Вибори 2012

Вибори 2012 17-й виборчий округ

Партія регіонів, Адмінресурс, Статті

 

В Ладижині 8 соцпрацівників-агітаторів партії регіонів працюють за рахунок бюджету!!!

12 тисяч соціальних працівників, функціонування яких лобіювало Міністерство праці та соціальної політики, працюють агітаторами Партії регіонів.http//p-p.com.ua/-/uploads/articles/024/000/big-99629001bfb01e9be1dc45e6e2f37325.jpg
В квітні місяці цього року віце-прем’єр-міністр – міністр соціальної політики Сергій Тігіпко доручив державним адміністраціям терміново ввести у штатні розписи соціальних служб 12 тис тимчасових посад. Таку ініціативу підтримали в і Ладижині, де було введено в штати 8 "соціальних працівників-агітаторів", які будуть займатися агітацією за партію влади за рахунок державного бюджету України.
Більше про цю аферу в сюжеті Сергія Андрушка та Ганни Грабарської про соціальних працівників, які працюють агітаторами (телеканал ТВІ):
http://www.youtube.com/watch?v=skXvoxLPjY8&feature=player_embedded

Про це йдеться на сайті громадянського руху "Спільна справа", в розпорядженні якого опинився відповідний лист за підписом Сергія Тігіпка.
Згідно з документом, вже з 1 червня державні адміністрації на місцях мали ввести до структур соціальних служб 12 тис тимчасових соціальних працівників, які повинні "надавати соціальні послуги найвразливішим категоріям населення".

Для фінансування роботи соцпрацівників місцеві бюджети отримають дотації з державного на загальну суму 400 млн грн.

http//ipress.ua/media/gallery/full/l/b/lbbjt4zs.jpg

У листі за підписом віце-прем’єра зазначено, що ці гроші повинні бути використані виключно на відповідні посади, а соціальні працівники мають вести супровід сімей, що опинилися у скрутній життєвій ситуації – тобто спілкуватися з членами неблагополучної родини, надавати їм консультації, тощо.

http//ipress.ua/media/gallery/full/6/7/6775.jpg

"Спільна справа" пише, що від власного джерела в Кабінеті міністрів отримала інформацію про те, що через так званих соціальних працівників для роботи з найвразливішими Партія регіонів збирається оплачувати роботу своїх агітаторів, що працюватимуть за технологією "від дверей до дверей".

Про це також свідчить те, що працівники соцслужб набираються тимчасово на визначений період. Окрім того, такі інспектори не отримують статусу державних службовців.

Соціальні працівники також мають пройти навчання, а робочі місця їм мають надати місцеві відділи сім’ї, молоді та спорту.

У сільській місцевості планується, що один представник соцслужби працюватиме на 1,5 тис. мешканців, а у міській – 1 на 3 тис.

http//ipress.ua/media/gallery/full/1/6/16ahrvgs.jpg

24 травня цього року наша міська рада додатково ввела в штат міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 8 соціальних працівників виходячи з одного працівника на 3 тисячі населення, тому якщо до вас постукає додому соціальний працівник то знайте, що це насправді агітатор партії регіонів...


Пропонуємо до вашої уваги рішення Ладижинської міської ради:

ЛАДИЖИНСЬКА МІСЬКА РАДА
Вінницької області

Рішення №449

Від “ 24 ” 05_ 2012 р. _14_ сесія _6_ скликання

Про затвердження на 2012 рік граничної
чисельності працівників Ладижинського
міського центру соціальних служб для сім’ї,
дітей та молоді.

Заслухавши інформацію директора Ладижинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щодо необхідності введення додаткових посад фахівців із соціальної роботи для виявлення оцінки потреб надання соціальних послуг та здійснення соціального супроводу сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах центрами соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, з метою цільового використання додаткової дотації з державного бюджету місцевим бюджетам, відповідно до листа Міністерства соціальної політики від 26.04.2012 р. №228/0/15-12/56 «Про покращення надання соціальних послуг найуразливішим верствам населення», додатку 4 до рішення 11 сесії Вінницької обласної Ради 6 скликання від 27.04.2012 р. №323, керуючись п.5 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада
ВИРІШИЛА:

1. Затвердити на 2012 рік граничну чисельність працівників Ладижинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в кількості 11 осіб, в тому числі 3 посадові особи органів місцевого самоврядування та 8 фахівців соціальної роботи.
2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійно діючу депутатську комісію з питань соціального захисту населення, охорони праці, охорони здоров’я, материнства і дитинства, молодіжної політики, фізичної культури і спорту, освіти, культури та духовного відродження.

Міський голова В.І.Коломєйцев

Вик. Блажиліна Н.М.

Погоджено:
Гол.спец. юридичного відділу
Бучко О.М.

Заступник міського голови
Ткачук О.М.
Комментирование данной новости запрещено.