Вибори 2012

Вибори 2012 17-й виборчий округ

Окружна комісія, Статті

 

В окружній комісії вже є новий голова виборчої комісїі


У понеділок, 3 вересня у Ладижині пройшло засідання окружної виборчої комісії одномандатного 17-го виборчого округу по виборах народних депутатів.
Про це повідомляє радіо Ладижин.

На даному засіданні прийняла присягу новопризначена голова ОВК Зеленецька Олександра Іванівна , представнимця всеукраїнської політичної партії "Братство".

Звертаючись дол присутніх колег вона побажала їм доброї роботи на виборах.
http//www.bagnet.org/doc/var/image/e/96/2877880fc8624e006637bbdf2f92f.jpg
На другому своєму засіданні окружком розподілив обов’язки між членами комісії, зокрема, закріпив кураторів ОВК за ТВК і дільничними виборчими комісіями.

Також встанови графік чергувань членів комісії в приміщенні ОВК - за рекомендацією центральної виборчої - чергування на вересень встановлено з 9-ї до 18-ї години щодня, окрім вихідних.

також з-поміж себе члени окружкому призначили відповідальних за випуск наглядної агітації та інформації про кандидатів; визначилися із відповідальними за реєстрацію кандидатів, їх довірених осіб, реєстрації офіційних спостерігачів від партій, громадських організацій.

Також були визначені відповідальні за створення дільничних виборчих комісій, надання їм організаційної та правової домомоги тощо.
Комментирование данной новости запрещено.