідальності підприємця й держави за неправомірні дії.
4. Торгувати українським хлібом, а не землею!
Не допустити перетворення української землі на товар – предмет спекуляції!
Запровадити державну підтримку сільського виробника, як це робиться в Європі й світі. Реалізувати підготовлені СПУ законопроекти, які забезпечать абсолютний контроль над земельним фондом - територією України.
При бажанні власника продати свій пай виключно держава має викупити землю, передаючи її в довгострокову оренду індивідуальним користувачам або кооперативам власників земельних та майнових паїв.
Запровадити механізм державного замовлення на сільгосппродукцію. Українські громадяни повинні мати найякісніші продукти харчування за цінами, доступними для кожної сім’ї.
Україна має стати ключовим гравцем у вирішенні світової продовольчої проблеми!

5. Ліквідувати кримінальний капіталізм, знищити корупцію!

6. Підняти якість життя і добробут людей!
7. Соціальна справедливість – передусім!
Закони про соціальний захист повинні виконуватися безумовно і повністю! Негайно відмінити рішення, прийняті попереднім складом Верховної Ради, які призупинили дію законів про соціальний захист дітей війни, чорнобильців та інших категорій громадян, які потребують додаткового соціального захисту.
Забезпечити справедливість у соціальній сфері. Вилучити з числа пільговиків усіх, хто туди «примазався», а найперше - представників влади. Відповідно збільшити підтримку всім, хто потребує допомоги.
Жодних пенсійних реформ за рахунок людей! Повернути пенсійний вік: для жінок – 55, для чоловіків - 60 років. Максимальна пенсія не повинна перевищувати мінімальну більше ніж у 7 разів.

Шановні виборці! Україна творилася людьми праці. Україна має належати їм!
Разом з народом ми зламаємо систему кримінально-олігархічного капіталу і створимо суспільство рівних можливостей, яке гарантує гідне життя кожному!
Голосуйте за себе – за Соціалістичну партію України!

Голова
Соціалістичної партії України П. І. Устенко
Комментирование данной новости запрещено.