Вибори 2012

Вибори 2012 17-й виборчий округ

Окружна комісія, Статті

 

Тетяна Тронець: У 17 виборчий округ привезли бюлетені, а на деяких дільницях ще і кабінок немає.

Автор: Тетяна Тронець, Радіо Ладижин


Приміщення Ладижинської міської ради стало особливо-охоронюваним об’єктом.
http//lada-fm.com.ua/uploads/posts/2011-10/1317650876_dsc_8993.jpg
23 жовтня ОВК одномандатного виборчого округу № 17, яка міститься у сесійній залі міської ради, по системі спецзв’язку приймала виборчі бюлетені (на фото).Процесом керував новий, вже четвертий голова вищезгаданої комісії – Михайло Бялік, який приступив до виконання обов'язків близько 15-ї години 23 жовтня, а о 16-й вже приймав цінний вантаж.

За його словами посада голови ОВК для нього стала несподіванкою.

«Враховуючи всі перипетії, які нам всім відомі, з призначенням, змінами і т. д., це було несподівано. Я не розраховував на таке, я прийняв присягу і почав працювати»,- каже четвертий голова ОВК у Ладижині.

На думку постійно-діючого члена окружної виборчої комісії Володимира Прокопіва, подібні хаотичні заміни керівництва ОВК істотно перешкоджають підготовці до проведення виборів на окрузі №17

«Коли за три чи чотири дні до проведення виборів міняють голову комісії, то яким би він не був досвідченим виникає питання чи ввійде він повністю в курс справ того, що відбувається на окрузі. Бо як-не-як це 217 виборчих дільниць і в кожній є якісь свої нюанси. Тому треба бути в курсі. Крім того секретар постійно міняється. Комісія фактично немає постійного керівництва. Тому що міняється постійно секретар та голова, настільки, що навіть не встигаємо за цим слідкувати»,- каже Володимир Прокопів.

За його словами, за три дні до виборів готовність дільниць на 17 окрузі інспектували їх куратори від ОВК.

На сьогодні перевірено вже близько 80% об'єктів.

Результати задовільні, але могли би бути кращими, якби влада на місцях спрацювала активніше.

«В загальному все готове. Є багато проблем починаючи відсутністю опалення, закінчуючи нестачею матеріалів для того, щоб збити кабінки для голосування. І решта технічні проблеми, які б теоретично, місцева влада мала б давним-давно забезпечити. Дуже важко влада на місцях допомагає дільничним комісіям»,- переконує постійно-діючий член окружної виборчої комісії.

Зрештою Володимир Прокопів запевнив, що в день виборів всі 217 виборчих дільниць 17 округу працюватимуть в нормальному режимі.

Варто зазначити, що за нормальною роботою виборчих дільниць 28 жовтня стежитимуть правоохоронці та пожежники.

Як повідомив провідний фахівець служби цивільного захисту у місті Ладижин Іван Марчук, згідно наказу МНС України, у період виборів депутатів Верховної Ради України гарнізон служби цивільного захисту міста Ладижин буде переведений на посилений режим несення чергування.

радіо Ладижин
Комментирование данной новости запрещено.