Вибори 2012

Вибори 2012 17-й виборчий округ

Партія регіонів, Окружна комісія, Статті

 

Регіонали намагаються взяти під контроль ОВК?

Не встигли ми повідомити про зміни в складі ОВК, як керівний склад знову спіткали зміни. Цього разу змін зазнало знову ж таки керівництво окружної виборчої комісії на 17 виборчому окрузі. Володимир Іванович Філін став заступником голови ОВК замість вибулого Оніщука Миколи Івановича.
Нагадаємо, що квоту на місце заступника голови ОВК має партія "Єдиний центр", місцевий осередок якої колись очолював міський голова міста Ладижин Валерій Коломєйцев.
Це вже друга заміна в складі ОВК за останній тиждень.
Володимир Філін працює в розважальному закладі «Ковчег», який має відношення до родичів міського голови Валерія Коломєйцева, до цього він був першим заступником міського голови.
Як стало відомо нашому ресурсу, сьогодні попередній секретар ОВК Кравченко Світлана Миколаївна фактично відновлена на посаді секретаря ОВК. Аналогічна доля очікує скоріше за все і заступника ОВК Оніщука Миколу Івановича.

Нагадаємо, що міський голова міста Ладижин очолює місцевий осередок партії регіонів і активно підтримує кандидата в народні депутати України Кучера Миколу Івановича.

Зрозуміло, що іде боротьба за контроль над ОВК деким з кандидатів, а тому посади керівного складу ОВК сьогодні на вагу золота…
Комментирование данной новости запрещено.