Вибори 2012

Вибори 2012 17-й виборчий округ

Окружна комісія, Статті

 

Радіо Ладижин: Зниклі бюлетені, скандали та неточності у протоколах - підсумок виборів у 17 окрузі.

http//lada-fm.com.ua/uploads/posts/2011-10/1317650876_dsc_8993.jpgАвтор: Тетяна Тронець, Радіо Ладижин
Слідом за секретарем ОВК 17 округу Мар'яною Кощеєвою на лікарняний 31 жовтня пішов і голова комісії Михайло Бялік.

Про це повідомив представник окружкому Володимир Прокопів.

Щоправда, Михайло Бялік близько 10-ї години ранку 31 жовтня був на робочому місці і робочий процес на ОВК активізувався.

Як стверджує Володимир Прокопів, в період реєстрації протоколів на ОВК виникали певні проблеми, які найчастіше зводились до правильності оформлення документів.

«Проблему знайшли журналісти, дійсно в пакунку який передали із ЦВК було написано, що передано 201 бюлетень. Коли дільнична комісія перерахувала, то виявилось, що там їх не 201, а 200, це як приклада – цифри не відповідають дійсності. Був складений акт який не відповідав вимогам. Для цього дали члену комісії чистий акт. Він замість того щоб поїхати в ДВК його заповнити, як це потрібно, почав його заповняти десь «на коліні», що побачили журналісти і сказали, що це «карусель», заповняється акт у неналежному місці. В чому журналісти і праві, він дійсно заповнявся у неналежному місті»,- каже член ОВК.

В процедурних питаннях також було багато порушень, але з цим неможливо боротися, каже Володимир Прокопів, адже все залежить від компетенції членів комісій.

«Не так запакували, не так везли, не так несли, але з цим неможливо боротись в силу того, що компетенція людей, які це роблять бажає бути кращою. Так само, як і компетенція багатьох членів ОВК. Але це проблема партій, які їх подали. Чим багаті то і подали. Були дільниці голова якої 19-ти річна вагітна на восьмому місяці. Відповідно і результати роботи дільничної комісії мають отакий вигляд, який ми бачимо»,- каже Прокопів.

Проте, загалом, як підсумував член окружкому Володимир Прокопів, вибори на 17 окрузі пройшли без порушень, і кожен голос був врахований.

«Вибори на окрузі пройшли, у принципі, без порушень. Ті всі порушення, які були, які журналісти пробують роздувати. Що там ящик не запломбований, там ще щось. Таких було дійсно дуже багато, величезна кількість. Але я переконаний, що жодне з них ніяким чином не могло вплинути на результат волевиявлення. Жодного голосу, на моє глибоке переконання, наскільки я міг це бачити, а мені допомагало більше тисячі людей – брали участь, щоб забезпечити достовірність волевиявлення, ми не побачили жодного порушення. Я можу стверджувати, що на основі тих даних, які у мене є, у принципі жоден голос ніде не пропав. Тобто ми маємо реальну картину і це єдине, що важливо. Результат який був насправді відображений на сайті ЦВК»,- запевняє член ОВК із Києва.

На даний момент на окружкомі триває уточнення низки питань, які на результати голосування ніяк не вплинуть.

Зрештою, за даними ЦВК по 17 округу вже опрацьовано 100% протоколів.

По мажоритарному округу переміг Григорій Заболотний, який набрав всього 49 329 голосів, з них 5 242 голоси в Ладижині.

Микола Кучер, який на початку реєстрації протоколів лідирував набрав 40 778 голосів, серед яких 4 301 ладижинець, які хотіли би бачити у ВР саме цього кандидата.

Серед політичних партій в лідерах по 17 округу стоїть ВО «Батьківщина», яку підтримали 49 932 виборця, другою йде партія регіонів з 15 670 голосів, на 2 тисячі менше набрав "Удар" Віталія Кличка, який іде у переліку фаворитів 3-м, далі стоять комуністи з 9-ма тисячами голосів, і замикає п'ятірку лідерів ВО «Свобода» за яку проголосувало більш, як 7,5 тисяч виборців 17-го округу.

радіо Ладижин
Комментирование данной новости запрещено.