Вибори 2012

Вибори 2012 17-й виборчий округ

Окружна комісія, Статті

 

Суд не взяв до уваги визнання позову головою комісії

http//www.volynnews.com/files/news/2011/12-20/28966-1m.jpg
Як ми вже повідомляли, в суботу Вінницький окружний адміністративний суд розглядав справу щодо визнання протиправними дій та зобов'язання вчинити певні дії (справа щодо оскарження рішення окружної виборчої комісії щодо відмови у реєстрації подань політичних партій на членів ДВК).
Вінницький окружний адміністративний суд виніс рішення, яким відмовив у задоволенні позову, причому «щире каяття» голови комісії пані Зеленецької суд не взяв до уваги.
В постанові суду з цього приводу зазначено наступне:
«З приводу визнання головою окружної виборчої комісії Зеленецькою О.І. вимог в частині бездіяльності комісії щодо неналежної організації роботи комісії, то колегія суддів зважає на таке.
Відповідно до частинни 4 статті 51 КАС України суд не приймає визнання адміністративного позову відповідачем, якщо таке визнання суперечать закону або порушує чиї-небудь права, свободи чи інтереси.
В даному випадку визнання позову представником відповідача порушує права та інтереси тих суб'єктів виборчого процесу, які все ж вчасно внесли до окружної виборчої комісії подання щодо формування дільничних виборчих комісій. Крім того, підстави визнання такої бездіяльності представником відповідача (а саме - відсутність з певного часу 18 вересня 2012 року її заступника та секретаря комісії), на думку суду, не є такими, що реально вплинули на можливість внесення такого подання позивачем раніше або реєстрації його окружною виборчою комісією. Більше того, судом встановлено, що протягом періоду прийняття таких подань (12 вересня - 23.59 годин 18 вересня 2012 року) окружна виборча комісія своїми діями не перешкоджала внесенню подань суб'єктами виборчого процесу. За наведених підстав суд не може прийняти визнання представником відповідача вимог в частині допущення комісією бездіяльності».
Отже, в рішенні суду встановлено ту обставину, що своїми свідченнями голова комісії порушила права інших суб’єктів виборчого процесу.
Комментирование данной новости запрещено.