Вибори 2012

Вибори 2012 17-й виборчий округ

Партія регіонів, Статті, Адмінресурс

 

Заступник міського голови погрожував працівникам наметів на міській площі міліцією

http//www.ladrada.gov.ua/images/stories/zastupniki/tkachuk.jpg
Сьогодні в першій половині дня заступник міського голови Олександр Ткачук вимагав від працівників агітаційного намету об*єднаної опозиції "Батьківщина-Фронт змін" та працівників намету-громадської приймальні народного депутата України Анатолія Матвієнко прибрати свої намети з міської площі. У випадку невиконання його вимоги було гарантовано проблеми з міліцією зо всіма "витікаючими".
Підставою для такої вимоги міського чиновника, який за розподілом своїх обов*язків координує гуманітарний напрямок, було останнє рішення виконавчого комітету Ладижинської міської ради за № 440 від 20 серпня 2012 року "Про організацію та підготовку до виборів народних депутатів України на території міської ради" відповідно до якого виконавчий комітет заборонив політичним партіям та кандидатам в народні депутати України розміщувати матеріали передвиборчої агітації на площі Фонтанів та у інших не відведених місцях на території міської ради.
Контроль за виконанням рішення виконкому буде здійснювати особисто міський голова Валерій Коломєйцев.
Нагадаємо, що міський голова Валерій Коломєйцев очолює місцевий осередок партії регіонів, і членами цієї партійної організації є в основному чиновники та працівники комунальних підприємств.
Коментарі:

24.08.2012 - 13:01 #1Ніна
Вам тільки погрожує, той гуманітарій, та ще й педагог, а мене здав в міліцію, лише за те що громадська організація "Земляки" збирала підписи проти медичної реформи, яка задумана його однопартійцями на знищення нації до якої він сам же і належить.
24.08.2012 - 13:03 #2Ніна
Це як же ж треба ненавидіти свій народ, та свою власну родину(бо не всі ж його рідні при такій ганебній владі, як і він), що засучів рукава в угоду варягам, та окупантам, знищувати все Українське!!!!:
24.08.2012 - 13:25 #3Arhip
Рішення виконкому про заборону розміщення наметів та проведення агітації в базарні дні на базарній площі та міській площі є використанням адмінресурсу... Таким чином влада усуває конкурентів.
26.08.2012 - 08:47 #4Ніна
На день міста та Незалежності, адмінресурс працював по повній. Мер лазив зі своїм протеже по під світлиці, навколо встановленої агітаційної палатки за Кучера, протеже роздавало дипломи свого їмені, наче воно вже в Раді,а всі служби, які отримують зарплатні за виконання законів, були сліпо-глухо-німі.
Пропала наша ненька Україна в окремо взятому місті Ладижині!!!!!!
Комментирование данной новости запрещено.