Вибори 2012

Вибори 2012 17-й виборчий округ

Партія регіонів, Окружна комісія, Статті

 

Голова окружної комісії продалась регіоналам?

http//expreszt.com.ua/uploads/posts/2012-03/1332158336_korr.jpgЯк стало відомо, Вінницький окружний адміністративний суд сьогодні розглядає позовні заяви від тих партій, подання на членів ДВК яких напередодні не зареєструвала окружна виборча комісія по виборчому округу № 17.
Голова ОВК по 17 виборчому округу Зеленецька, яка представляла інтереси окружної комісії в суді, частково визнала позовні вимоги в судовому засіданні.
Слід зазначити, що відповідно до ч. 2 ст. 112 Кодексу адміністративного судочинства України у разі часткового визнання адміністративного позову відповідачем і прийняття його судом може бути прийнята постанова суду про задоволення визнаних відповідачем позовних вимог відповідно до статті 164 цього Кодексу. У разі повного визнання відповідачем адміністративного позову і прийняття його судом приймається постанова суду про задоволення адміністративного позову.
У На даний момент постанова у справі ще не винесена, але у випадку, якщо окружна виборча комісія програє справу, вся відповідальність ляже на голову комісії, яка своїми діями істотно вплине на рішення суду.
Комментирование данной новости запрещено.