Вибори 2012

Вибори 2012 17-й виборчий округ

Партія регіонів, Окружна комісія, Статті

 

Регіонали не змогли взяти під контроль дільничні виборчі комісії на 17 окрузі!

Як відомо 18 вересня закінчувався строк, коли партії могли подати кандидатури до складу дільничних виборчих комісій на виборчому окрузі. Після 24.00 години окружна виборча комісія виборчого округу № 17 повинна відповідно до вимог Закону припинити прийом подань та документів. Якщо в понеділок 17 вересня подати свої кандидатури змогли лише комуністи, то наступного дня вчасно це зробило 38 партій. Ще 22 партії не змогли вчасно подати кандидатури до складу ДВК на виборчому окрузі в чому винні самі ж представники партій, які чомусь прийшли на окружну комісію чомусь майже о 24.00, розраховуючи, що сам факт потрапляння в приміщення ОВК, наївно розраховуючи, що члени комісії будуть приймати документи до самого ранку.
Але сталось так, що після довгих дебатів аж до 4-ї ранку документи не було прийнято, а наступного дня ЦВК фактично підтвердила своїм рішенням законність дій окружної комісії.
Таким чином, у формуванні ДВК на 17-тому виборчому окрузі не будуть приймати участь 22 політичні партії, що мали відношення до партії влади, внаслідок чого сценарій взяття під контроль ДВК на 17 виборчому окрузі провалився.
Під час нічних подій навколо ОВК кипіли майже військові «розборки» в яких брали участь навіть посадові особи Ладижинської міської ради та яскраві представники партії регіонів яких знають в місті. Один представник партії влади навіть хотів влаштувати бійку з заступником голови комісії, адже за зрив формування ДВК від господарів йому та іншим відповідальним таки перепаде на горіхи.
Логіку представників 22 партій, які сиділи в офісі партії влади і чогось вичікували пояснити можуть лише вони, тому лишається лише здогадуватись в чому був сенс таких нелогічних дій. То ж будемо чекати утворення ДВК. Вибори починаються…

Комментирование данной новости запрещено.